Stomatolog Kraków

lek. dent. Agnieszka Miazga

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

Miadent Studio
ul. Czajna 13b

Wspaniała lekarka, wyjaśnia i tłumaczy, odpowiada na pytania i jest bardzo cierpliwa, kompetencje również na BARDZO wysokim poziomie. polecam wszystkim

Stomatolog Kraków lek. dent. Mateusz Jendrulek

Luxdentica
Lubostroń 22G/7

Najlepszy specjalista jakiego spotkałam w życiu.Pełen profesjonalizm..kultura..przemiła osobowość... .Zawsze punktualny,uśmiechnięty.Efekty jego pracy rewelacyjne... Gorąco polecam wszystkim !
Opinia dodana przez: Lidia
Stomatolog Kraków lek. stom. Małgorzata Kulis-Macheta

PRIMA-MED Centrum Medyczno-Diagnostyczne
Cieszyńska 16

Miła i uśmiechnięta Pani doktor, wzbudza zaufanie swoją wiedzą. Tłumaczy co będzie robione i można poczuć się bezpiecznie, a ja stomatologów się raczej obawiam. Miejsce czyste i zadbane. Polecam!
Stomatolog Kraków lek. stom. Alina Drozd

lek. stom. Alina Drozd

Stomatolog, Ortodonta

Borelowskiego - Lelewela 13, 9441745024

kompetentna, uprzejma, super fachowiec, no i piękna Pani doktor
Serdecznie pozdrawiam i dziękuję za tak pięknie zrobione zęby !!!!
Stomatolog Kraków lek. stom. Anna Sowińska

lek. stom. Anna Sowińska

Borelowskiego - Lelewela 13, 9441745024

Bardzo dobry lekarz stomatolog . Miałam bądź mam przyjemność być jej pacjentką w gabinecie Stomatologia cichoń . leczyła mi zeby i zawsze z powodzeniem ;)
Opinia dodana przez: Marysia
Stomatolog Kraków dr Michał Kotnowski

dr Michał Kotnowski

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

Borelowskiego - Lelewela 13, 9441745024

Doktor Kotnowski to przemiły człowiek z profesjonalnym podjeciem do pacjenta. Leczyłam u niego kilka ubytków, moja mała córeczka zaliczyła bezproblemową wizyte adaptacyjną, a moja mama ma wykonywaną u doktora prace protetyczną. Zatem mogę powiedzieć ze poznałam doktora ze wszytskich stron jego specjalości i jak najbardziej polecam. Cierpliwy i dokładny. Przedstawia kilka rozwiązań. Dobrze tłumaczy. Zatem wizyty na plus.
Opinia dodana przez: Anka
Stomatolog Kraków dr n. med. Krzysztof Gończowski

magnaDENT Centrum Stomatologii Estetycznej
Walerego Eljasza Radzikowskiego 138

nie byłem trzy lata u dentysty, ponieważ przebywałem za granicą w miejscu, gdzie było to niemożliwe. Dokładnie na wyspach, gdzie nie korzystałem z opieki medycznej. Gdy wróciłem, udałem się na przegląd do pierwszego lepszego stomatologa. Okazało się, że z moimi zębami nie jest najlepiej. czekało mnie długie leczenie :( Wtedy dowiedziałem się od znajomych o klinice, w której przyjmuje gr Gończowski - udałem sie do niego i rzeczywiście, jak się ...
Opinia dodana przez: szczepanp
Stomatolog Kraków lek. stom. Aleksandra Szantyr

lek. stom. Aleksandra Szantyr

Stomatolog, Chirurg stomatolog

Borelowskiego - Lelewela 13, 9441745024

Doktor Aleksandra Szantyr to prawdziwa specjalistka ! Uratowała mi dosłownie zęby po niezbyt udolnych próbach innej pani stomatolog. Miła aparycja, życzliwe podejście do pacjenta i umiejętność obłaskawienia kogoś z dentofobią (tak było w moim przypadku). Polecam i z czystym sercem wystawiam ocenę bardzo dobrą !
Opinia dodana przez: Tomasz Jackowski
Stomatolog Kraków lek. stom. Bartosz Cichoń

lek. stom. Bartosz Cichoń

Stomatolog, Protetyk stomatologiczny

wizyta już od 70

Borelowskiego - Lelewela 13, 9441745024

Dzięki mojej córce, która leczyła się u dr Cichonia ja też trafiłam do niego. Moje zęby nigdy nie wyglądały dobrze ale dzięki doktorow wszystko się zmieniło. Mam korony EMax które niczym nie różnią się od prawdziwych zębów. Wyglądają fenomenalnie a ja wreszcie mogę się uśmiechać! Jeszcze raz doktorze bardzo dziękuję! A i najważniejsze poza tym że doktor jest świetnym fachowcem to jeszcze jest przystojny. ;-)
Opinia dodana przez: Zofia
Stomatolog Kraków lek. stom. Olga Olszowy

lek. stom. Olga Olszowy

Stomatolog, Ortodonta

studium stomatologii estetycznej
Pawia 12 lok. 1

Leczyła mojego syna a teraz moją córkę. Leczenie syna miało trwać 2 lata a trwało 2,5. Wynik leczenia faktycznie rewelacyjny jesteśmy bardzo zadowoleni ale tym razem zgodnie z sugestią dr Olgi zdecydowaliśmy się na leczenie aparatami Damona i ku naszemu zdziwieniu leczenie dobiega końca przed czasem. Nie jest najtaniej ale warto. Sama dr Olga zgodnie z wcześniejszymi opisami. Zdecydowanie polecam! Piotr.

Stomatolodzy w Krakowie