Lublin Stomatolog

lek. stom. Anna Gałązka - Wójcik

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

20-152 Lublin

Absolutnie nie polecam! Pani chyba nigdy nie pracowała z dziećmi. Przy umawianiu wizyty prosiłam o dr Janus informując, że to pierwsza wizyta mojej dwulatki u stomatologa. Usłyszałam, że dr nie ma terminów ale dr Gałązka z pewnością sobie poradzi... Już od wejścia zero kontaktu z dzieckiem, a córka nie należy do strachliwych. 3 panie za fotelem rozmawiające ze sobą, po czym córka, przypominam 2-latka usłyszała od 4 pani - p. dr "siadaj na fotel". Usiadłam z nią, próbowałam zagadać wyświetlaną bajką, jednak po pewnym czasie szanowna p. doktor stwierdziła, że wyłączy bajkę bo córka za bardzo się na niej skupia. Kolejno usłyszałyśmy "otwórz buzię bo dzieci będą się śmiały jak nie pokażesz ząbków"!!!! Tak - dokładnie tak powiedziała. Już wtedy powinnam wstać i wyjść, ale cierpliwie czekałam i liczyłam, że dr się wysili. Gdy p. doktor dowiedziała się, że czeka kolejny pacjent zaczęła "otwórz buzię bo już dziewczynka czeka, szybciutko", "otwórz buzię bo będziesz musiała drugi raz przyjść". Straszenie?!Wyśmiewanie?! Taka osoba nie powinna być dopuszczona do pracy z dziećmi!!!
Nie muszę pisać, że córka ząbków nie pokazała, a panie za posiedzenie na fotelu policzyły 20 zł.

dr n. med. Agnieszka Świątkowska

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

Stomatolog Lublin lek. dent. Katarzyna Gołkiewicz

Wertera 44
20-713 Lublin

Pani Doktor jest lekarzem z powołania. Jest osobą profesjonalną, konkretną, zainteresowaną losem pacjenta. Kulturalna i sympatyczna. Wszystko dokładnie tłumaczy i odpowiada na wszystkie pytania, rozwiewając wątpliwości. Umie rozmawiać z pacjentem i to dzięki Jej słowom, moja córka ma do P. Doktor duże zaufanie i bardzo Ją lubi.

Na dodatek rzadko się zdarza, że obcy człowiek okazuje tyle serca. To jest prawdziwa wartość, tym bardziej podziw i szacunek. Dlatego oddanie i duże serce P. Doktor, w to co robi, stawiam na pierwszym miejscu jako SUPER LEKARZ. Moim zdaniem dobro pacjenta jest dla Niej najważniejsze. Jeśli macie Państwo problemy związane ze specjalizacją P. Doktor, to tylko do Niej na wizytę, szczerze polecam. Dodam, że opieka w gabinecie - bardzo mili ludzie, pozdrawiam zespół. Jeszcze raz DZIĘKUJĘ - Mama Weroniki.

Opinia dodana przez: Renata

Dental Art
ul. Różana 1/1A
Lublin

Trafiłam do pani doktor trochę z przypadku, akurat byłam w ciąży i szukałam szybko jakiegoś lekarza, który z NFZ-u podleczy mi zęby. Zadzwoniłam do Sanitasu, gdzie okazało się, że nie muszę czekać kilka miesięcy, tylko przyjść na drugi dzień, właśnie do doktor Maciejczak. Moja wizyta była bardzo przyjemna, szybka i kompleksowa. Ubytków nie było dużo i nie wymagały one jakiegoś specjalnego podejścia, pani doktor zrobiła 3 zabiegi w czasie jednej wizyty. Byłam w szoku. Wszystko pięknie, wypełnienia białe, obsługa na najwyższym poziomie, mimo że nie była to wizyta prywatna. Świetnie. Właśnie poleciłam panią Maciejczak mojemu mężowi, który panicznie boi się stomatologów.

