Stomatolog Katowice

ulica Tysiąclecia 88/28
40-871 Katowice

Ten człowiek dokonuje cudów, odbudować potrafi całkowicie zniszczony ząb, wszystko profesjonalnie, specjalista w swojej klasie i najlepszy dentysta jakiego miałem. Dziwi mnie, że nie ma tutaj wystawionych opinii, bo w pełni na nie zasługuje. Ceny są przy tym ludzkie i przystępne, a wszystko połączone z ujmującą skromnością oraz uprzejmością, bez zbędnych ceregieli - dlatego też chciałem dać zaledwie 4 pkt jeśli chodzi o tłumaczenie leczenia oraz ilość poświęconego czasu. Tylko, że to powinno być traktowane in plus - on po prostu od razu bierze się za robotę, bo wie co ma robić.

Opinia dodana przez: Łukasz

lek. dent. Piotr Ogniewski

RTG, Stomatolog dziecięcy

Prywatna Praktyka Stomatologiczna
Czajek 5
Katowice

Pan Doktor Piotr Ogniewski jest rewelacyjny. Skala od 1 do 5 jest za niska żeby go ocenić :D prowadzi mojego synka od roku, a moje dziecko ma skończone 2 latka. Nie mamy żadnego problemu z wizytami u stomatologa pomimo przeprowadzonych zabiegów! Naprawde Pan Doktor godny polecenia! Cała obsługa z resztą też! Klinika pierwsza klasa. Za taki poziom, obsługę i komfort warto zapłacić :)
Pozdrawiam, Ola.

Pozdrawiam, Ola.

Opinia dodana przez: Ola Kielar aleksandra.kielar

prywatny gabinet okulistyczny
graniczna 49b
Katowice

Rewelacyjne podejście do pacjenta, spokój profesjonalizm i cierpliwość. Mega dokładna i staranna w tym co robi po skończonym zabiegu nie widać gdzie kończy się plomba a zaczyna ząb:)))) super!! Odwiedziłam już paru specjalistów stomatologów w swoim życiu ale Pani Katarzyna jest bezkonkurencyjna:)

Kompleksowe Usługi Stomatologiczne
Mazowiecka 5
40-732 Katowice

dziękuję, za kompetentną i niezwykle sympatyczną pomoc... lekarz dusza-człowiek

dziękuję, za kompetentną i niezwykle sympatyczną pomoc... lekarz dusza-człowiek

NZOZ ASTRA Stomatologia Estetyczna
Wojewódzka 48/2
40-026 Katowice

Niesamowity w swoim fachu! Pełen profesjonalizm. Nigdzie nie czułam się tak pewnie jak na fotelu u Pana Bryzgalskiego. :-) Sterylny gabinet, zawsze trafna diagnoza i za każdym razem wszystko dokładnie przez Pana Szymona zostaje wyjaśnione, który nie ukrywa kosztów potencjalnych zabiegów. Widać, że lekarz dentystyczny z powołania! Czasem mam wrażenie, że Pan Szymon bardziej przeżywa proces leczenia niż sam pacjent, niezwykłe! Gratuluję podejścia i życzę dalszych sukcesów w swojej działalności, pozdrawiam :-)

ul. Zabrska 14/3
40-083 Katowice

Z czystym sumieniem mogę polecić Panią Martynę. Super podejście do pacjenta. Po wizytach u Pani Martyny, strach przed stomatologiem został usunięty.

Opinia dodana przez: Marcin

Zespół Nr 2 "S" Katowice, ul. Józefowska 119
Józefowska 119
40-145 Katowice

Rewelacyjny lekarz. Kompetentny, miły i bez problemu przyjmuje w razie nagłej potrzeby. Polecam serdecznie!

Opinia dodana przez: sonia

Centrum Stomatologii "OPDENT"
Karliczka 8
40-488 Katowice

2 lata temu leczyłam u dentysty kilka zębów, wszystkie zrobione z należytą dokładnością, nic się z nimi później nie działo. Na jednego zęba wystarcza jedna wizyta więc nie trzeba się stresować. O portfel również można być spokojnym.

Opinia dodana przez: Monika

lek. dent. Halina Ochudło

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

CERAM-DENT Prywatna Opieka Stomatologiczna NZOZ Grażyna Opiłka
Zabrska 1/4
40-083 Katowice

Jest po prostu the best...
kompetencja
wyczucie
delikatność
spokój i opanowanie
sympatyczna
najlepszy stomatolog jakiego znam

Jest po prostu the best...
kompetencja
najlepszy stomatolog jakiego znam

Opinia dodana przez: marek

ul. Jagiellońska 34/2
40-032 Katowice

Wspaniała, niezwykle kompetentna, a jednocześnie delikatna Pani Doktor, budząca zaufanie natychmiast, z wielką kulturą. W jej rękach każdy twój ząb będzie odpowiednio leczony, a ty z radością pójdziesz na następną wizytę.

Opinia dodana przez: Anna

Stomatolodzy w Katowicach