Stomatolog Katowice

Obrońców Westerplatte 5a
40-336 Katowice

Pan T.Cząstkiewicz (w Dental Service, Katowice) usuwał mi zatrzymaną ósemkę - drugą; pierwszą wyrywałam u rzeźnika, więc byłam przerażona.
Jak się okazało, dało się to zrobić spokojnie i bezboleśnie. Ten lekarz ma odpowiednie podejście do pacjenta, nie olewa go, cierpliwie odpowiada na pytania, przy tym jest bardzo sympatyczny.
Każdemu znajomemu z nieszczęsnymi ósemkami polecam Pana Tomasza.

Każdemu znajomemu z nieszczęsnymi ósemkami polecam Pana Tomasza.

Opinia dodana przez: Marta

ulica Tysiąclecia 39/19
40-875 Katowice

Bardzo uprzejma,ciepła osoba. Odpowiada na wszystkie pytania i tłumaczy. Nie boi się pacjenta, działa szybko i sprawnie. Jaki efekt zabiegu napisze za jakiś czas.

Opinia dodana przez: J.

NEURO-CARE PORADNIE SPECJALISTYCZNE
Pawła Kołodzieja 8
40-749 Katowice

super super super od 8 lat nosze prace wykonana przez pana doktora i wkrótce znów odwiedzę jego gabinet

Opinia dodana przez: jolanta

Avimed Szpital
Gliwicka 159
Katowice

Wspaniały stomatolog ze świetnym podejściem do pacjenta. Uratowała moje zęby za co jestem jej bardzo wdzięczna. Ogromna wiedza i doświadczenie, dzięki Pani stomatolog mam teraz piękny uśmiech !

Opinia dodana przez: Sylwia

NZOZ ONKO-MEDICA
Henryka Sienkiewicza 9/2
40-031 Katowice

Lekarz godny polecenia. Ma podejscie do kazdego pacjenta. Przystepne ceny. Polecam kazdemu. :-) Pozdrawiam :-)

Opinia dodana przez: Klaudia

Centrum Stomatologii Rodzinnej MaksiDent dr n. med. Ksymena Staroń-Irla
Jagiellońska 24/1
40-035 Katowice

Pani Doktor cudowna, doskonale wykonuje swoją pracę , na każdy problem znajdzie rozwiązanie. W dziedzinach stomatologii , w których się specjalizuje jak dla mnie po prostu fachowiec pierwsza klasa. Jeśli chodzi o wyrywanie ząbków, odbywa się to bardzo sprytnie, jestem pod dużym pozytywnym wrażeniem. I oczywiście osobowość Pani Doktor sprawia, że w gabinecie jest bardzo miło i chętnie się do niego wraca. Polecam z całego serca Panią Doktor i gabinet MaksiDent :)

Opinia dodana przez: Pacjentka

Rewadent Centrum Stomatologii Estetycznej
ul. Karłowicza 11A
40-145 Katowice

Jestem Mega zadowolony . POLECAM gorąco ! Świetna robota !
W końcu udało mi się znaleźć lekarza z powołania. Pani doktor bardzo delikatna sympatyczna , ładna :) i przy tym skuteczna!
Byłem pierwszy raz więc nie wiedziałem co mnie czeka a spotkałem juz paru stomatologów z których nie byłem zadowolonybyli daremni ...........
Ale tutaj na szczęście spotkałem bardzo dobrą pani stomatolog !
POZDRAWIAM

Jestem Mega zadowolony . POLECAM gorąco ! Świetna robota !
Ale tutaj na szczęście spotkałem bardzo dobrą pani stomatolog !
POZDRAWIAM

Opinia dodana przez: Marek

lek. dent. Karolina Stelmańska

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

Rewadent Centrum Stomatologii Estetycznej
ul. Karliczka 31
40-489 Katowice

Jestem bardzo zadowolony z leczenia! Poświęciła mi dużo czasu, widać że świetnie zna się na swojej pracy...i nie traktuje pacjenta jak zło konieczne (albo skarbonkę), co u innych stomatologów spotkało mnie kilkukrotnie.
A poza tym, miło się na nią patrzy ;-)

A poza tym, miło się na nią patrzy ;-)

Katowice

Moim zdaniem najlepszy specjalista. Jestem pod wrażeniem profesjonalnej pracy pana Bartłomieja na wszystkich etapach mojego leczenia, począwszy od zwykłej konsultacji po bardziej zaawansowane zabiegi, szczególnie endodotyczne (leczenie kanałowe). Sympatyczny, skrupulatny, kompetentny, krótko mówiąc: lekarz z powołaniem i pasją! Polecam wszystkim!

Opinia dodana przez: Stefan

Prywatna Praktyka Stomatologiczna
Czajek 5
Katowice

Pani doktor Iza stomatolog dziecięcy z powołania moja córka przeszła 5 gabinetów i w każdym zalecano tylko narkozy ew. "na siłę" doktor Iza razem ze swoja asystentką miały takie podejście że córka siadła na fotel pokazała ząbki i założyła maseczkę po czym pani doktor wyleczyła jej dwa ząbki nie wyobrażam sobie zmienić gabinetu i lekarza dziś już wszystkie zęby wyleczone a na słowo jedziemy do dentysty moje dziecko sie cieszy jak by miały to być wakacje polecam za ciepło, serdeczność i za kompetencje

Stomatolodzy w mieście Katowice