Stomatolog Kraków

Stomatolog, Chirurg stomatolog

ZOBACZ WOLNE TERMINY wizyta już od 80

Centrum Stomatologiczne Zakopianka
ul.Zakopiańska 62

Jestem bardzo zadowolona z kompleksowej wizyty u Pana Krzysztofa. Bardzo mily, tlumaczy dokladnie wszsytkie kroki. Opinia na podstawie 2ch wizyt. Pelen profesjonalizm, podejscie do pacjenta godne nasladowania. Goraco polecam!
Opinia dodana przez: Ania

lek. stom. Maciej Opach

Stomatolog, Chirurg stomatolog

ZOBACZ WOLNE TERMINY wizyta już od 100

SWISSDENT Centrum Stomatologii
ul. Mackiewicza 17a

Bardzo dobry specjalista, rzetelny kompetentny z dużą empatią dla pacjenta.
Polecam Pana doktora i dziękuję za opiekę.
Opinia dodana przez: Katarzyna

Centrum Stomatologiczne Zakopianka
ul.Zakopiańska 62

Gorąco polecamy! Profesjonalny, cierpliwy, ze szczególnym podejściem do dzieci !
Moja córka Pana doktora uwielbia i nie może doczekać się kolejnych wizyt :)
Pozostajemy stałymi pacjentkami :) Mama Kaliny
Opinia dodana przez: Kasia_Sta

ul Wolska 1
Kraków

Najlepszy lekarz, z jakim miałam do czynienia! Pani doktor ma świetne podejście do ludzi, autentycznie przejmuje się każdym przypadkiem, zawsze robi wszystko co może żeby pomóc pacjentowi. Przeszłam ciężki przypadek usunięcia ósemki, gdyby nie umiejętności i cierpliwość Pani doktor byłoby źle. Jak na klasę usług i umiejętności na prawdę niska cena! Polecam całym sercem (dentysta nie musi być straszny)!
Opinia dodana przez: Edyta

Instytut stomatologii i dermatologii Ruczaj Clinic
Bułgarska 15/U2
Kraków

Jestem szczęśliwym posiadaczem dwóch implantów. Miałem wiele obaw co do możliwości ich wszczepienia, jak również co tu ukrywać obawiałem się samego zabiegu. Pan doktor Szymański z dużą dozą cierpliwości wytłumaczył co i jak zamierza wykonać i czego mogę się spodziewać jako efektu końcowego. Profesjonalizm połączony z jasno objaśnionym programem leczenia przekonał mnie do podjęcia decyzji o wykonaniu implantów. Dodatkowym atutem jest serdeczne podejście do pacjenta. Doktor Szymański to lekarz którego ...
Opinia dodana przez: Stefan
Stomatolog Kraków lek. dent. Dariusz Wilisowski

lek. dent. Dariusz Wilisowski

Stomatolog, Protetyk stomatologiczny

Luxdentica
Lubostroń 22G/7

Super stomatolog, konkretny, a przy tym bardzo uprzejmy. Rzadko się spotyka takich lekarzy, także w prywatnych klinikach (o nfz nawet nie mówię:D). Tutaj naprawdę wszystko na 5!!!. Każdemu polecam wizytę u dra Wilisowskiego, ja akurat usuwałam ósemkę. Zabieg każdy mi przedstawiał jako koszmar i traumę, a w rzeczywistości było bardzo znośnie, pod skutecznym znieczuleniem. Na pewno zdecydowanie lepiej niż sobie wyobrażałam.
Opinia dodana przez: Karolkaa

ulica Wielicka 75/70a

Bardzo serdecznie moge polecic kazdemu kto, boi sie isc do dentysty a walczy ze strasznym bolem zeba jak to bylo w moim przypadku. Dr Grzegorz Irzeński udowodnił mi ze nawet leczenie kanałowe nie jest tak bolesne jak to opisują inni.
Fachowe podejście do pacjenta. Polecam!
Opinia dodana przez: asiorek2000

Fresh Dent
Franciszka Kniaźnina 2/2U
Kraków

Bardzo polecam Pana Doktora Kuśnierza Michała i klinikę Fresh Dent- świetny specjalista, pełen profesjonalizm zna się na rzeczy, ma wiedzę i doświadczenie - przy tym jest niesamowicie delikatny i dokładny - zawsze znajduje racjonalne rozwiązanie problemów związanych z ubytkami, co ważne pokazuje do lusterka ubytki przed i po wyleczeniu- niesamowicie miły, a przy tym uśmiechnięty - ma podejście do ludzi i dzieci - jeśli chodzi o ceny przystępne - POLECAM
Opinia dodana przez: Kasia H.

Indexmedica
Czapińskiego 2

wspanialy fachowiec. najwspanialszy dentysta jakiego do tej pory spotkalam.a jego uprzejmosc jest nie do opisania. Polecam wszystkim. gdyby wszyscy lekarze mieli takie podejscie do pacjentow jak doktor Uryga,to az milo byloby leczyc zęby.szacunek dla pana doktora.
Opinia dodana przez: MELA

lek. dent. Dominik Woźniak

Stomatolog, Protetyk stomatologiczny

wizyta już od 120

Gabinet Stomatologiczny TRIDENT
ul. Lubostroń 22G/25

W gabinecie stomatologicznym Trident u Pana Doktora Dominika Woźniaka poczułem, że jestem diagnozowany i leczony w pełni profesjonalnie, zgodnie ze standardami, w bardzo komfortowych warunkach oraz z dbałością o każdy szczegół. Zaangażowanie w wykonywany zawód, kultura osobista i niecodzienne poczucie humoru Doktora to tylko nieliczne spośród Jego zalet. Polecam wcześniejsze rezerwacje z uwagi na "ciasny" kalendarz, pomimo elastycznych godzin. Gabinet Trident zasługuje na moją najwyższą ocenę i rekomenduję go każdej ...
Opinia dodana przez: bk22

Stomatolodzy w Krakowie