Opolskie Stomatolog

Stomatolog Suchy Bór lek. dent. Renata Dąbrowska-Leśniak

Laserdent. Prywatna praktyka stomatologiczna
Cicha 7
46-053 Suchy Bór

Do gabinetu Laserdent trafiłam z wielkim bólem zęba. Pomimo, iż nie byłam pacjentką Pani Doktor ani nie byłam wcześniej zapisana- nie odmówiono mi pomocy (wcześniej byłam w kilku gabinetach w Opolu- wszędzie spotkałam się z odmową lub musiałam oczekiwać co najmniej kilka dni na wizytę). Zapewniam, że wszelkie fobie i lęki dentystyczne, jeżeli ktoś je ma, mijają wraz z przekroczeniem progu gabinetu. Atmosfera jest tu bardzo serdeczna. Pani Doktor oraz jej zespół to profesjonaliści w swojej dziedzinie. Z wykonanych dotąd zabiegów jestem bardzo zadowolona- nawet wyrywanie zębów, tutaj jest wykonywane całkowicie bezboleśnie, a Pani Doktor radzi sobie naprawdę z trudnymi przypadkami. Pacjent jest informowany o wszystkim, co Dentyści w danej chwili robią, co podnosi komfort wizyty. Dostaje także pełną instrukcję postępowania pozabiegowego. Gabinet jest także świetnie i bardzo nowocześnie wyposażony. Z czystym sumieniem polecam Laserdent wszystkim, komu zależy na jakości zabiegu oraz komforcie podczas wizyt u stomatologa.

Opinia dodana przez: Alicja

Stomatologia Porębowie
Wileńska 2
45-316 Kolonia Gosławicka, Opole

bardzo miła i kompetentna Pani doktor, polecam! wyjaśniła wszystko, ząbki po zabiegach są przepiękne, równe i białe. Kilka wizyt i efekt spektakularny! Rzadko piszę opinię w internecie, ale teraz wiem, że można polecić. Jestem teraz pod stałą opieką u Pani Poręby. Dziękuję

Opinia dodana przez: Aleksandra B

Niepubliczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej "RONDO" s.c.
Krakowska 28
45-075 Opole

Stomatolog godny polecenia. Kompleksowe podejście do pacjenta oraz do samego przebiegu leczenia (pełna informacja dla pacjenta odnośnie planowanego leczenia, wraz z poszczególnymi etapami).

Opinia dodana przez: Tomasz

pod Łabędziem
ul.Ozimska
45-368 Chwałkowice, Opole

super dentysta miła zawsze pogodna ,jest godna polecenia , swoją prace wykonuje z wielkim sercem pacjent czuje się w gabinecie super i dentysta mu nie taki straszny .

Opinia dodana przez: Beata

Witosa

Chwałkowice, Opole

Jest dobry, na życzenie wyrywał mi ząb mądrości, szybko i bez problemu

Jest dobry, na życzenie wyrywał mi ząb mądrości, szybko i bez problemu

Opinia dodana przez: fezzy fezzy

STOMATOLOGIA Justyna & Marek Babiak
Os.Podzamcze C 11 a
48-300 Nysa

Polecam.Pani doktor jest nie tylko miła i uprzejma ale bardzo kompetentna.Polecam także i z tego względu, że potrafi super doradzić jakie rozwiązanie będzie najlepsze w przypadku trzecich zębów.No i efekt jej pracy widoczny jest w olśniewającym uśmiechu.

Monte Cassino 28
48-200 Prudnik

złoty człowiek - lekarz z powołania nikomu nie odmówi pomocy, gdzie w dzisiejszych czasach z bólem zęba wszyscy pozostali mają Cię gdzieś!!!!! Polecam

Opolska 48
47-300 Krapkowice

Dobry i nie drogi specjalista a do tego bardzo uprzejmy i mily nie robi problemow i z bolem nawet w weekend przyjmnie bez zadnych problemow polecam wszystkim

XV -lecia 1
47-150 Zalesie Śląskie

Nie będę polecał nikomu Pani doktor, ponieważ jest tak dobrym lekarzem, że później mogę się do niej nie dostać :) Pani Doktor Dziękuję, że Pani jest :)

Happyderm Dermatologia Medycyna estetyczna
Sudecka 8a
48-303 Nysa

Polecam! Bardzo dokładny, cierpliwy i uprzejmy. W trakcie leczenia kanalowego, prawie 3 godziny na fotelu i zero stresu, a do tego Doktor wszystko wyjaśniał w trakcie zabiegu, takze wiadomo było co w danej chwili jest robione przy zabku. No i ząb wreszcie nie boli:) a nadmieniam, ze było to ponowne leczenie kanalowe ząbka zle wyczyszczonego wczesniej przez innego stomatologa. Jeszcze raz polecam!

Opinia dodana przez: Aga