Linia

64-500 Szamotuły

Pan doktor jest kompetetna,wyrozumiała osoba dla pacjenta. Wysłucha odpowiednio omawianej sprawy z uwagą i podejmuje konkretne, przemyślane działania. Nie obawiałam się poddac wykonania zabiegu w jego rękach. Pan doktor bardzo dobrze miejscowo znieczulil, wogóle nie czułam uklucia i dalszych wykonywanych czynności, skończywszy na zakladaniu szwów.
OBY BYŁO WIĘCEJ TAKICH LEKARZY JAK PAN DOKTOR !!!
Życzę dalszego powodzenia w życiu zawodowym. Sonia Górzyńska.

OBY BYŁO WIĘCEJ TAKICH LEKARZY JAK PAN DOKTOR !!!
Życzę dalszego powodzenia w życiu zawodowym. Sonia Górzyńska.

Opinia dodana przez: Sonia

64-500 Szamotuły

Bardzo uprzejma kobieta!!! Podchodzi do pacjenta w oryginalny sposób ze spokojem potrafi wytłumaczyć chorobę i jej przyczynę, nie zwracając uwagi czy poświęciła pacjentowi 10 min czy więcej czasu. Super kobieta!!!!!

Opinia dodana przez: Patrycja

mgr Agnieszka Idźkowska-Guz

Psycholog dziecięcy, Psycholog

Linia Zdrowia
ul. Wrzosowa 66
05-220 Zielonka

Kilka lat temu miałem ostrą depresje przez sytuacje w domu i szkole, poszedłem do tej Pani i bardzo mi to pomogło. Była bardzo miła i rzeczowa, że tak powiem. Już nie pamiętam ile razy u niej byłem, ale szybko mi pomogła. Polecam

Opinia dodana przez: Paweł

Robert Świercz

Medycyna estetyczna, Lekarz rodzinny

Instytut Bielenda Professional

Najbardziej kompetentny lekarz medycyny estetycznej u jakiego byłam. Usta i botox wykonane perfekcyjnie i nieprzesadzone; otrzymałam efekt taki jakiego oczekiwałam.
Ceny rozsądne, Pan Dr nie naciągał (a jest to nagminna praktyka niestety...), taktowny, miły, czułam się bardzo komfortowo. na pewno wrócę i będę polecać koleżankom, pozdrawiam serdecznie

Opinia dodana przez: Ewelina

64-500 Szamotuły

Bardzo dobry lekarz, podchodzi do każdego pacjenta indywidualne. Miła, uprzejmia,zawsze uśmiechnięta. Serdecznie polecam.

64-500 Szamotuły

Najgorszy lekarz na jego mogłam trafić! Po krótce... Poród trwał książkowo, problem zaczął się gdy lekarz zapomniał, że muszę jeszcze urodzić łożysko, po tym czekała mnie abrazja, gdzie doszło do dużej utraty krwi, dzięki lekarzowi, który wolał sobie pożartować o moim tatuażu i wzorku na paznokciach, myśląc, że jestem już całkowicie nieprzytomna i tego nie słyszę.... Nie będę wszystkiego opisywać, bo nie starczyłoby miejsca, ale doszło do transfuzji krwi, zapalenia macicy, zagrożenia sepsą itd...po porodzie minęły 4 miesiące ja jeszcze jeżdżę do lekarzach, którzy próbują mnie z tego wszystkiego powoli wyciągnąć... Mam nadzieję, że Pan "Doktor" to przeczyta i weźmie sobie to do serca, ponieważ cały czas zastanawiam się czy wystąpić na drogę sądową, tylko na razie wolę zająć się moim świeżo narodzonym dzieckiem.

Opinia dodana przez: Aleks

64-500 Szamotuły

Lekarz bardzo pomocny, poświęcający się pacjentowi. Bardzo szybko zdiagnozował chorobę mojej żony, przez co szybko podjęliśmy skuteczne
leczenie. Polecamy gorąco!

leczenie. Polecamy gorąco!

Opinia dodana przez: Karol

64-500 Szamotuły

Zero empatii. Pacjenta ma tam, gdzie się nie wypowiem, a rodzinę pacjenta w jelitach lub dalej. Chętnie panią doktor zobaczymy na oddziale obojętnie jakim, ale w postaci pacjenta.