Stomatolog Katowice

Borówkowa 9/2
40-692 Katowice

Świetny lekarz, leczę sie u niego od lat i nidgy nie miała powodów do reklamacji,a plomb ci u mnie co niemiara:)

4 dent
przemysłowa3
Katowice

Polecam Panią Dorotkę! Pełen profesjonalizm i zarazem kompetencja. Na fotelu zapominasz że jesteś u Dentysty. Poza tym miła i uśmiechnięta obsługa. Polecam!

Goetla 2
40-749 Katowice

W 100 procentach polecam!!Jestem pacjentką Pani Doktor około 20 lat. Pani Doktor bardzo delikatna, sympatyczna i co najważniejsze jest bardzo dobrym fachowcem. Wyleczyła moje zęby po innej dentystce. Inny stomatolog potwierdził, że zęby są wyleczone przez dobrego stomatologa i widać "perfekcyjną robotę".
Opinia dodana przez: Gabriela

Ceram Dent

Katowice

Witam,Pani Doktor Grażyna Opiłka jest moją ulubioną godną polecenia stomatolog.Wcześniej leczyłam zęby prywatnie i niestety okazało się, że jest dużo do poprawy .Pani doktor ma odpowiedni sprzęt do tego nie znam stomatologa który leczy zęby pod mikroskopem.Zaczęłam leczyć zęby wraz z córką i jesteśmy mega zadowolone.Za profesjonalizm i kompetencje plus dobry sprzęt i podejście do pacjenta cena nie gra roli.Szczerze polecam gabinet rzetelną obsługę i wiarę w Panią doktor Grażynę ...
Opinia dodana przez: Jolanta

Brynowska 63 lok. 89
40-584 Katowice

Już od kilku lat leczę się u Pani Danuty i jestem bardzo z niej zadowolona. Swoją pracę wykonuje bardzo starannie i za niewielką cenę! :)

Armii Krajowej 293 lok. 1
40-750 Katowice

Zdecydowanie najlepszy dentysta jakiego spotkałam :) i to będzie mój już jedyny dentysta :)! POLECAM :)

ul. Słoneczna 65/5
30-136 Katowice

pani doktor leczyła mi zęby dłuższy czas.Doszło do tego że powstały wskutek tego leczenia stany zapalne oraz przewlekły ból. Informowałem panią doktor o bólu ale pani Tanasiewicz uciekała od tego tematu. wreszcie trafiłem do stomatologa paradentologa.Tam dowidziałem się że przyczyną stanów zapalnych jest źle prowadzone leczenie zębów.Poradzono mi bym zmienił dentystę i to że konieczne jest usunięcie tzw nawisów które zostały stworzone podczas leczenia przez panią Tanasiewicz. Po usunięciu nawisów ...
Opinia dodana przez: niezadowolony

Artur Kościelny

Stomatolog, Chirurg stomatolog

Leśnego Potoku 49
Katowice

2 plomby (z 5) które robiłem w roku 2014 wypadły po 15 miesiącach a Pan Artur z uśmiechem mówi, że to i tak dobry wynik i karze płacić od nowa za zrobienie tych samych zębów. Poza tym mam zniszczonego zęba, który nie był leczony kanałowo a powinien i teraz kanały są nie do odtworzenia, co oznacza, że przy następnym bólu najprawdopodobniej trzeba będzie usuwać zęba. Ogólnie strasznie drogi stomatolog... nigdy ...
Opinia dodana przez: Pikaczu

NZOZ EuroMedic K. Specjalistyczne Janina Leśnik-Ludyga
ulica Rolna 18
40-555 Katowice

"Najlepszy stomatolog na świecie"- to opinia mojej 9-letniej córki. Mimo młodego wieku odwiedziła już kilku stomatologów ( słabe, psujące się już podczas wyrastania zęby stałe) aż wreszcie trafiła w odpowiednie ręce. Pan dentysta wykazał się ogromną cierpliwością, siłą przekonywania i odpowiednim podejściem. Naprawione zęby wyglądają pięknie a córa siada na fotelu dentystycznym z uśmiechem na twarzy. Gorąco polecam
Opinia dodana przez: kinga

Brynowska 57a lok. 7
40-584 Katowice

Wypełnienia dosyć szybko wypadają a zatem konieczna jest kolejna wizyta i dodatkowe koszty.

Stomatolodzy w Katowicach