Gdynia Stomatolog

Stomatolog Gdynia lek. dent. Monika Chaba

Centrum Stomatologiczne BEAUTIFUL SMILE Monika Chaba
Unruga 39
81-181 Gdynia

Jeśli leczenie zębów bez bólu i stresu to tylko u p. Moniki Chaby.

Miła atmosfera, indywidualne podejście do pacjenta, nowoczesne metody leczenia, szeroki pakiet usług, pełen profesjonalizm wykonywanych zabiegów, gwarancja trwałości (na lata), dzięki wykorzystywaniu najwyższej jakości materiałów i sprzętów, bardzo skuteczne i niemalże bezbolesne znieczulanie.

Korzystam od lat i polecam, bo to wykwalifikowany stomatolog, dla którego praca jest pasją.

Jeśli leczenie zębów bez bólu i stresu to tylko u p. Moniki Chaby.

Wolny termin: jutro o 14:00. Sprawdź inny.

81-589 Gdynia

Wolny termin: 17 Sie o 09:00. Sprawdź inny.
Stomatolog Gdynia lek. dent. Ewa Sochacka

81-589 Gdynia

Wolny termin: 17 Sie o 13:30. Sprawdź inny.

81-589 Gdynia

Prawdziwy profesjonalista. Swoją pracę wykonuje z niewiarygodną precyzją i rzetelnością. Każdą wizytę miło wspominam jak i cała moja rodzina. Zawsze kulturalny i pełen pogody ducha. Gdyby więcej było takich stomatologów na świecie zanikłaby dentofobia.

Opinia dodana przez: Alan

ul. Starodworcowa 1E/3
81-575 Gdynia

Tacy stomatolodzy, jak Pani doktor Bożena Szatan kreują w naszym kraju nowe standardy zarówno podejścia do pacjenta, jak i wykonywania wszelkich usług związanych z tym zawodem. Jest to przemiła, ciepła, wrażliwa i przyjazna osoba, która nikogo nie traktuje z góry. Zawsze znajdzie czas na chwilkę pogawędki przygotowując się do zabiegów, odpowie na wszystkie pytania i cierpliwie wytłumaczy jeśli pacjent czegoś nie rozumie. Poza tym to świetny fachowiec, który ma duże doświadczenie w pracy zawodowej, wie co, kiedy i po co robi a także jakie efekty mają zostać osiągnięte. Polecam każdemu z całego serca!

Opinia dodana przez: kajolert

Niepubliczny Zakład opieki Zdrowotnej
Żwirki i wigury (przy pogotowiu)
Gdynia

Na pierwszą wizytę trafiłam z polecenia przyjaciółki, która wiedziała, że cykor ze mnie. Pani doktor zajęła się nie tylko zębami, ale też moim lękiem przed stomatologiem. Pacjent ma stale odczucie pełnej kontroli nad sytuacją i dokładnie wie co się będzie działo i dlaczego. Aktualnie pozwalam pani doktor na leczenie nawet bez znieczulenia. Mogę śmiało powiedzieć, że jej spokój i wrażliwość działają jak najlepsze znieczulenie :)

Opinia dodana przez: Gosia

CADENT
Parkowa 6/1E
81-583 Gdynia

Trafiłam do pani doktor właściwie przez przypadek, ale był to - jak się okazało - przypadek bardzo szczęśliwy. Ząb, z którym kilku dentystów wcześniej nie umiało dać sobie rady od ładnych paru miesięcy, znęcając się nade mną oraz moim portfelem i tłumacząc to faktem, iż w żaden sposób nie można się dostać do kanałów, pani doktor wyleczyła w trakcie dwóch piętnastominutowych wizyt. Słownie: dwóch. Piętnastominutowych. Wizyt. Bez bólu, bez przeciągania w nieskończoność, bez udręki siedzenia godzinami z rozwartą szczęką. Jest to najbardziej profesjonalna dentystka, z jaką zdarzyło mi się zetknąć, a widziałam ich wielu. Fachowość przez duże "F". Na pewno odwiedzę jej gabinet, jeśli w przyszłości zajdzie taka potrzeba.

Opinia dodana przez: Beata

Gabinet Kardiologiczny
Wejherowska 59/ bud. przychodni/
81-049 Gdynia

Pierwszy raz wyszedłem z uśmiechem na twarzy od stomatologa. Bardzo dobre podejście do pacjenta, od razu na początku Pani pyta czy ze znieczuleniem a jeśli tak to jakim. Ja preferuje dawki końskie i naprawdę nic nie czułem. Widać wkład energii Pani Doktor w wykonywaną prace przez co ząb został zrobiony bardzo dobrze. Na pewno wrócę na kolejne leczenie do Pani Grudzień.

Serdecznie Pozdrawiam,
Zadowolony pacjent.

Serdecznie Pozdrawiam,
Zadowolony pacjent.

Gdynia

Trafiłem przypadkowo w trakcie wakacji z bólem zęba, plomby cena/jakość bezkonkurencyjnie. (w okolicy 4 inne gabinety - a więc rynek konkurencji robi swoje). Wróciłem po miesiącu i powymieniałem stare plomby - prawie bezboleśnie, mam gwarancję , piękny uśmiech. Dałem się namówić na wybielanie. Spoko dentystka, w drugiej części wakacji miałem problem z terminami, można się umówić w drugim gabinecie, ale mi się nie opłacało dojeżdżać, bo ciotka mieszka nad gabinetem.