Stomatolog Katowice

NZOZ ONKO-MEDICA
Henryka Sienkiewicza 9/2
40-031 Katowice

Lekarz godny polecenia. Ma podejscie do kazdego pacjenta. Przystepne ceny. Polecam kazdemu. :-) Pozdrawiam :-)

Opinia dodana przez: Klaudia

Centrum Stomatologii Rodzinnej MaksiDent dr n. med. Ksymena Staroń-Irla
Jagiellońska 24/1
40-035 Katowice

Pani Doktor cudowna, doskonale wykonuje swoją pracę , na każdy problem znajdzie rozwiązanie. W dziedzinach stomatologii , w których się specjalizuje jak dla mnie po prostu fachowiec pierwsza klasa. Jeśli chodzi o wyrywanie ząbków, odbywa się to bardzo sprytnie, jestem pod dużym pozytywnym wrażeniem. I oczywiście osobowość Pani Doktor sprawia, że w gabinecie jest bardzo miło i chętnie się do niego wraca. Polecam z całego serca Panią Doktor i gabinet MaksiDent :)

Opinia dodana przez: Pacjentka

ul. Karłowicza 11A
40-145 Katowice

Jestem Mega zadowolony . POLECAM gorąco ! Świetna robota !
W końcu udało mi się znaleźć lekarza z powołania. Pani doktor bardzo delikatna sympatyczna , ładna :) i przy tym skuteczna!
Byłem pierwszy raz więc nie wiedziałem co mnie czeka a spotkałem juz paru stomatologów z których nie byłem zadowolonybyli daremni ...........
Ale tutaj na szczęście spotkałem bardzo dobrą pani stomatolog !
POZDRAWIAM

Jestem Mega zadowolony . POLECAM gorąco ! Świetna robota !
Ale tutaj na szczęście spotkałem bardzo dobrą pani stomatolog !
POZDRAWIAM

Opinia dodana przez: Marek
Stomatolog Katowice lek. dent. Arkadiusz Żurek

Dental Care Makowski & Żurek
ul.Rolna 17b/1
40-555 Brynów, Katowice

Najlepszy dentysta na jakiego mogłam trafić :) Sympatyczny, spokojny, kompetentny i godny polecenia nawet największemu panikarzowi. Leczenie bezbolesne, bez znieczulenia, co u mnie nigdy nie wchodziło w grę! Z przyjemnością chodzę na każdą kolejną wizytę.

Opinia dodana przez: Ewelina Chwastecka

lek. dent. Karolina Stelmańska

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

ul. Karliczka 31
40-489 Katowice

Jestem bardzo zadowolony z leczenia! Poświęciła mi dużo czasu, widać że świetnie zna się na swojej pracy...i nie traktuje pacjenta jak zło konieczne (albo skarbonkę), co u innych stomatologów spotkało mnie kilkukrotnie.
A poza tym, miło się na nią patrzy ;-)

A poza tym, miło się na nią patrzy ;-)

Stomatolog Katowice lek. dent. Wojciech Fąferko

Dentim Clinic
ul. Baildona 12/3
40-115 Katowice

Żeby pacjent chciał wystawić pozytywną opinię o gabinecie stomatologicznym musi być wyjątkowo zaskoczony całokształtem wspaniale przeprowadzonych zabiegów. Z taką atmosferą spotkałem się w DENTIM CLINIC gdzie odbudowano mi uzębienie po obydwu stronach szczęki i doprowadzono, że czuję się jak bym wrócił do stanu młodzieńczego. Nie sposób nie skomentować całego procesu leczenia, który zapisuje się tu szczególnie korzystnie w pamięci. Zaskoczony zostałem już na pierwszej wizycie, na której dr Wojciech Fąferko widząc mnie po raz pierwszy bardzo rzeczowo, profesjonalnie i kompetentnie przedstawił zakres leczenia i jego etapowość bez jakichkolwiek przejaskrawień i bez żadnych intencji do jego rozszerzania. Podjęcie decyzji o leczeniu pozostaje po stronie pacjenta ale łatwo było mnie ją podjąć otrzymując od Pana doktora logiczną i wszechstronną podbudowę wraz z precyzyjną dokumentacją radiologiczną. Będąc w przeszłości pacjentem innych gabinetów stomatologicznych obnoszących się wzniosłymi opiniami, w DENTIM-ie zaskoczyły mnie wysoko profesjonalny poziom zabiegów, niezwykle przyjazny dla pacjenta system znieczulenia oraz stosowane implanty i materiały dentystyczne. Zachowana jest przy tym zasada punktualnego przyjmowania pacjentów. Z dentystą człowiek ma do czynienia przez całe życie co kojarzy się najczęściej z bólem, strachem i stresem. W przypadku DENTIM-u można zrekapitulować, że leczenie wiąże się niemalże z relaksem.

Opinia dodana przez: Daszkiewicz

Katowice

Moim zdaniem najlepszy specjalista. Jestem pod wrażeniem profesjonalnej pracy pana Bartłomieja na wszystkich etapach mojego leczenia, począwszy od zwykłej konsultacji po bardziej zaawansowane zabiegi, szczególnie endodotyczne (leczenie kanałowe). Sympatyczny, skrupulatny, kompetentny, krótko mówiąc: lekarz z powołaniem i pasją! Polecam wszystkim!

Opinia dodana przez: Stefan

Prywatna Praktyka Stomatologiczna
Czajek 5
Katowice

Pani doktor Iza stomatolog dziecięcy z powołania moja córka przeszła 5 gabinetów i w każdym zalecano tylko narkozy ew. "na siłę" doktor Iza razem ze swoja asystentką miały takie podejście że córka siadła na fotel pokazała ząbki i założyła maseczkę po czym pani doktor wyleczyła jej dwa ząbki nie wyobrażam sobie zmienić gabinetu i lekarza dziś już wszystkie zęby wyleczone a na słowo jedziemy do dentysty moje dziecko sie cieszy jak by miały to być wakacje polecam za ciepło, serdeczność i za kompetencje

Marzena Smaluch

Stomatolog, Ortodonta

MS DENT Praktyka Stomatologiczna
Miła 3A
40-464 Katowice

dotychczas unikałem stomatologów, ale od kiedy zajęła się mną Pani Marzena, wizyty w gabinecie to przyjemność i profilaktyka. Doskonale wykonane wypełnienia i odbudowa zębów. Polecam

Stomatolog Katowice lek. stom. Renata Przytuła-Wypych

lek. stom. Renata Przytuła-Wypych

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

ul. Karliczka 31
40-489 Katowice

Dobry i solidny stomatolog. Nie jest jakoś super tanio ale leczenie jest staranne i w miarę możliwości bezbolesne.

Jak w trakcie wakacji na wyjeździe musiałem iść do innego to bardzo chwalił wykonane plomby - ponoć starannie i dokładnie wykonane.

Stomatolodzy w mieście Katowice