Opinia dodana przez: Mama M

dr n. med. Grzegorz Michalczewski

Stomatolog, Protetyk stomatologiczny

Zakład Chirurgii Stomatologii
ul. Karmelicka 7
Lublin

Pan Doktor to bardzo dobry specjalista ale przede wszystkim wspaniały człowiek. Moja wizyta nie należała do łatwych, prostych i przyjemnych. Nie odbyła się w prywatnym gabinecie. Jednak podejście P. Doktora i jego kompetencje oceniam bardzo wysoko. Jestem wdzięczna za pomoc i ulgę w cierpieniu. Dziękuję bardzo.

Opinia dodana przez: Katarzyna

Prywatny Gabinet Lekarski
Związkowa 22 l. 3
20-148 Lublin

Pan Doktor idealny na trudne ósemki! Miałam do usuniecia przyrosnieta do kosci, lezaca poziomo osemke rosnaca w kierunku pozostalych zebow. Zabieg trwal jakies 20 minut, Pan Doktor sprawnie i bezbolesnie przeprowadzil sprawe. wydaje sie miec tez dobre przygotowanie psychologiczne, na biezaco tlumaczyl mi, co sie dzieje, i byl w stanie uspokoic mimo, ze na wejsciu bylam dosc przestraszona opowiesciami kolegow z pracy, jakie to usuwanie lezacej osemki bedzie straszne :) kilka dni po zabiegu Pan Doktor dzwonil do mnie, zeby sprawdzic, jak sie czuje i czy nie mam jakichs pytan. serdecznie polecam!

Opinia dodana przez: Marta

ulica Szczytowa 11/106A
20-562 Lublin

O Panu doktorze mogę wypowiedzieć się w samych superlatywach.Zawsze pomoże o każdej porze,nigdy nie odmówił przyjęcia mojego dziecka i mnie jak również i wszystkich moich znajomych,którzy leczą się u Niego.Nigdy nie było problemów,wręcz przeciwnie zostawał po godzinach gdy zaistniała taka potrzeba.Ma bardzo dobre podejście do pacjenta jak i posiada dużą wiedzę.Każdemu poleciłabym Tego lekarza i oczywiście życzę wszystkim żeby na swojej "drodze stomatologicznej" spotykali tylko tak dobrych,zaangażowanych i pomocnych lekarzy jak Pan Doktor.Moja przedmówczyni powinna najpierw pomyśleć co pisze a nie wypisywać bzdury i oczerniać tego lekarza.Czasami trzeba poczekać,ale nie wynika to z winy lekarza tylko ze stanu w jakim znajduje się pacjent przed nami.Zresztą tak się dzieje nie tylko u lekarzy stomatologów lecz i u innych lekarzy specjalistów.Grunt żeby być człowiekiem i nie patrzeć tylko na swój czubek nosa tak jak Pani która pisze,że czekanie 20 minut to skandal.Ciekawe czy Pani widziała co ten lekarz robił u klienta przed nią???Widać tylko jej jednej nie pasuje Ten lekarz.A może to z tą Panią coś jest nie tak skoro wszyscy inni wypowiadają się bardzo pozytywnie na temat dr Boliboka .A może Pani mi powiedzieć gdzie jeszcze Pan Doktor przyjmuje,bo może będę miała bliżej niż na Jana Sawy????

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Centrum Zdrowia i Rehabilitacji Kadrema"
Kalinowszczyzna 46B
20-129 Lublin

Świetny stomatolog z dużym doświadczeniem. Leczę się u Pani dr od wielu, wielu lat i polecam wszystkim. Nigdy nie byłam niezadowolona i nie miałam żadnych problemów. Najlepsza w Lublinie.

Luxmed
Zwycięska 6A, GALERIA ZONE
20-555 Lublin

Naprawdę wspaniały lekarz :-)
Pani doktor jest delikatna, dokładna, posiada bardzo dużą wiedzę. Podchodzi indywidualnie do pacjenta, tłumaczy chorobę i metodę leczenia. A w dodatku jest przemiła.

Naprawdę wspaniały lekarz :-)