Stomatolog Katowice

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Gabinety Lekarskie
Zawiszy Czarnego 6
40-872 Katowice

Chodze do Pani Małgorzaty od dziesięciu lat, mogę polecić z czystym sumieniem.

Jerzyków 26
Katowice

..osoba pogodna działająca jak najlepszy środek przeciwbólowy ....
osobowosc ciepla ....pogodna

Samodzielny Publiczny Centralny Szpital Kliniczny im. prof. Kornela Gibińskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach
ulica Medyków 14
40-752 Katowice

Bardzo miły ,delikatny i dokładny.Polecam w stu procentach!

NZOZ EuroMedic K. Specjalistyczne Janina Leśnik-Ludyga
ulica Rolna 18
40-555 Katowice

Bardzo dobry lekarz, dokładnie tłumaczy zakres leczenia, miły i uprzejmy stomatolog z anielską cierpliwością do dzieci, polecam.

ulica Bolesława Chrobrego 37/39
40-881 Katowice

Nie znam lepszej dentystki od dr Bony! Po traumie z dzieciństwa tylko ona miała do mnie odpowiednie podejście i chodzę do niej do dzisiaj i chodzić będę tak długo dopóki będzie leczyć :) Ma świetne podejście zarówno do dzieci jak i "przerażonych" dorosłych.
Opinia dodana przez: Kinga

Grażyńskiego 12/1
40-123 Katowice

Nie mam w zwyczaju dzielić się swoimi opiniami w internecie, ale tu z radością zrobię wyjątek, na który zresztą Pani Anna zasługuje jak mało kto. Dzięki Pani Annie bowiem, nie tylko odzyskałem wiarę w stomatologię, ale też przestałem drżeć przed wizytą u dentysty, a tych do tej pory niemal panicznie się bałem.

Nie będę tu wchodzić w zbędne szczegóły, a powiem tylko, że jeśli szukacie dobrego dentysty, który wie, ...
Opinia dodana przez: Michał

Poradnia Stomatologiczna Ewa Klimek
Drozdów 24
40-530 Katowice

Miła i przyjemna atmosfera, profesjonalne podejście do pacjenta, w końcu moje zęby wyglądają jak należy. Gorąco polecam.

LUX MED
ul. Sokolska 29, (budynek Citibank - Handlowy - V piętro)
40-086 Katowice

W skali od 1 do 5 daję 6 :-)
Oprócz profesjonalizmu i zawodowej uprzejmości jest coś jeszcze - wspaniałe podejście do pacjenta, zadawanie pytań, uważne słuchanie i reagowanie na to co pacjent mówi, nieudawane zainteresowanie, troska i chęć pomocy także w dziedzinach medycyny innych niż stomatologia. To widać nawet podczas krótkich wizyt. Nigdy dotąd nie pisałem żadnych takich opinii ale Pani Doktor na to w pełni zasługuje.
Opinia dodana przez: Sławek

Praktyka Lekarsko Dentystyczna Marek Knast

40-181 Katowice

Rewelacyjny stomatolog. Polecił mi go znajomy w beznadziejnej sytuacji. Kanałowe trawało prawie 1,5 godziny ale przebiegło bezboleśnie i ząb został uratowany po wcześniejszym beznadziejnym leczeniu u innego lekarza. Mam do tego Pana 100% zaufanie. Polecam
Opinia dodana przez: ANONIM

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Specjalistyczny Ośrodek Diagnostyki Gastrologicznej GASTRO - MED
ulica Barbary 21
40-053 Katowice

Leczę zęby u p.doktora 10 lat i nie zmienię go.Jest świetnym fachowcem i bardzo ważne,niezwykle delikatnym.Usługi nie należą do najtańszych, ale są warte ceny.

Stomatolodzy w Katowicach