Osiny

Osiny 1
98-240 Szadek

Pierwszy raz piszę w internecie opinię o lekarzu ale ten sobie zasłużył. Byłam u niego kilka razy, sama i z dzieckiem (Na nfz .. może to wszystko tłumaczy). Nie słucha co się do niego mówi i ciągle twierdzi, że jestem zdrowa, dziecko zdrowe i zwolnienia nie potrzeba. Ok, rozumiem, czasem może i nie trzeba ale jak przychodzę po 1,5 miesiąca nieprzerwanej infekcji, w tym 1 kuracji antybiotykiem (zapisanym zresztą przez niego), z żółtym katarem i bolącymi zatokami a on twierdzi, że to tylko przeziębienie i mogę iść do pracy. Super. Na moje zdziwienie odparł, że on jest bardziej ode mnie chory i jakoś do pracy przyszedł. Tylko co mnie to obchodzi? Skąd wie jak ja się czuję, skoro w sumie nawet nie dopyta i jakim prawem porównuje do siebie? Panie doktorze, jeśli pan jest chory to nikt panu pracować nie każe. Ja bym chciała w końcu się wyrwać z nieustannej infekcji a nie ciągle zasuwać resztkami sił. Z łaski dostałam 2 dni zwolnienia i krople z antybiotykiem do nosa ..(serio? Daje się takie na przeziębienie??)

Opinia dodana przez: Mzimu

Poznańska 75
63-645 Opatów

Nie miły, nie kompetentny. Zero podejścia do pacjenta. Przy powtórnym bólu galowy i wysokim ciśnieniu nawet nie zlecił dodatkowych badań, tylko przepisał tabletki przeciw bólowe i kazał czekać w kolejce do neurologa 2 miesiące. Skończyło się to wieczorną wizyta na pogotowiu.

Osiny 99
95-061 Osiny