Stomatolog Katowice

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Nowadent Nowiński, Śniatowski Sp. P.
ulica Piastów 8
40-868 Katowice

Wczoraj zakończyłem leczenie kanałowe i odbudowę zęba, łącznie 3 wizyty.
Szczerze polecam tego spcjaliste, zdecydowanie to człowiek, który lubi swoją pracę i traktuje ją bardzo poważnie.
Człowiek uprzejmy i konkretny, wie co robi. Przebieg wizyt bardzo komfortowy i bezbolesny ;) dobre wyposażenie, lekarz informuje o tym co będzie wykonane i jakie są dalsze plany leczenia.
Sam ząb (plomba na sztyfcie) wygląda wzorowo.

Wczoraj zakończyłem leczenie kanałowe i odbudowę zęba, łącznie 3 wizyty.
Sam ząb (plomba na sztyfcie) wygląda wzorowo.

Opinia dodana przez: Sławomir

lekarz Maciej Nowiński

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

Katowice

NAJBARDZIEJ DOSKONAŁY LEKARZ STOMATOLOG,JAKIEGO ZNAM! CHODZIMY DO NIEGO CAŁĄ RODZINĄ. TAK SAMO TRAKTUJE PACJENTA ZARÓWNO PODCZAS WIZYTY PUBLICZNEJ JAK I PRYWATNEJ. ZANIM ZACZNIE LECZYĆ ZĘBY PYTA O SZCZEGÓŁY Z TYM ZWIĄZANE, FACHOWO DOBIERA ZNIECZULENIE, MA OGROMNĄ CIERPLIWOŚĆ I FANTASTYCZNE PODEŚCIE. KAŻDEGO PACJENTA TRAKTUJE JAK BY BYŁ JEGO JEDYNYM PACJENTEM NA ŚWIECIE! NIE WYOBRAŻAM SOBIE WIZYTY U KOGOŚ INNEGO! DZIĘKI NIEMU UWIELBIAM CHODZIĆ DO DENTYSTY, ZARÓWNO JA, JAK I MÓJ MĄŻ I CÓRECZKA. PAMIĘTA SWOICH STAŁYCH PACJENTÓW, NAWET ROZPOZNA PODCZAS ROZMOWY TELEFONICZNEJ. WOGÓLE JEST BARDZO ZDOLNYM, MŁODYM I WYKSZTAŁCONYM LEKARZEM. WZBUDZA OGROMNE ZAUFANIE.
POLECAM WSZYSTKIM, KTÓRZY BOJĄ SIĘ CHODZIĆ DO DENTYSTY. WSZYSTKO TŁUMACZY, U NIEGO NIE MA SZYBKIEGO LECZENIA, W POŚPIECHU, WSZYSTKO ROBI DOKŁADNIE I PRECYZYJNIE, A DO TEGO DOKŁADA WSZELKICH STARAŃ, ABY WIZYTA BYŁA PRZYJEMNA, MIŁA I BEZBOLESNA.

Katowice, ul.PCK
Katowice

Moja córka trafiła do Pnai doktor w weiku 4 lat z panicznym strachem do stomatologów( po wcześniejszych wizytach u innych lekarzy). Byłam w szoku jak juz na 1 wizycie u Pani Doktor sama siadła na fotel dentystyczny i bez pomocy osób trzecich ( wcześniej tak się to odbywało) Pani doktor zaczeła leczenie.Od tego czasu jak za pomoca czarodziejskie różdżki mojej córce minąl strach przed dentystą, a z biegiem czasu zaczęła nawet bardzo chętnie chodzić. Dzisiaj ma juz 16 lat , kompeltnie nie odczuwa strachu przed wizyta, chodzi regularnie ale oczywiście cąły czas leczy sie u Pani doktor Frankowskieji nie wyobraża sobie leczyć sie gdzie indziej :)

Katowice

Bardzo dobry stomatolog, udałam sie do p. doktor z polecenia znajomej i jestem zachwycona i co najważniejsze zadowolona z usługi, leczyłam u niej kilka zębów, jeden kanałowo, polecam tego dentystę :)

Stomatolog Katowice lek. dent. Magdalena Siewniak

Ortomed Clinic
ul. B. Chrobrego 29
Katowice

Pełen profesjonalizm i opieka w 100%. Ponadto delikatność, pełna informacja i umiejętność słuchania pacjenta, czego niestety wielu lekarzom brakuje. Po tym jak zostałam potraktowana w niepublicznym zakładzie współpracującym z NFZ to wizyta u Pani Magdaleny Siewniak była mercedesem w swojej klasie ;) Dziękuję za pomoc i proszę trwać w swojej pasji. Więcej takich jak Pani i będzie żyło się lepiej, conajmniej bez bólu.

Opinia dodana przez: Joanna

ulica Tysiąclecia 88/28
40-871 Katowice

Chodzę do pani doktor od kilkunastu lat i nie wyobrażam sobie lepszego dentysty. Zdecydowanie polecam!

pl. Wolności 3/5
40-078 Katowice

Od lat jest moim stomatologiem. Najlepszy w swoim fachu. Nie spieszy się, jest dokładny i skrupulatny. W ostatnim czasie może trochę poszedł w stronę komercji i wciska tzw. profilaktykę za zbyt duże pieniądze..Szkoda, ale i tak jest the best!!

Rodzinne Centrum Stomatologi Polimed 2
ul.Sandomierska 4/2
Katowice

Dzisiaj z dusza na ramieniu szłam wyrwać korzeń po wielkiej traumie związanej z wyrywaniem zębów o dziwo byłam w wielkim szoku że tak szybko i bezboleśnie pan doktor wyrwał zęba szczerze polecam ten gabinet.

Opinia dodana przez: Teresa
Stomatolog Katowice lek. stom. Bartosz Nowak

Poniatowskiego 14
40-055 Katowice

Gdy jak co roku wybierałem się na przegląd do dentysty, zadzwoniłem, aby się umówić na kolejną od ponad 30 lat wizytę. I wówczas okazało się, że „mój” dentysta nie przyjmuje. Zacząłem pytać znajomych i przyjaciół, którzy polecili mi właśnie ten gabinet – PRODENTA…

Od ponad trzech miesięcy jestem pacjentem i mogę potwierdzić to wszystko, co można przeczytać na różnych stronach o gabinecie, a ponadto znakomity personel i ta niepowtarzalna atmosfera, której nie da się opisać… to trzeba przeżywać…
Gorąco polecam, a Panu Panie Doktorze serdecznie gratuluję

pacjent AB

Opinia dodana przez: Andrzej

Kompleksowe Usługi Stomatologiczne
Mazowiecka 5
40-732 Katowice

Z czystym sumieniem polecam Panią Doktor Małgosię. Leczy sie u niej mój mąż, syn i ja. Syn w innym gabinecie miał nieprzyjemne doswiadczenie i trudno było go namówic na wizytę u jakiegoś dentysty. Był ze mną u pani doktor , gdy sama leczyłam zęba. Przy tej okazji Pani Małgosia "złapała" kontakt z synem , namówiła go na ogladanie ząbków i na konieczne leczenie. Od tego czasu chodzi na wizyty bez problemu i "poddaje się" wszelkim zabiegom bez zastrzeżeń. Także ja i moje uzębienie wiele zawdzięczamy Pani Małgosi.

Opinia dodana przez: Beata

Stomatolodzy w mieście Katowice