lek. dent. Katarzyna Kolarczyk

Pani dr stosuje przestarzałe metody leczenia zwłaszcza u dzieci lapisowanie. Jeśli napotyka na większy problem to mówi, że tak musi być i tyle- nie polecam dla dzieci.

Bardzo życzliwa osoba na właściwym stanowisku. Można przestać się bać dentystów :)

Lekarka wyjątkowo przyjazna dla pacjentów wytłumaczy poleci najlepsze rozwiązanie niekoniecznie najdroższe ... a do tego mąż prowadzi laboratorium protetyczne więc protetyka na miejscy P O L E C E M - Jarosław W. - dziękuję

szybko i sprawnie a do tego bardzo miło, wg moich oczekiwań ,zapewne wrócę i serdecznie polecam .wojciech l.

Pani doktor miła i profesjonala.Gabinet dwa w jednym; stomatolog i protetyk: zęby wyleczone,co potrzeba wstawione(oszczędnosć czasu-dzisiaj to ważne).Polecam

Byłem na wizycie kolejny raz wszystko rewelacyjnie ,Pani doktor podeszła do sprawy profesjonalnie ,a rodzice moi uzupełniali braki protetycznie i są bardzo zadowoleni z usług Pani stomatolog i jej męża protetyka.Pozrdawiam Adam K.

C ała uwaga pani doktor skupia się na tym by wypaść dobrze w oczach pacjenta.Kwalifikacje minus dost.Absolutnie nie polecam.

Dentysta cud i maliny :) Uprzejma, profesjonalna, delikatna, sympatyczna... same pozytywy... . Gabinet bardzo dla ludzi..wizyta u dentysty jednak może być przyjemna:) POLECAM jak najbardzije, wyrywanie, plombowanie, wstawianie... wszystko na wysokim poziomie:) Ja osobiście Pania doktor wręcz kocham :)Wróciła mi uśmiech na twarzy :)Dziękuję;)

Bardzo miło i sympatycznie jak na gabinet dentystyczny;P Delikatne i profesjonalne podejście do pacjenta. Gorąco polecam Panią Kasię;)

Chodzę do tego dentysty już 2 lata i polecam wszystkim :)Jak dla mnie nie ma lepszego lekarza z takim podejściem do pacjenta :)