Czy chodziło Ci o lekarzy:

NZOZ "Centrum Gastroenterologii"
Jana Pawła II 6,8
44-300 Wodzisław Śląski

Bardzo życzliwa osoba na właściwym stanowisku. Można przestać się bać dentystów :)

Wolny termin: jutro o 13:00. Sprawdź inny.
Stomatolog Katowice lek. stom. Piotr Puchała

lek. stom. Piotr Puchała

Specjalista leczenia bólu, RTG

Artyści Uśmiechu Stomatologia
Chorzowska 216
40-101 Katowice

.....Gorace podziekowanie dla Dr.Puchaly za wykonanie zabiegu Vector duzy profesionalizm rzetelnosc specjalista godny polecenia wszyscy ktorzy boja sie dentysty powinni sie udac do Artystow Usmiechu

Opinia dodana przez: Barbara
Stomatolog Kraków lek. dent. Dariusz Wilisowski

lek. dent. Dariusz Wilisowski

Chirurg stomatolog, Stomatolog

Luxdentica
Lubostroń 22G/7

LEKARZ GODNY ZAUFANIA I POLECENIA. KONRETNY, RZECZOWY I PROFESJONALNY. ZAWSZE MIŁY I DELIKATNY. POLECAM

Stomatolog Warszawa lek. dent. Joanna Niemczyk

Prywatna Praktyka Lekarska
Bryły 6

Długo szukałam takiego lekarza. Zwiedziałam już naprawde sporo gabinetów ale zawsze coś było nie tak. albo cena albo usługa do porawy.. U doktor Niemczyk na pewno zostanę na dłużej. Polecam wszystkim

Stomatolog Kraków lek. dent. Beata Świątkowska

lek. dent. Beata Świątkowska

Chirurg stomatolog, Protetyk

Stomatolog Beata Świątkowska
Ignacego Krasickiego 30/84

Bardzo bardzo POLECAM uslugi Pani doctor. Prawdziwy wspanialy SPECJALISTA!
Profesionalne podejcie, uprzejmosc i zupelnie bezinteresowna dorada, godna zaufania i powierzenia wszelkich prac. :) A wiem o czym mowie, bo mam juz w przeszlosci szereg nieprzyjemnych doswiadczen ze stomatologia !

Bardzo bardzo POLECAM uslugi Pani doctor. Prawdziwy wspanialy SPECJALISTA!
Zbyt późno trafiłam w ręce doktor Świątkowskiej! wielka strata!
Powodzenia w pracy zawodowej. Dziekuje za SUPER porade i opinie.

Opinia dodana przez: Joanna
Stomatolog Tychy lek. dent. Magdalena Leki-Pniok

DentalCare
Barona 30
43-100 Tychy

Jak ktoś obawia się takich wizyt to polecam udać się do Dentalcare. Strach od razu minie, bo wszystkie zabiegi są wykonywane w taki sposób, że ból po prostu nie występuje.

Opinia dodana przez: Dominika Murawska
Chirurg stomatolog Kraków lek. dent. Marian Inglot

lek. dent. Marian Inglot

Chirurg stomatolog, Implantolog

INGLOT
Fiołkowa 4

Lekarz podjął się usunięcia u mnie ósemek które tkwiły w dość dziwny sposób. Poprzednia wizyta u innego lekarza nic nie wzniosła, a Pan Inglot odniósł pełen sukces. Bezbolesny zabieg przed którym jak odpowiadał na moje pytania znacząco wzbudzał swoją wiedzą i opanowaniem mój spokój. Rekomenduję lekarza i raz jeszcze dziękuję tu na szerszym forum.

Stomatolog Warszawa dr n. med. Piotr Wychowański

Wychowański Stomatologia
Rakowiecka 9

1 - podeście do pacjenta idealne, czego bardzo brakuje tego u innych lekarzy. Pan Wychowański wytłumaczył jasno co będziemy robić, 2- daje się poczuć bezpiecznie i pewnie na fotelu, 3 - i najważniejsze, poprawił mi zęby pod innym stomatologu. Spędzało mi to sen z powiek, a teraz mam piękny uśmiech, a co ważne zdrowy i to w kilka wizyt! jestem u Pana doktora pod kontrolą i szczerze innym polecam. Klinika również zadbana, dobry kontakt z personelem który jest miły i pomocny.

Opinia dodana przez: Aleksandra B

EZ. Zespół chirurgii jednego dnia. NZOZ. Ebert T., Zachara S.
Borowskiego 2A
66-400 Gorzów Wielkopolski

Polecam Dr. Grzegorza! Fachowo i profesjonalnie podchodzi do problemów. Mój uśmiech jest piękny! Aparat nosiłam tyle czasu ile przewidział doktor. Świetna współpraca, przepiękne gabinety i sprzęty których nie widziałam w żadnym z Gorzowskich gabinetów. Profesjonalne leczenie a przy okazji świetny humor i dobre żarty przy każdej wizycie!Niska cena i rewelacyjne podejście do pacjenta!!!!! POLECAM GORĄCO!

Opinia dodana przez: Patrycja

lek. stom. Izabella Klimek

Stomatolog, Protetyk stomatologiczny

Gabinet Stomatologiczny Izabella Klimek
Kronikarza Galla 22

Bardzo uprzejma i miła Pani stomatolog. Swoim podejściem daje poczucie bezpieczeństwa tak ważnego gdy ktoś się boi stomatologa. Wizyta przebiegła bez problemu i bez bólu, w pełni fachowe podejście. Polecam !!!

Opinia dodana przez: Aleksandra B
Stomatolog Chorzów lek. dent. Robert Stencel

lek. dent. Robert Stencel

Chirurg stomatolog, Protetyk

Stencel
Franciszka Karpińskiego 3
41-500 Chorzów

Skomplikowana ekstrakcja ósemki rosnącej poziomo wykonana szybko, fachowo i bezboleśnie. W chwili obecnej nie znam lepszego specjalisty na rynku. Zwraca uwagę fakt, że w tym gabinecie nie ma możliwości wykonania jakiejkolwiek fuszerki, to raczej tutaj "naprawia się" błędy innych. Firma która dba o swoją opinię.