Stomatolog Katowice

4 dent
przemysłowa3
Katowice

Polecam Panią Dorotkę! Pełen profesjonalizm i zarazem kompetencja. Na fotelu zapominasz że jesteś u Dentysty. Poza tym miła i uśmiechnięta obsługa. Polecam!

Ceram Dent

Katowice

Witam,Pani Doktor Grażyna Opiłka jest moją ulubioną godną polecenia stomatolog.Wcześniej leczyłam zęby prywatnie i niestety okazało się, że jest dużo do poprawy .Pani doktor ma odpowiedni sprzęt do tego nie znam stomatologa który leczy zęby pod mikroskopem.Zaczęłam leczyć zęby wraz z córką i jesteśmy mega zadowolone.Za profesjonalizm i kompetencje plus dobry sprzęt i podejście do pacjenta cena nie gra roli.Szczerze polecam gabinet rzetelną obsługę i wiarę w Panią doktor Grażynę Opiłkę gorąco polecam!

Opinia dodana przez: Jolanta

Brynowska 63 lok. 89
40-584 Katowice

Już od kilku lat leczę się u Pani Danuty i jestem bardzo z niej zadowolona. Swoją pracę wykonuje bardzo starannie i za niewielką cenę! :)

Goetla 2
40-749 Katowice

jestem pacjentem od przeszło dwudziestu lat i za każdym razem jestem bardzo zadowolony z wizyty
rzetelność, fachowość, uprzejmość oraz urok osobisty - to cechy, które są niezmienne u Pani Ilony Raudisz-Kobiela

maciej stupera

maciej stupera

Opinia dodana przez: maciej

Armii Krajowej 293 lok. 1
40-750 Katowice

Zdecydowanie najlepszy dentysta jakiego spotkałam :) i to będzie mój już jedyny dentysta :)! POLECAM :)

ul. Słoneczna 65/5
30-136 Katowice

pani doktor leczyła mi zęby dłuższy czas.Doszło do tego że powstały wskutek tego leczenia stany zapalne oraz przewlekły ból. Informowałem panią doktor o bólu ale pani Tanasiewicz uciekała od tego tematu. wreszcie trafiłem do stomatologa paradentologa.Tam dowidziałem się że przyczyną stanów zapalnych jest źle prowadzone leczenie zębów.Poradzono mi bym zmienił dentystę i to że konieczne jest usunięcie tzw nawisów które zostały stworzone podczas leczenia przez panią Tanasiewicz. Po usunięciu nawisów i wyleczeniu stanów zapalnych wreszcie bóle minęły.Jednak jednego zęba straciłem. Ze względu na stan zapalny trzeba go było usunąć. Nie leczę się już u pani dr Tanasiewicz. Dzis stwierdzam że za późno zmieniłem dentystę. Gdybym to zrobił wcześniej nie musiałbym tyle cierpieć.

Opinia dodana przez: niezadowolony

Artur Kościelny

Stomatolog, Chirurg stomatolog

Leśnego Potoku 49
Katowice

2 plomby (z 5) które robiłem w roku 2014 wypadły po 15 miesiącach a Pan Artur z uśmiechem mówi, że to i tak dobry wynik i karze płacić od nowa za zrobienie tych samych zębów. Poza tym mam zniszczonego zęba, który nie był leczony kanałowo a powinien i teraz kanały są nie do odtworzenia, co oznacza, że przy następnym bólu najprawdopodobniej trzeba będzie usuwać zęba. Ogólnie strasznie drogi stomatolog... nigdy nie wiesz jaką ceną skończy się usługa, jednocześnie cena może cie zwalić z nóg bo dowiadujesz się po wszystkim. Co jeszcze warto wspomnieć: NIGDY nie dostałem żadnego PARAGONU za wykonanie usługi. Zrezygnowałem z usług Pana Artura i znalazłem dużo tańszego dentystę, który naprawdę zna się na rzeczy - szkoda że trochę za późno.

Opinia dodana przez: Pikaczu

NZOZ EuroMedic K. Specjalistyczne Janina Leśnik-Ludyga
ulica Rolna 18
40-555 Katowice

"Najlepszy stomatolog na świecie"- to opinia mojej 9-letniej córki. Mimo młodego wieku odwiedziła już kilku stomatologów ( słabe, psujące się już podczas wyrastania zęby stałe) aż wreszcie trafiła w odpowiednie ręce. Pan dentysta wykazał się ogromną cierpliwością, siłą przekonywania i odpowiednim podejściem. Naprawione zęby wyglądają pięknie a córa siada na fotelu dentystycznym z uśmiechem na twarzy. Gorąco polecam

Opinia dodana przez: kinga

Brynowska 57a lok. 7
40-584 Katowice

Wypełnienia dosyć szybko wypadają a zatem konieczna jest kolejna wizyta i dodatkowe koszty.

Katarzyna Gustaw-Babczyńska

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

Ligocka 86 c
Katowice

Zaręczam, że usługa wykonana była na dobrym poziomie.

Zaręczam, że usługa wykonana była na dobrym poziomie.

Stomatolodzy w mieście Katowice