Stomatolog Katowice

Prywatna Praktyka Stomatologiczna
Czajek 5
Katowice

Pani doktor Iza stomatolog dziecięcy z powołania moja córka przeszła 5 gabinetów i w każdym zalecano tylko narkozy ew. "na siłę" doktor Iza razem ze swoja asystentką miały takie podejście że córka siadła na fotel pokazała ząbki i założyła maseczkę po czym pani doktor wyleczyła jej dwa ząbki nie wyobrażam sobie zmienić gabinetu i lekarza dziś już wszystkie zęby wyleczone a na słowo jedziemy do dentysty moje dziecko sie cieszy ...

Marzena Smaluch

Stomatolog, Ortodonta

MS DENT Praktyka Stomatologiczna
Miła 3A
40-464 Katowice

dotychczas unikałem stomatologów, ale od kiedy zajęła się mną Pani Marzena, wizyty w gabinecie to przyjemność i profilaktyka. Doskonale wykonane wypełnienia i odbudowa zębów. Polecam

ulica Królowej Jadwigi 7/3
40-036 Katowice

Ja się nigdy nie bałam dentysty, ale mogę uczciwie napisać, że ten jest bardzo dobrym, spokojnym, kompetentnym dentystą, o czym może zaświadczyć moja szczęka :)

Katowice

Pan doktor usunął mi 3 ósemki chirurgicznie. Za każdym razem zrobił to bardzo profesjonalnie, czy to na NFZ czy prywatnie. Z uprzejmością to różnie, za 1 razem miałam niemiłe odczucie, ale już za drugim cud miód i malina. Szkoda, że tak mało jest profesjonalnych lekarzy jak ten chirurg! Oby pomimo swojego wieku jak najdłużej przyjmował na Śląsku! Z całego serca polecam:)
Opinia dodana przez: Kalina

Barlickiego 17 lok. 8
40-820 Katowice

Leczę się u dr. Baniaka od wielu lat. Nie chodzę zbyt często bo jak coś zrobi to już nie trzeba poprawiać. Polecam.
Opinia dodana przez: MAŁGORZATA

ulica Osikowa 39
40-181 Katowice

U dr Michała Knasta byłam ostatnio (i po raz pierwszy) na plombowaniu zęba. Zrobił to szybko i dokładnie. Ból był ale minimalny, gdyż nie brałam znieczulenia. Polecam tego stomatologa. Jest bardzo miły i zna się na rzeczy. Nie oszukuje tak jak inni dentyści, którzy chcą leczyć zdrowe zęby. Teraz będę chodzić tylko i wyłącznie do tego stomatologa. Polecam!

Igor Kalamarz

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

Kotlarza 6
40-161 Katowice

wysokiej klasy fachowiec. do tego lekarza szlem z bolem i strachem. szybko rozwial moje watplwosci. choc bylem po zabiegu to wyszlem zadowolony. szczeze polecam p. doktora. MARIUSZ N.KATOWICE.

Mikołowska 37 lok. 62
40-053 Katowice

Jak na moj pierwszy raz u dentysty, wszystko ok mimo małego bólu.. Nie czułam się skrępowana w żaden sposób, a raczej otoczona troską.
Opinia dodana przez: Kam

Al. Bolesława Krzywoustego 2/76
40-870 Katowice

Wspaniały stomatolog!!! fachowe podejście do pacjenta, bezbolesne leczenie :) Bardzo miła i sympatyczna - JAK NAJBARDZIEJ POLECAM

lek. dent. Manuela Markowicz

Stomatolog, Chirurg stomatolog

Prywatne Pogotowie Dentystyczne "DENTAL-SERVICE" Sp. z o.o.
Zygmunta Krasińskiego 25 A
40-019 Katowice

Witam w niedzielę przyjechałam na pogotowie dentystyczne z okropnym bólem zęba gdzie przyjmowała Pani dr Manuela zaznaczę że jestem w ciąży gdzie bardzo bałam się chodzić do dentysty. Pani doktor przemiła sympatyczna nic mnie nie bolało o wszystkim mówiła co w danej chwili będzie robić profesjonalnie podejście do pacjenta.Polecam Panią doktor z całego serca i będę odwiedzać gabinet regularnie
Opinia dodana przez: Justyna

Stomatolodzy w Katowicach