Stomatolog Wrocław lek. dent. Agnieszka Szpara

Gabinet Stomatologiczny Twój Uśmiech
Wałbrzyska 9c
52-314 Klecina, Wrocław

Przyznam szczerze, stomatologów boję się jak ognia, ale chyba nie jestem jedeyny choć mały człowiek ze mnie nie jest. Miejsce przyjęć jak gabinet, ale ważne, że czyste, schludne i widać że ktoś o to dba. Dzwoniłem o wizytę u Pani Agnieszki dzięki tym opiniom jakie przeczytałem i pod nimi się mogę śmiało podpisać! Leczenie odbyło się bez bólu, Pani Agnieszka uśmiechnięta i przyjemna, opisała co się dzieje, ja z leczenia zadowolony więc wiem gdzie będę już na kontrole i wizyty przyjeżdżał. Pozdrawiam serdecznie

Opinia dodana przez: Jacek

ZOBACZ WOLNE TERMINY wizyta już od 100

Artyści Uśmiechu Stomatologia
Chorzowska 216
40-101 Katowice

Jestem pacjentką Dr Kowalczyka (klinika Dentis, W-wa) od chyba dwóch lat i jeszcze nigdy się nie zawiodłam. Trafiłam do Niego przypadkiem, jak ukruszyła mi się "1". Zaufałam Dr. Kowalczykowi na tyle, że zdecydowałam się, żeby zajął się moją protetyką i kosmetyką wraz z endodoncją. Właściwie, to ten Pan zmobilizował mnie do tego. Jego fachowość, podejście nie tylko jako do pacjenta, ale i jako do człowieka. Dr Kowalczyk nie pozwala na ból, zbytnie uszczuplenie portfela, przy jednoczesnym zachowaniu idealnego leczenia (bez fuszerki i oszczędności na materiale). Jest gotowy poświęcić swój prywatny czas poza godzinami pracy, gdy zajdzie potrzeba przyjść wcześniej, albo pozostać dłużej w gabinecie. Mam nawet z Doktorem prywatny kontakt telefoniczny w nagłych przypadkach. Jest cierpliwy, zawsze opowiada co robi i w jakim celu. Z empatią podchodzi do pacjenta. Miły, sympatyczny, z poczuciem humoru. Z czystym sumieniem mogę polecić Doktora Kowalczyka. Mam nadzieję, że taki pozostanie zawsze, pomimo upływu lat w zawodzie :)

Stomatolog Częstochowa lek. dent. Radosław Teleszko

lek. dent. Radosław Teleszko

Stomatolog, Chirurg stomatolog

ZOBACZ WOLNE TERMINY wizyta już od 100

KLINIKA UŚMIECHU stomatologia estetyczna Radosław Teleszko
Dekabrystów 41B lok.110 tel. : 694453310
Częstochowa

Dr usuwał moją zatrzymaną w kości 8 w klinice Artyści Uśmiechu. To był moment... :) Sprawnie i bezboleśnie.

Opinia dodana przez: Tomasz

Stomatolog Szczecinek lek. dent. Marcin Bielicki

Dental Bis Sp. z o.o. NZOZ
Podgórna 1
78-400 Szczecinek

Bazujac na moim wiloletnim doswiadczeniu z innymi stomatologami chcialabym napisac, ze zadko spotyka sie tak profesionalnego, ambitnego, milego lekarza.
Doktor Marcin poswiecil maximum czasu abym czula sie komfortowo podczas leczenie. Samo leczenie bylo wykonane na najwyzszym poziomie. Odtworzona korona zeba jest przepiekna. Leczenie bylo bezbolesne.

Dodam jeszcze ze moja 4 letnia corka rowniez polubila Doktora Marcina, ma on bowiem wspaniala podekscie do dzieci.

Bardzo polecam i ...

Bardzo polecam i serdecznie dziekuje za profesionalna obsluge.

Opinia dodana przez: Marzena
Stomatolog Warszawa lek. dent. Paweł Łachoda

Stomatologia Rodzinna Ferreus
ul. Okrzei 18

Dokładność i wiedza doktora zaskakują w dzisiejszych czasach. Trafiłam z polecenia i dziękuje. Moje zęby są w świetnych rękach, kto trafi do doktora nie pożałuje.

Opinia dodana przez: Katarzyna

lek. dent. Szymon Krysta

Stomatolog, Protetyk

VIP DENTAL CLINIC
Pułkownika Karola Zagórskiego 3
43-316 Bielsko-Biała

Bardzo dobry lekarz. Widać, że to jego pasja i ma dużą wiedzę. Miły człowiek. Placówka ładna nowoczesna, a przy tym ceny nie są takie z kosmosu. Nasz rodzinny stomatolog już na emeryturę odchodzi, szukałem więc lekarza w internecie i teraz wiem że pod opieką ortodontyczną będę u Pana Krysty, dziękuję i polecam innym pacjentom.

Opinia dodana przez: Łukasz
Stomatolog Kraków lek. dent. Katarzyna Turlej

CDC CRACOW DENTAL CENTRE
ul. Rydlówka 19/LU09

Wspaniały Lekarz!! Zgłosiłam się do Pani doktor żeby odzyskać pewność siebie. Zbyt pochopnie dałam sobie usunąć zęba, miałam źle przeprowadzone leczenia kanałowe. Pani doktor na wizycie konsultacyjnej zaproponowała dwa warianty leczenia uwzględniające korony i licówki lub same korony. Podczas realizacji planu leczenia czyli od etapu 1 nazwanego przez panią dr wyprowadzeniem (leczenie wypełnień, powtórne leczenie kanałowe) przeszliśmy do etapu protetycznego korony + licówki :) mój uśmiech jest nieziemski, piękny i wogóle czuję się wspaniale w nowej odsłonie. Dodatkowo podczas etapu protetycznego obecny był również dr Tomasz Organa, który konsultował prawidłowość mojego zgryzu (nazywa się to okluzja, czy dysfunkcje). W każdym bądź razie wszystko jest w porządku. Dziękuję całemu zespołowi CDC. Gorąco polecam!!! Pełen profesjonalizm!

Opinia dodana przez: Monika