Stomatolog Katowice

Stomatolog Katowice lek. dent. Marta Szymańska-Pawelec

Dentim Sp. z o.o.
ulica Johna Baildona 12/3
40-115 Katowice

Do Pani doktor trafiłam z 4 letnim synkiem. Zawsze był bardzo "ostrożny" z zaufaniem dentyście, natomiast już po pierwszej wizycie całkowicie zaufał Pani doktor. Podejście do dziecka asystentki i dr Marty są naprawdę godne pochwały. W rezultacie pracy załogi Dentim Clinic, mój syn posiada zdrowe ząbki. Czekamy teraz z niecierpliwością na ząbki stałe ;) Ja z czystym sumieniem polecam :)

Opinia dodana przez: Justyna
Stomatolog Katowice lek. dent. Wojciech Fąferko

Dentim Clinic
ul. Baildona 12/3
40-115 Katowice

Żeby pacjent chciał wystawić pozytywną opinię o gabinecie stomatologicznym musi być wyjątkowo zaskoczony całokształtem wspaniale przeprowadzonych zabiegów. Z taką atmosferą spotkałem się w DENTIM CLINIC gdzie odbudowano mi uzębienie po obydwu stronach szczęki i doprowadzono, że czuję się jak bym wrócił do stanu młodzieńczego. Nie sposób nie skomentować całego procesu leczenia, który zapisuje się tu szczególnie korzystnie w pamięci. Zaskoczony zostałem już na pierwszej wizycie, na której dr Wojciech Fąferko widząc mnie po raz pierwszy bardzo rzeczowo, profesjonalnie i kompetentnie przedstawił zakres leczenia i jego etapowość bez jakichkolwiek przejaskrawień i bez żadnych intencji do jego rozszerzania. Podjęcie decyzji o leczeniu pozostaje po stronie pacjenta ale łatwo było mnie ją podjąć otrzymując od Pana doktora logiczną i wszechstronną podbudowę wraz z precyzyjną dokumentacją radiologiczną. Będąc w przeszłości pacjentem innych gabinetów stomatologicznych obnoszących się wzniosłymi opiniami, w DENTIM-ie zaskoczyły mnie wysoko profesjonalny poziom zabiegów, niezwykle przyjazny dla pacjenta system znieczulenia oraz stosowane implanty i materiały dentystyczne. Zachowana jest przy tym zasada punktualnego przyjmowania pacjentów. Z dentystą człowiek ma do czynienia przez całe życie co kojarzy się najczęściej z bólem, strachem i stresem. W przypadku DENTIM-u można zrekapitulować, że leczenie wiąże się niemalże z relaksem.

Opinia dodana przez: Daszkiewicz
Stomatolog Katowice lek. stom. Renata Przytuła-Wypych

lek. stom. Renata Przytuła-Wypych

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

Rewadent Centrum Stomatologii Estetycznej
ul. Karliczka 31
40-489 Katowice

Dobry i solidny stomatolog. Nie jest jakoś super tanio ale leczenie jest staranne i w miarę możliwości bezbolesne.

Jak w trakcie wakacji na wyjeździe musiałem iść do innego to bardzo chwalił wykonane plomby - ponoć starannie i dokładnie wykonane.

Stomatolog Katowice lek. dent. Aleksandra Drozd

lek. dent. Aleksandra Drozd

wizyta już od 100

DENTestica
Armii Krajowej 190B/1
40-750 Katowice

Znakomite podejście do Pacjenta - a mam spore wymagania! Jestem nadal pod dużym wrażeniem. Rekomenduję Pani usługi wszystkim znajomym ze środowiska akademickiego! Pozdrawiam, Anna B.

Opinia dodana przez: Anna
Stomatolog Katowice lek. dent. Daniel Dłucik

lek. dent. Daniel Dłucik

Stomatolog, Chirurg stomatolog

Daniel Dłucik Prywatna Praktyka Dentystyczna
Panewicka 35
40-783 Katowice

Jeżeli robić implanty to tylko w Polsce u Doktora Daniela Dłucika. Nie ukrywam, że zanim poddałam się operacji chciałam poznać doktora i porozmawiać z nim. Spotkaliśmy się w Katowicach i bardzo szybko doszliśmy do porozumienia bo ja wiedziałam czego chce a on nie owijał w bawełnę tylko mówił co i jak. Widać, że to człowiek mocno zapracowany ale niezwykle rzetelny i sumienny. Po pierwszej operacji czułam się źle, ale o tym że tak będzie wiedziałam już znacznie wcześniej. Po kolejnych spotkaniach było coraz lepiej. Z całą odpowiedzialnością polecam doktora Daniela Dłucika najlepszego speca od implantów w Polsce! To porządny człowiek i solidna firma.

