Lublin Stomatolog

lek. stom. Anna Gałązka - Wójcik

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

20-152 Lublin

co tu pisać , dziecko było bardzo zadowolone z wizyty, co jest wręcz niemożliwe, a jednak u pani doktor nietrudno o taką reakcję

dr n. med. Agnieszka Świątkowska

Ortodonta, Stomatolog

Dental Art
ul. Różana 1/1A
Lublin

Świetny lekarz, zero stresu, profesjonalizm. Wszystko w jednym miejscu, pantomogram, chirurg, stomatolog. Do tego fajne wnętrza. Polecam wszystkim, dorosłym i dzieciakom.

Opinia dodana przez: Joanna K.
Stomatolog Lublin lek. dent. Katarzyna Gołkiewicz

Wertera 44
20-713 Lublin

Z usług gabinetu Pani Doktor Gołkiewicz korzystam od kilku lat. Trafiłem tu z polecenia i gorąco polecam wszystkim, którzy cenią sobie profesjonalizm usług. Świetne wyposażenie w rękach prawdziwych fachowców daje gwarancję satysfakcji. W moim przypadku zastosowane technologie i materiały sprawdziły się w 100% Moje ostatnie doświadczenie: zabieg podniesienia zatoki oraz wszczepienie implantów w pełnym znieczuleniu. Gorąco polecam; nie tylko osobom wrażliwym na ból i widok narzędzi:) Chwila przyjemnego „snu” i po wszystkim:) Poza fachowością i usługami na najwyższym poziomie technologicznym spotykam się tutaj z życzliwością i bardzo personalnym podejściem. Słowem: jest się tutaj człowiekiem, który ma swoje imię, problemy, a nie „przypadkiem” czy chorym zębem, który boli. Polecam!!!

Opinia dodana przez: thaeddi

dr n. med. Grzegorz Michalczewski

Stomatolog, Protetyk stomatologiczny

Zakład Chirurgii Stomatologii
ul. Karmelicka 7
Lublin

Świetny lekarz. Prace protetyczne na wysokim poziomie. Nic nie uwiera, nie przeszkadza, mają bardzo naturalny wygląd.

Opinia dodana przez: Ewa

Prywatny Gabinet Lekarski
Związkowa 22 l. 3
20-148 Lublin

Czysta profesja. Opanowany i solidny w trudnych przypadkach. Zdecydowanie polecam usługi Pana Doktora.

ulica Szczytowa 11/106A
20-562 Lublin

Super specjalista, bardzo dobre podejście do pacjenta, strach odchodzi na bok :) Miałam wyrywane dwie ósemki - zero bólu. Cieszę się, że na niego trafiłam i śmiało go POLECAM!

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Centrum Zdrowia i Rehabilitacji Kadrema"
Kalinowszczyzna 46B
20-129 Lublin

Świetny stomatolog z dużym doświadczeniem. Leczę się u Pani dr od wielu, wielu lat i polecam wszystkim. Nigdy nie byłam niezadowolona i nie miałam żadnych problemów. Najlepsza w Lublinie.

Luxmed
Zwycięska 6A, GALERIA ZONE
20-555 Lublin

Naprawdę wspaniały lekarz :-)
Pani doktor jest delikatna, dokładna, posiada bardzo dużą wiedzę. Podchodzi indywidualnie do pacjenta, tłumaczy chorobę i metodę leczenia. A w dodatku jest przemiła.

Naprawdę wspaniały lekarz :-)