Stomatolog Kraków

Stomatolog, Chirurg stomatolog

ZOBACZ WOLNE TERMINY wizyta już od 100

SWISSDENT Centrum Stomatologii
ul. Mackiewicza 17a

Trafiłam do doktora z còrką,ktòra ogòlnie boi się zabiegòw,ale nie u doktora.Świetnie rozładował jej zestresowanie.Bardzo dobry specjalista.Widać, że lubi to co robi. Cierpliwy,sympatyczny.Bardzo polecamy Pana doktora i ròwnierz dziękujemy za przygarnięcie pod swoje skrzydła.

ul Wolska 1
Kraków

Najlepszy lekarz, z jakim miałam do czynienia! Pani doktor ma świetne podejście do ludzi, autentycznie przejmuje się każdym przypadkiem, zawsze robi wszystko co może żeby pomóc pacjentowi. Przeszłam ciężki przypadek usunięcia ósemki, gdyby nie umiejętności i cierpliwość Pani doktor byłoby źle. Jak na klasę usług i umiejętności na prawdę niska cena! Polecam całym sercem (dentysta nie musi być straszny)!
Opinia dodana przez: Edyta

Instytut stomatologii i dermatologii Ruczaj Clinic
Bułgarska 15/U2
Kraków

Jestem szczęśliwym posiadaczem dwóch implantów. Miałem wiele obaw co do możliwości ich wszczepienia, jak również co tu ukrywać obawiałem się samego zabiegu. Pan doktor Szymański z dużą dozą cierpliwości wytłumaczył co i jak zamierza wykonać i czego mogę się spodziewać jako efektu końcowego. Profesjonalizm połączony z jasno objaśnionym programem leczenia przekonał mnie do podjęcia decyzji o wykonaniu implantów. Dodatkowym atutem jest serdeczne podejście do pacjenta. Doktor Szymański to lekarz którego ...
Opinia dodana przez: Stefan
Stomatolog Kraków lek. dent. Dariusz Wilisowski

lek. dent. Dariusz Wilisowski

Stomatolog, Protetyk stomatologiczny

Luxdentica
Lubostroń 22G/7

Super stomatolog, konkretny, a przy tym bardzo uprzejmy. Rzadko się spotyka takich lekarzy, także w prywatnych klinikach (o nfz nawet nie mówię:D). Tutaj naprawdę wszystko na 5!!!. Każdemu polecam wizytę u dra Wilisowskiego, ja akurat usuwałam ósemkę. Zabieg każdy mi przedstawiał jako koszmar i traumę, a w rzeczywistości było bardzo znośnie, pod skutecznym znieczuleniem. Na pewno zdecydowanie lepiej niż sobie wyobrażałam.
Opinia dodana przez: Karolkaa

ulica Wielicka 75/70a

Bardzo serdecznie moge polecic kazdemu kto, boi sie isc do dentysty a walczy ze strasznym bolem zeba jak to bylo w moim przypadku. Dr Grzegorz Irzeński udowodnił mi ze nawet leczenie kanałowe nie jest tak bolesne jak to opisują inni.
Fachowe podejście do pacjenta. Polecam!
Opinia dodana przez: asiorek2000

Fresh Dent
Franciszka Kniaźnina 2/2U
Kraków

Bardzo polecam Pana Doktora Kuśnierza Michała i klinikę Fresh Dent- świetny specjalista, pełen profesjonalizm zna się na rzeczy, ma wiedzę i doświadczenie - przy tym jest niesamowicie delikatny i dokładny - zawsze znajduje racjonalne rozwiązanie problemów związanych z ubytkami, co ważne pokazuje do lusterka ubytki przed i po wyleczeniu- niesamowicie miły, a przy tym uśmiechnięty - ma podejście do ludzi i dzieci - jeśli chodzi o ceny przystępne - POLECAM
Opinia dodana przez: Kasia H.

Indexmedica
Czapińskiego 2

wspanialy fachowiec. najwspanialszy dentysta jakiego do tej pory spotkalam.a jego uprzejmosc jest nie do opisania. Polecam wszystkim. gdyby wszyscy lekarze mieli takie podejscie do pacjentow jak doktor Uryga,to az milo byloby leczyc zęby.szacunek dla pana doktora.
Opinia dodana przez: MELA

lek. dent. Dominik Woźniak

Stomatolog, Protetyk stomatologiczny

wizyta już od 120

Gabinet Stomatologiczny TRIDENT
ul. Lubostroń 22G/25

W gabinecie stomatologicznym Trident u Pana Doktora Dominika Woźniaka poczułem, że jestem diagnozowany i leczony w pełni profesjonalnie, zgodnie ze standardami, w bardzo komfortowych warunkach oraz z dbałością o każdy szczegół. Zaangażowanie w wykonywany zawód, kultura osobista i niecodzienne poczucie humoru Doktora to tylko nieliczne spośród Jego zalet. Polecam wcześniejsze rezerwacje z uwagi na "ciasny" kalendarz, pomimo elastycznych godzin. Gabinet Trident zasługuje na moją najwyższą ocenę i rekomenduję go każdej ...
Opinia dodana przez: bk22

Indywidualna Praktyka Stomatolgiczna
Rozdroże 21B/1

Jeden z niewielu gabinetów lekarskich gdzie jest tak miła i solidna dentystka. Z ciekawostek i zarazem chyba zalet to dentystka sama robi wszystko, łącznie z przygotowaniem materiałów. Był to dla mnie szok ale patrząc na jakość wykonanej usługi uważam że to zaleta, asystentka nie zawsze przygotuje dobrze materiał i koniec końców trzeba szukać kogo innego.

Tutaj wszystko jest na najwyższym poziomie a zabiegi są bezbolesne !!!!

NZOZ STOMATOLOGIA PATYKIEWICZ J. Patykiewicz
Kobierzyńska 130/U-1

Młody bardzo miły dentysta i jeszcze mu zależy na ludziach i pracy. Tak jak wszyscy nie przepadam za dentystami, ale ten pan jest bardzo profesjonalny. Byłem na NFZ i zostałem potraktowany bardzo miło. To samo moja żona. Co prawda czekałem godzinę bo pan dentysta nie umie odmawiać ludziom i mówić, że ich nie przyjmie ale to jest na plus. A igły przy znieczuleniu wcale nie czułem i powiem, że z ...
Opinia dodana przez: Maverick

Stomatolodzy w Krakowie