Stomatolog Katowice 2

Goetla 2
40-749 Katowice

jestem pacjentem od przeszło dwudziestu lat i za każdym razem jestem bardzo zadowolony z wizyty
rzetelność, fachowość, uprzejmość oraz urok osobisty - to cechy, które są niezmienne u Pani Ilony Raudisz-Kobiela

maciej stupera

maciej stupera

Opinia dodana przez: maciej

ul. Małopolska 6/2
40-737 Katowice

To miła a przede wszystkim bardzo kompetentna z duźą wiedzą i doświadczeniem Pani Doktor. Robi róźne cuda protetyczne jak na zachodzie, tyle źe duźo taniej, ma na względzie "polską kieszeń".Gabinet bardzo czysty. Polecam !

Opinia dodana przez: Iwona

lekarz Anna Porwik

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Praktyka Stomatologiczna Anna Porwik
Saint Etienne 5a/2
40-232 Katowice

Byłam w tym tygodniu robić protezy.
Jestem zaskoczona uprzejmością Pani doktor jak i jej pomoc.
Super babki, jestem zadowolona i polecam

Byłam w tym tygodniu robić protezy.
Jestem zaskoczona uprzejmością Pani doktor jak i jej pomoc.
Super babki, jestem zadowolona i polecam

Opinia dodana przez: Maria

Lux-med
Sokolska 29
Katowice

Kilka dni temu dziecko zaczęło się skarżyć na ból zęba .Musiałyśmy pójść do najbliższego dentysty.Trochę się obawiałam tej wizyty bo córka bardzo się boi .Okazało się ,że zupełnie niepotrzebnie, pani doktor jest miłą a przede wszystkim cierpliwą osobą.Rozmawiała z dzieckiem ,tłumaczyła, sam zabieg był szybki i prawie bezbolesny .Pani doktor ma świetny kontakt z maluchami wszystkim polecam wizytę u doktor Magiery my na pewno wrócimy Cieszę się bardzo ,że znalazłam tak dobrego specjalistę .

Opinia dodana przez: Małgorzata

Rodzinne Centrum Stomatologi Polimed 2
ul.Sandomierska 4/2
Katowice

Świetny lekarz, bardzo kompetentny, uprzejmy, wszystko dokładnie tłumaczy. Leczyłam się u niego zarówno ja, jak i chodziłam do niego też z synem w wieku szkolnym, który bardzo go lubił.
Niezwykle fachowy, zdołał wykryć ząb do leczenia, który nie bolał, a za to bolał inny zdrowy. Bardzo żałuję, że przeprowadził się do innego miasta i muszę szukać równie dobrego specjalisty.

Zespół Nr 2 "S" Katowice, ul. Józefowska 119
Józefowska 119
40-145 Katowice

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "PULS-MED" Sp. z o.o.
pl. Sejmu Śląskiego 2
40-032 Katowice