Łódź Stomatolog

Stomatolog, Chirurg stomatolog

JMC Medcyna i Stomatologia
ulica Złotno 34
94-221 Łódź

Na co dzień mieszkam w Norwegii, ale z powodu panujących tam cen, zdecydowałam się znaleźć specjalistę od implantów i protetyki u nas w kraju i muszę powiedzieć, że nie żałuję!!

Doktor od początku zrobił na mnie dobre wrażenie, bardzo kulturalny i serdeczny, budzi zaufanie, a za efekt końcowy chylę czoła! Mam most na implantach i kilka koron, estetyka na najwyższym poziomie, świetne dopasowanie kolorystyczne, wszystko wygląda bardzo naturalnie, za co dziękuję! Sam zabieg wkręcenia implantów przebiegł sprawnie, bez jakichś problemów czy komplikacji, miałam już kiedyś wykonywany i potwierdzam, że doktor Cynkier zna się na rzeczy. Pozdrawiam i polecam!

Opinia dodana przez: Joanna Dowborczyk
Stomatolog Łódź lek. dent. Adam Michalski

STOMATOLOGIA Adam Michalski
Sierakowskiego 8/10
Bałuty, Łódź

Lekarz bardzo kompetentny. Z dużą cierpliwością tłumaczy zakres wykonywanych zabiegów. Wizyta przebiega w bardzo miłej atmosferze. Pacjent czuje się komfortowo.

Stomatolog Łódź lek. dent. Rafał Łaszkiewicz

Ultimed
Zagajnikowa 24
91-403 Łódź

Powiem Wam najlepszy stomatolog jakiego w życiu spotkałem,byłam kilka razy zmusił mnie oczywiście okropny ból zęba, od niego zacząłem tam leczenie. Nie chce chwalić i zapeszczać, ale nawet moja żona która naprawdę panicznie boi się dentysty i bólu, zaczęła się leczyć i chodzi tam regularnie.

Opinia dodana przez: Kamil

NZOZ
DOSTOJEWSKIEGO 5a
90-054 Łódź

Dzień Dobry! Moja sytuacja jest dość dziwna , bo zanim trafiłam do doktor Kaniorskiej miałam aparaty i leczylam się ortodontycznie prawie 1 rok. Nie będę podawać nazwiska pani doktor która prowadziła leczenie bo była to całkowita klęska i porażka. Jak wszyscy orto z problemami poszłam do paru ortodontów którzy na 10- 15 min konsultacji nie szczędzili krytyki mojego wcześniejszego leczenia, stawiali różne diagnozy i plany leczenia - ale powtarzała się sprawa usunięcia zębów. Trafiłam do doktor Kaniorskiej, dr zamiast krytykować konkurencję ,rzeczowo , jasno i zrozumiale określiła problem wynikający z mojej wady i stanowczo określiła potrzebę usunięcia dwóch zębów .Decyzję o leczeniu u doktor podjęłam czego nie będę ukrywać ze względu na koszty , poświęcony czas na pierwszej wizycie konsultacyjnej( prawie godź.) ,odpowiedzi na moje wszystkie pytania (może nie wszystkie ale b. się starała). Jestem już dawno po usunięciu zębów leczenie trwa 4-mce i już widać ogromną poprawę!!!!!! Decyzja o leczeniu u doktor jak najbardziej słuszna, bardzo się cieszę że wszystkie wizyty odbywają się wyłącznie u doktor, ilość poświęcanego czasu na każdej wizycie nawet wystarczająca , całkiem miła atmosfera .

Opinia dodana przez: jassowa jassowa

Gabinet Stomatologiczny - benydent - Łukasz Pawlak
Północna 59/61
91-425 Łódź

Profesjonalizm na 100%
Nic nie jest wykonywane bez uzgodnienia z pacjentem, wszystko jest dokładnie tłumaczone od przyczyn po potencjalne skutki i sposoby leczenia. Moja obecna dentystka nie zwróciła uwagi mimo regularnych wizyt, że zgrzytam zębami i je ścieram, doprowadziło to do dużego bólu i dyskomfortu w stawie żuchwowym - Pan Doktor od razu to zauważył i zaproponował odpowiednie leczenie.
Profesjonalny, uprzejmy, z kompleksowym podejściem. Czego pacjent może chcieć więcej?

Profesjonalizm na 100%

Opinia dodana przez: Marcin

dr n. med. Danuta Kovger

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

Lident
Zgierska 233
91-495 Łódź

Chciałbym polecić Panią Doktor, która leczyła moje zęby w Instytucie Stomatologii na Pomorskiej. Na mieście niestety nikt nie chciał podjąć się powtórnego leczenia kanałowego kilku moich zębów. Szczęśliwie natrafiłem na Panią Kovger. Widać, że ma pojęcie i doświadczenie w tym co robi.
Koszt niestety nie należał do tanich (1 kanał 220zł+ 130zł wypełnienie światłem) no ale czego się nie zrobi dla swoich zębów :-))
Ogólnie interesuje się pacjentem podczas ...

Ogólnie interesuje się pacjentem podczas wizyty,przedstawia szczegółowo przebieg leczenia.
A efekt końcowy jest imponujący !
Jeżeli szukacie profesjonalisty to wiem,że Pani Doktor jest godna polecenia.

Gabinet Stomatologii Rodzinnej
Elsnera 11 (blok 19)
92-504 Łódź

Z Panią dr znamy się już długo, i mocno się na pracowała przy mojej osobie... To kompetentny stomatolog ale przede wszystkim dusza człowiek. Mogę polecić za cierpliwość, rzetelność, poczucie humoru (które pomaga;), elastyczność i prawdziwą chęć pomocy, czasami w trudnych, nagłych sytuacjach, no ale też motywację pacjenta do dbania o własne zęby ;)

Wracam - tak- zawsze, z mężem, dzieckiem, itd. Gorąco polecam wszystkim którzy się boją czy są zrażeni doświadczeniami a z drugiej strony oczekują rzetelnej pomocy. W ogóle przy samej wizycie w gabinecie czuć tę otwartość i serdeczność, co myślę również zasługa personelu.

Opinia dodana przez: MONIKA

Oddział Manufaktura
Drewnowska 58
91-002 Łódź

Zdecydowanie polecam. Bardzo dobre podejście do pacjenta. Wizyta w gabinecie to przyjemność: bez bólu, bez stresu........

Opinia dodana przez: Joanna

Laserdent

Łódź

Znakomicie. Gdyby nie sprawne oko doktora, początki próchnicy mogłyby doprowadzić do bardzo negatywnych skutków. Planowałam wyjazd do pracy na Hawaje na 9 miesięcy, tam raczej nie poszłabym do dentysty… Na szczęście dopatrzono się początków choroby i nieszczęście zlikwidowaliśmy w zalążku

Opinia dodana przez: majkal maja.lewandowska