Gdańsk Stomatolog

lek. dent. Adrian Rybiński

wizyta już od 100

80-333 Żabianka, Gdańsk

Pan dr Adrian Rybiński profesjonalista,w każdym calu,bałam się wyrwania zęba,wszystko przebiegło dobrze.
Opinia dodana przez: Maria
Stomatolog Gdańsk lek. dent. Jowita Żebrowska-Zakrzewska

DentiCo Stomatologia IMPLANTY, MIKROSKOP, ORTODONCJA
Kołobrzeska 5
80-390 Gdańsk

Znalazłem w Gdańsku dentystę z profesjonalnym podejściem do pacjenta. Długo odkładałem wizytę u dentysty z obawy przed kolejnym bólem, aż znalazłem w internecie stronę Dentico. Umówiliśmy pierwszą wizytę przez e-mail, bo nie było mnie jeszcze w Polsce. Od samego początku zastałem miłą atmosferę i umówiliśmy się na kolejne wizyty. Już tego samego dnia mogliśmy zacząć, bo czekało nas sporo pracy w dość krótkim czasie. W dwa tygodnie mam już zrobione ...
Opinia dodana przez: Michał
Stomatolog Gdańsk lek. dent. Magda Brona-Teżyk

lek. dent. Magda Brona-Teżyk

Stomatolog, Medycyna estetyczna

Uniwersyteckie Centrum Stomatologiczne Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego
Dębowa 1A
80-204 Gdańsk

Mogę gorąco polecić panią doktor Magdę!!!! Rewelacja, bardzo kompleksowe podejście do mojego problemu, a co najważniejsze już widzę różnicę! Zdecydowałam się na mezoterapię igłową osoczem i preparatami. Pani doktor świetnie wszystko wytłumaczyła, że doskonale wiem co mi wstrzykuje. Bardzo dba o to by pacjent wiedział jak najwięcej o danych preparatach które używa!. Profesjonalne podejście, bardzo miła i potrafi uspokoić gdy się człowiek boi. Zabiegi bezbolesne, bo pani doktor używa świetnego ...
Opinia dodana przez: Marta
Stomatolog Gdańsk lek. dent. Marek Markiewicz

lek. dent. Marek Markiewicz

Stomatolog, Protetyk

Noskowskiego 9/U2
80-170 Gdańsk

Leczyłem ostatnio u Pana Marka 3 zęby. Tyle się niestety nazbierało przez kilka lat niechodzenia do dentysty. Zabiegi są wykonywane profesjonalnie, rzeczowo tłumaczy metodę leczenia zębów oraz daje pacjentowi możliwość wyboru. Poza tym pacjent może zobaczyć stan swoich zębów na ekranie monitora. Leczenie kanałowe bezbolesne i stosunkowo niedrogie. Ma sympatyczne asystentki a podczas zabiegu można pooglądać filmy przyrodnicze na ekranie zamontowanym nad fotelem . Zdecydowanie polecam :)
Stomatolog Gdańsk lek. dent. Tomasz Zarański

lek. dent. Tomasz Zarański

Stomatolog, Implantolog

Klinika Uśmiechu Perfect Smile
Noskowskiego 17A
80-170 Suchanino, Gdańsk

Witam, gabinet znalazłam na portalu Trójmiasto.pl i po przeczytaniu pozytywnych opinii zdecydowałam sie umowic. Miałam do powtórnego leczenia kanałowego dolna 6. Z terminem nie bylo zadnych problemów. Zostałam przyjęta punktualnie. Nawet przed sama wizyta Pani recepcjonistka zadzwoniła z potwierdzeniem wizyty. Trafiłam do Doktora Zaranskiego. Zostałam wysłuchana bez pospiechu.Zostałam poinformowana o mozliwosciach leczenia i kosztach.Zaskoczona byłam ekranem nad moja glowa na którym to, podczas leczenia wyświetlane były filmy przyrodnicze z uspokajająca ...
Stomatolog Gdańsk dr n. med. Adam Michcik

dr n. med. Adam Michcik

Stomatolog, Chirurg szczękowo twarzowy

wizyta już od 100

80-333 Żabianka, Gdańsk

Bardzo przyjemny stomatolog z dobrym podejściem do pacjenta. Mój problem został załatwiony nadzwyczaj szybko i bezboleśnie. Odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu, który dokładnie wie co robi. Spokojnie można polecić z ręką na sercu.
Opinia dodana przez: Tomasz
Stomatolog Gdańsk lek. dent. Michał Dziunko

lek. dent. Michał Dziunko

Stomatolog, Chirurg stomatolog

80-333 Żabianka, Gdańsk

Świetny stomatolog, rzeczowy i konkretny. Doradzi najlepszą metodę leczenia. Wyjątkowo dobry kontakt z przychodnią w celu umawiania wizyt - zarówno telefoniczny jak i mailowy.
Opinia dodana przez: anna
Chirurg stomatolog Gdańsk lek. stom. Katarzyna Rutkowska

ul. Jana Heweliusza 3/3
80-890 Gdańsk

Już 3 ósemki wyrwałam u dr Rutkowskiej. Z tego jedne był pęknięty i miałam nerwy na wierzchu. Pani doktor sobie dobrze radzi. Przy górnej ósemce nawet nie zauważyłam kiedy wyrwała zęba, dolna była trochę gorsza i miałam opuchliznę tydzień, ale to dlatego, że ząb mocno siedział.
Opinia dodana przez: Helena

PRODENT Garnizon
ul. A. Słonimskiego 1/65
80-280 Gdańsk

Córeczka nie lubiła wizyt u dentysty dopóki nie trafiliśmy na pani Dorote. Wspaniałe podejście do dziecka. Teraz nawet jak idziemy tylko do kontroli to mała jest bardzo szczęśliwa.
Opinia dodana przez: Mariola

PRODENT Gdańsk Madison
ul. Rajska 10
80-850 Gdańsk

Super! Pani doktor jest znakomita, ma dobre podejście do pacjenta, polecam również osobom, które boją się leczenia zębów :)
Opinia dodana przez: Joanna