Stomatolog Katowice

Katowice

Bardzo dobry stomatolog, udałam sie do p. doktor z polecenia znajomej i jestem zachwycona i co najważniejsze zadowolona z usługi, leczyłam u niej kilka zębów, jeden kanałowo, polecam tego dentystę :)

ulica Tysiąclecia 88/28
40-871 Katowice

Chodzę do pani doktor od kilkunastu lat i nie wyobrażam sobie lepszego dentysty. Zdecydowanie polecam!

pl. Wolności 3/5
40-078 Katowice

Od lat jest moim stomatologiem. Najlepszy w swoim fachu. Nie spieszy się, jest dokładny i skrupulatny. W ostatnim czasie może trochę poszedł w stronę komercji i wciska tzw. profilaktykę za zbyt duże pieniądze..Szkoda, ale i tak jest the best!!

Rodzinne Centrum Stomatologi Polimed 2
ul.Sandomierska 4/2
Katowice

Dzisiaj z dusza na ramieniu szłam wyrwać korzeń po wielkiej traumie związanej z wyrywaniem zębów o dziwo byłam w wielkim szoku że tak szybko i bezboleśnie pan doktor wyrwał zęba szczerze polecam ten gabinet.
Opinia dodana przez: Teresa

Kompleksowe Usługi Stomatologiczne
Mazowiecka 5
40-732 Katowice

Z czystym sumieniem polecam Panią Doktor Małgosię. Leczy sie u niej mój mąż, syn i ja. Syn w innym gabinecie miał nieprzyjemne doswiadczenie i trudno było go namówic na wizytę u jakiegoś dentysty. Był ze mną u pani doktor , gdy sama leczyłam zęba. Przy tej okazji Pani Małgosia "złapała" kontakt z synem , namówiła go na ogladanie ząbków i na konieczne leczenie. Od tego czasu chodzi na wizyty bez ...
Opinia dodana przez: Beata

Witold Borkowski

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

ulica Słoneczna 65/17
40-136 Katowice

Super stomatolog! Odkąd do niego chodzimy wizja wizyty przestała być koszmarem. Podczas leczenia tworzy przyjazną swobodną atmosferę i człowiek przestaje się bać. Zawsze cierpliwie tłumaczy i odpowiada na pytania. Profesjonalny i dokładny. Nigdy się nie zawiodłam i gorąco polecam go wszystkim poszukującym świetnego stomatologa.
Opinia dodana przez: Ula

Rodzinne Centrum Stomatologi Polimed 2
ul.Sandomierska 4/2
Katowice

Leczenie u pani doktor odbywa sie w bardzo przyjaznej atmosferze co przy bolu zebow jest bardzo istotne. Pani doktor stosuje bardzo dobre materialy jest doskonalym lekarzem, ktory profesjonalnie wykonuje swoj zawod. Polecam kazdemu.

Indywidualna Praktyka Lekarska
ul. Krasińskiego 25a 101, Katowice
40-019 Katowice

Profesjonalista w kazdym calu swojej pracy. Miałem wielu stomatologów ale dr. Piotr bije ich wszystkich na głowę :-) wzór do naśladowania!
Opinia dodana przez: Radosław

Katowice

Stomatolog godny polecenia! Pani Doktor zawsze ma czas dla pacjenta. Jest dokładna i bardzo sympatyczna! A ceny bardzo korzystne w porównaniu z innymi prywatnymi gabinetami

Prywatny Gabinet Lekarski
Grażyńskiego 9 A lok. 1
40-126 Katowice

Swietny specjalista, uprzejmie i profesjolnie traktuje pacjenta. Jestem naprawde zachwycony, w dodatku wszystko co potrzebne znajduje sie w gabinecie. Chodzilem do dentysty przez kilka lat, przez nagla dolegliwosc trafilem do dr Bednarskiego i juz tam zawsze bede chodzic. Polecam

Stomatolodzy w Katowicach