Opinia dodana przez: Anna

ul. Zofii Kossak-Szczuckiej 23c
40-578 Katowice

Nie pozostaje mi nic innego, jak tylko wystawić najwyższe noty we wszystkich kategoriach ;) Jestem osobą dość wymagającą i raczej ciężko mnie usatysfakcjonować. Pani doktor się to za każdym razem bez problemów udaje :) Pani dr Mol jest bardzo kompetentną i miłą osobą, a jej optymizm jest zaraźliwy :)

Opinia dodana przez: Kinga

ul. Zofii Kossak-Szczuckiej 23c
40-578 Katowice

No cóż nie pozostaje mi nic innego, jak tylko wystawić same piątki ;) Jestem osobą dość czepialską, ale na prawdę nie mam się do czego przyczepić :) Wszystkie moje wizyty zawsze przebiegały sprawnie i w bardzo pozytywnej atmosferze. Pozdrawiam serdecznie Panią Doktor :)

Opinia dodana przez: Katarzyna

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Nowadent Nowiński, Śniatowski Sp. P.
ulica Piastów 8
40-868 Katowice

Wczoraj zakończyłem leczenie kanałowe i odbudowę zęba, łącznie 3 wizyty.
Szczerze polecam tego spcjaliste, zdecydowanie to człowiek, który lubi swoją pracę i traktuje ją bardzo poważnie.
Człowiek uprzejmy i konkretny, wie co robi. Przebieg wizyt bardzo komfortowy i bezbolesny ;) dobre wyposażenie, lekarz informuje o tym co będzie wykonane i jakie są dalsze plany leczenia.
Sam ząb (plomba na sztyfcie) wygląda wzorowo.

Wczoraj zakończyłem leczenie kanałowe i odbudowę zęba, łącznie 3 wizyty.
Sam ząb (plomba na sztyfcie) wygląda wzorowo.

Opinia dodana przez: Sławomir

lekarz Maciej Nowiński

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

Katowice

NAJBARDZIEJ DOSKONAŁY LEKARZ STOMATOLOG,JAKIEGO ZNAM! CHODZIMY DO NIEGO CAŁĄ RODZINĄ. TAK SAMO TRAKTUJE PACJENTA ZARÓWNO PODCZAS WIZYTY PUBLICZNEJ JAK I PRYWATNEJ. ZANIM ZACZNIE LECZYĆ ZĘBY PYTA O SZCZEGÓŁY Z TYM ZWIĄZANE, FACHOWO DOBIERA ZNIECZULENIE, MA OGROMNĄ CIERPLIWOŚĆ I FANTASTYCZNE PODEŚCIE. KAŻDEGO PACJENTA TRAKTUJE JAK BY BYŁ JEGO JEDYNYM PACJENTEM NA ŚWIECIE! NIE WYOBRAŻAM SOBIE WIZYTY U KOGOŚ INNEGO! DZIĘKI NIEMU UWIELBIAM CHODZIĆ DO DENTYSTY, ZARÓWNO JA, JAK I MÓJ MĄŻ I CÓRECZKA. PAMIĘTA SWOICH STAŁYCH PACJENTÓW, NAWET ROZPOZNA PODCZAS ROZMOWY TELEFONICZNEJ. WOGÓLE JEST BARDZO ZDOLNYM, MŁODYM I WYKSZTAŁCONYM LEKARZEM. WZBUDZA OGROMNE ZAUFANIE.
POLECAM WSZYSTKIM, KTÓRZY BOJĄ SIĘ CHODZIĆ DO DENTYSTY. WSZYSTKO TŁUMACZY, U NIEGO NIE MA SZYBKIEGO LECZENIA, W POŚPIECHU, WSZYSTKO ROBI DOKŁADNIE I PRECYZYJNIE, A DO TEGO DOKŁADA WSZELKICH STARAŃ, ABY WIZYTA BYŁA PRZYJEMNA, MIŁA I BEZBOLESNA.

Katowice, ul.PCK
Katowice

Moja córka trafiła do Pnai doktor w weiku 4 lat z panicznym strachem do stomatologów( po wcześniejszych wizytach u innych lekarzy). Byłam w szoku jak juz na 1 wizycie u Pani Doktor sama siadła na fotel dentystyczny i bez pomocy osób trzecich ( wcześniej tak się to odbywało) Pani doktor zaczeła leczenie.Od tego czasu jak za pomoca czarodziejskie różdżki mojej córce minąl strach przed dentystą, a z biegiem czasu zaczęła nawet bardzo chętnie chodzić. Dzisiaj ma juz 16 lat , kompeltnie nie odczuwa strachu przed wizyta, chodzi regularnie ale oczywiście cąły czas leczy sie u Pani doktor Frankowskieji nie wyobraża sobie leczyć sie gdzie indziej :)

Stomatolodzy w Katowicach