Stomatolog Katowice

Prywatny Gabinet Lekarski
Kotlarza 6 lok. 19
40-139 Katowice

Pani Lucynka to super stomatolog, polecam każdemu.

NEURO-CARE PORADNIE SPECJALISTYCZNE
Pawła Kołodzieja 8
40-749 Katowice

super super super od 8 lat nosze prace wykonana przez pana doktora i wkrótce znów odwiedzę jego gabinet
Opinia dodana przez: jolanta

Obrońców Westerplatte 5a
40-336 Katowice

Pan T.Cząstkiewicz (w Dental Service, Katowice) usuwał mi zatrzymaną ósemkę - drugą; pierwszą wyrywałam u rzeźnika, więc byłam przerażona.
Jak się okazało, dało się to zrobić spokojnie i bezboleśnie. Ten lekarz ma odpowiednie podejście do pacjenta, nie olewa go, cierpliwie odpowiada na pytania, przy tym jest bardzo sympatyczny.
Każdemu znajomemu z nieszczęsnymi ósemkami polecam Pana Tomasza.
Opinia dodana przez: Marta

ulica Tysiąclecia 39/19
40-875 Katowice

Bardzo uprzejma,ciepła osoba. Odpowiada na wszystkie pytania i tłumaczy. Nie boi się pacjenta, działa szybko i sprawnie. Jaki efekt zabiegu napisze za jakiś czas.
Opinia dodana przez: J.

Avimed Szpital
Gliwicka 159
Katowice

Wspaniały stomatolog ze świetnym podejściem do pacjenta. Uratowała moje zęby za co jestem jej bardzo wdzięczna. Ogromna wiedza i doświadczenie, dzięki Pani stomatolog mam teraz piękny uśmiech !
Opinia dodana przez: Sylwia

Centrum Stomatologii Rodzinnej MaksiDent dr n. med. Ksymena Staroń-Irla
Jagiellońska 24/1
40-035 Katowice

Pani Doktor cudowna, doskonale wykonuje swoją pracę , na każdy problem znajdzie rozwiązanie. W dziedzinach stomatologii , w których się specjalizuje jak dla mnie po prostu fachowiec pierwsza klasa. Jeśli chodzi o wyrywanie ząbków, odbywa się to bardzo sprytnie, jestem pod dużym pozytywnym wrażeniem. I oczywiście osobowość Pani Doktor sprawia, że w gabinecie jest bardzo miło i chętnie się do niego wraca. Polecam z całego serca Panią Doktor i gabinet ...
Opinia dodana przez: Pacjentka

NZOZ ONKO-MEDICA
Henryka Sienkiewicza 9/2
40-031 Katowice

Lekarz godny polecenia. Ma podejscie do kazdego pacjenta. Przystepne ceny. Polecam kazdemu. :-) Pozdrawiam :-)
Opinia dodana przez: Klaudia

Rewadent Centrum Stomatologii Estetycznej
ul. Karłowicza 11A
40-145 Katowice

Jestem Mega zadowolony . POLECAM gorąco ! Świetna robota !
W końcu udało mi się znaleźć lekarza z powołania. Pani doktor bardzo delikatna sympatyczna , ładna :) i przy tym skuteczna!
Byłem pierwszy raz więc nie wiedziałem co mnie czeka a spotkałem juz paru stomatologów z których nie byłem zadowolonybyli daremni ...........
Ale tutaj na szczęście spotkałem bardzo dobrą pani stomatolog !
POZDRAWIAM
Opinia dodana przez: Marek

Katowice

Pan Doktor to wyjatkowo empatyczny i mily czlowiek.Poza tym doskonaly fachowiec.Chociaz do tej pory wizyta u stomatologa nie kojarzyla mi sie zbyt dobrze to zdanie zmienilem po wizycie u Pana Doktora.Wszystko dokladnie wytlumaczone sam zabieg wykonany bezbolesnie wielkie dzieki Panie Doktorze.
Opinia dodana przez: Adam

lek. dent. Karolina Stelmańska

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

Rewadent Centrum Stomatologii Estetycznej
ul. Karliczka 31
40-489 Katowice

Jestem bardzo zadowolony z leczenia! Poświęciła mi dużo czasu, widać że świetnie zna się na swojej pracy...i nie traktuje pacjenta jak zło konieczne (albo skarbonkę), co u innych stomatologów spotkało mnie kilkukrotnie.
A poza tym, miło się na nią patrzy ;-)

Stomatolodzy w Katowicach