Stomatolog Katowice

ul. Zabrska 14/3
40-083 Katowice

Z czystym sumieniem mogę polecić Panią Martynę. Super podejście do pacjenta. Po wizytach u Pani Martyny, strach przed stomatologiem został usunięty.

Opinia dodana przez: Marcin

Zespół Nr 2 "S" Katowice, ul. Józefowska 119
Józefowska 119
40-145 Katowice

Rewelacyjny lekarz. Kompetentny, miły i bez problemu przyjmuje w razie nagłej potrzeby. Polecam serdecznie!

Opinia dodana przez: sonia

Centrum Stomatologii "OPDENT"
Karliczka 8
40-488 Katowice

2 lata temu leczyłam u dentysty kilka zębów, wszystkie zrobione z należytą dokładnością, nic się z nimi później nie działo. Na jednego zęba wystarcza jedna wizyta więc nie trzeba się stresować. O portfel również można być spokojnym.

Opinia dodana przez: Monika

lek. dent. Halina Ochudło

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

CERAM-DENT Prywatna Opieka Stomatologiczna NZOZ Grażyna Opiłka
Zabrska 1/4
40-083 Katowice

Jest po prostu the best...
kompetencja
wyczucie
delikatność
spokój i opanowanie
sympatyczna
najlepszy stomatolog jakiego znam

Jest po prostu the best...
kompetencja
najlepszy stomatolog jakiego znam

Opinia dodana przez: marek

ul. Jagiellońska 34/2
40-032 Katowice

Wspaniała, niezwykle kompetentna, a jednocześnie delikatna Pani Doktor, budząca zaufanie natychmiast, z wielką kulturą. W jej rękach każdy twój ząb będzie odpowiednio leczony, a ty z radością pójdziesz na następną wizytę.

Opinia dodana przez: Anna

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Gabinety Lekarskie
Zawiszy Czarnego 6
40-872 Katowice

Chodze do Pani Małgorzaty od dziesięciu lat, mogę polecić z czystym sumieniem.

Chodze do Pani Małgorzaty od dziesięciu lat, mogę polecić z czystym sumieniem.

NZOZ EuroMedic K. Specjalistyczne Janina Leśnik-Ludyga
ulica Rolna 18
40-555 Katowice

Bardzo dobry lekarz, dokładnie tłumaczy zakres leczenia, miły i uprzejmy stomatolog z anielską cierpliwością do dzieci, polecam.

Praktyka Lekarsko Dentystyczna Marek Knast

40-181 Katowice

Rewelacyjny stomatolog. Polecił mi go znajomy w beznadziejnej sytuacji. Kanałowe trawało prawie 1,5 godziny ale przebiegło bezboleśnie i ząb został uratowany po wcześniejszym beznadziejnym leczeniu u innego lekarza. Mam do tego Pana 100% zaufanie. Polecam

Opinia dodana przez: ANONIM

Poradnia Stomatologiczna Ewa Klimek
Drozdów 24
40-530 Katowice

Miła i przyjemna atmosfera, profesjonalne podejście do pacjenta, w końcu moje zęby wyglądają jak należy. Gorąco polecam.

Jerzyków 26
Katowice

..osoba pogodna działająca jak najlepszy środek przeciwbólowy ....
osobowosc ciepla ....pogodna

..osoba pogodna działająca jak najlepszy środek przeciwbólowy ....
osobowosc ciepla ....pogodna

Stomatolodzy w mieście Katowice