Stomatolog Katowice

Witold Borkowski

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

ulica Słoneczna 65/17
40-136 Katowice

Super stomatolog! Odkąd do niego chodzimy wizja wizyty przestała być koszmarem. Podczas leczenia tworzy przyjazną swobodną atmosferę i człowiek przestaje się bać. Zawsze cierpliwie tłumaczy i odpowiada na pytania. Profesjonalny i dokładny. Nigdy się nie zawiodłam i gorąco polecam go wszystkim poszukującym świetnego stomatologa.

Opinia dodana przez: Ula

Rodzinne Centrum Stomatologi Polimed 2
ul.Sandomierska 4/2
Katowice

Leczenie u pani doktor odbywa sie w bardzo przyjaznej atmosferze co przy bolu zebow jest bardzo istotne. Pani doktor stosuje bardzo dobre materialy jest doskonalym lekarzem, ktory profesjonalnie wykonuje swoj zawod. Polecam kazdemu.

Indywidualna Praktyka Lekarska
ul. Krasińskiego 25a 101, Katowice
40-019 Katowice

Profesjonalista w kazdym calu swojej pracy. Miałem wielu stomatologów ale dr. Piotr bije ich wszystkich na głowę :-) wzór do naśladowania!

Opinia dodana przez: Radosław

Katowice

Stomatolog godny polecenia! Pani Doktor zawsze ma czas dla pacjenta. Jest dokładna i bardzo sympatyczna! A ceny bardzo korzystne w porównaniu z innymi prywatnymi gabinetami

Prywatny Gabinet Lekarski
Grażyńskiego 9 A lok. 1
40-126 Katowice

Swietny specjalista, uprzejmie i profesjolnie traktuje pacjenta. Jestem naprawde zachwycony, w dodatku wszystko co potrzebne znajduje sie w gabinecie. Chodzilem do dentysty przez kilka lat, przez nagla dolegliwosc trafilem do dr Bednarskiego i juz tam zawsze bede chodzic. Polecam

ulica Tysiąclecia 88/28
40-871 Katowice

Ten człowiek dokonuje cudów, odbudować potrafi całkowicie zniszczony ząb, wszystko profesjonalnie, specjalista w swojej klasie i najlepszy dentysta jakiego miałem. Dziwi mnie, że nie ma tutaj wystawionych opinii, bo w pełni na nie zasługuje. Ceny są przy tym ludzkie i przystępne, a wszystko połączone z ujmującą skromnością oraz uprzejmością, bez zbędnych ceregieli - dlatego też chciałem dać zaledwie 4 pkt jeśli chodzi o tłumaczenie leczenia oraz ilość poświęconego czasu. Tylko, że to powinno być traktowane in plus - on po prostu od razu bierze się za robotę, bo wie co ma robić.

Opinia dodana przez: Łukasz

prywatny gabinet okulistyczny
graniczna 49b
Katowice

Rewelacyjne podejście do pacjenta, spokój profesjonalizm i cierpliwość. Mega dokładna i staranna w tym co robi po skończonym zabiegu nie widać gdzie kończy się plomba a zaczyna ząb:)))) super!! Odwiedziłam już paru specjalistów stomatologów w swoim życiu ale Pani Katarzyna jest bezkonkurencyjna:)

Kompleksowe Usługi Stomatologiczne
Mazowiecka 5
40-732 Katowice

dziękuję, za kompetentną i niezwykle sympatyczną pomoc... lekarz dusza-człowiek

dziękuję, za kompetentną i niezwykle sympatyczną pomoc... lekarz dusza-człowiek

NZOZ ASTRA Stomatologia Estetyczna
Wojewódzka 48/2
40-026 Katowice

Niesamowity w swoim fachu! Pełen profesjonalizm. Nigdzie nie czułam się tak pewnie jak na fotelu u Pana Bryzgalskiego. :-) Sterylny gabinet, zawsze trafna diagnoza i za każdym razem wszystko dokładnie przez Pana Szymona zostaje wyjaśnione, który nie ukrywa kosztów potencjalnych zabiegów. Widać, że lekarz dentystyczny z powołania! Czasem mam wrażenie, że Pan Szymon bardziej przeżywa proces leczenia niż sam pacjent, niezwykłe! Gratuluję podejścia i życzę dalszych sukcesów w swojej działalności, pozdrawiam :-)

lek. dent. Piotr Ogniewski

RTG, Stomatolog dziecięcy

Prywatna Praktyka Stomatologiczna
Czajek 5
Katowice

Pan Doktor Piotr Ogniewski jest rewelacyjny. Skala od 1 do 5 jest za niska żeby go ocenić :D prowadzi mojego synka od roku, a moje dziecko ma skończone 2 latka. Nie mamy żadnego problemu z wizytami u stomatologa pomimo przeprowadzonych zabiegów! Naprawde Pan Doktor godny polecenia! Cała obsługa z resztą też! Klinika pierwsza klasa. Za taki poziom, obsługę i komfort warto zapłacić :)
Pozdrawiam, Ola.

Pozdrawiam, Ola.