Stomatolog Kraków

lek. dent. Beata Świątkowska

Stomatolog, Protetyk

Stomatolog Beata Świątkowska
Ignacego Krasickiego 30/84

Bardzo bardzo POLECAM uslugi Pani doctor. Prawdziwy wspanialy SPECJALISTA!
Profesionalne podejcie, uprzejmosc i zupelnie bezinteresowna dorada, godna zaufania i powierzenia wszelkich prac. :) A wiem o czym mowie, bo mam juz w przeszlosci szereg nieprzyjemnych doswiadczen ze stomatologia !
Zbyt późno trafiłam w ręce doktor Świątkowskiej! wielka strata!
Powodzenia w pracy zawodowej. Dziekuje za SUPER porade i opinie.
Opinia dodana przez: Joanna
Kraków Stomatolog lek. stom. Weronika Rabczak

lek. stom. Weronika Rabczak

Stomatolog, Ortodonta

PLUS-DENT dentysta Kraków, ortodonta
Łużycka 42/48
30-653 Kurdwanów, Kraków

Zdecydowanie nie polecam prowadzenia leczenia ortodontycznego u Pani doktor. Leczenie było niepotrzebnie przedłużane. Nosiłam aparat przez 3 lata, w tym przez rok zęby nawet nie drgnęły. Wizyta polegała na wymianie gumek, zostawieniu pieniędzy i umówieniu się na kolejną wizytę. Ściągnięcie aparatu wynikało z mojego żądania, w przeciwnym wypadku pewnie byłabym skarbonką jeszcze przez dłuższy czas. Osoby, z którymi spotykałam się w poczekalni, miały bardzo podobne opinie.
Odpowiedzi na pytania odnośnie ...
Opinia dodana przez: Kusia

lek. stom. Bartosz Cichoń

Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej Cichoń
Borelowskiego - Lelewela 13, 9441745024

wizyta już od 70
Dzięki mojej córce, która leczyła się u dr Cichonia ja też trafiłam do niego. Moje zęby nigdy nie wyglądały dobrze ale dzięki doktorow wszystko się zmieniło. Mam korony EMax które niczym nie różnią się od prawdziwych zębów. Wyglądają fenomenalnie a ja wreszcie mogę się uśmiechać! Jeszcze raz doktorze bardzo dziękuję! A i najważniejsze poza tym że doktor jest świetnym fachowcem to jeszcze jest przystojny. ;-)
Opinia dodana przez: Zofia
Kraków Stomatolog dr n. med. Krzysztof Gończowski

dr n. med. Krzysztof Gończowski

magnaDENT Centrum Stomatologii Estetycznej
Walerego Eljasza Radzikowskiego 138

nie byłem trzy lata u dentysty, ponieważ przebywałem za granicą w miejscu, gdzie było to niemożliwe. Dokładnie na wyspach, gdzie nie korzystałem z opieki medycznej. Gdy wróciłem, udałem się na przegląd do pierwszego lepszego stomatologa. Okazało się, że z moimi zębami nie jest najlepiej. czekało mnie długie leczenie :( Wtedy dowiedziałem się od znajomych o klinice, w której przyjmuje gr Gończowski - udałem sie do niego i rzeczywiście, jak się ...
Opinia dodana przez: szczepanp
Kraków Stomatolog lek. stom. Włodzimierz Zemowski

lek. stom. Włodzimierz Zemowski

Specjalistyczny Gabinet Stomatologiczny
ul. Juliusza Lea 14 lok. 1

wizyta już od 60

Od dziecka boje się dentystów, bo chociaz wszyscy piszą na swoich stronach ze przeprowadzają zabiegi bezboleśnie to nie zawsze tak jest. Doktor Zemowski poradził sobie z moimi zębami rewelacyjnie i chociaż dentystów wciaż nie lubię, to do niego będę chodzić z przyjemnością. Polecam każdemu, kto potrzebuje kompetentnego lekarza.
Opinia dodana przez: Marysia
Kraków Stomatolog dr n. med. Iwona Tomaszewska

dr n. med. Iwona Tomaszewska

Stomatologia Tomaszewska
Al. Słowackiego 58/4
Krowodrza, Kraków

Postanowiłam wystawić opinię Pani dr Tomaszewskiej, ponieważ uznałam, że warto doceniać dobrych lekarzy. Jestem osobą bardzo wymagającą, zwłaszcza jeśli chodzi o usługi medyczne. Szczególnie zwracam uwagę na poświęcony mi czas i na dokładność. W gabinecie Pani dr czuje się wyjątkowo, nie jak kolejny pacjent, poświęca mi dużo czasu, a to w jaki sposób... rzetelnie i pewnie wykonuje zabiegi sprawia, że mam do niej pełne zaufanie. Polecam!
Opinia dodana przez: Klaudia
Kraków Stomatolog lek. dent. Tomasz Bobek

lek. dent. Tomasz Bobek

Implantis
Aleja Ignacego Daszyńskiego 12/U5
31-534 Grzegórzki, Kraków

Bardzo profesjonalny dentysta. Leczenie z implantami trwało pół roku, ale efekty przerosły moje oczekiwania. Mogę teraz normalnie mówić i jeść. Polecam wszystkim.
Opinia dodana przez: Mariusz

Stomatolodzy w Krakowie