Stomatolog Piaseczno

Przychodnia Medvit Medi Partner
Puławska 42B
05-500 Piaseczno

Bardzo słaby lekarz! Zgłosiłam się do pani Moniki Rosy z niewielką szparą między 2 a 3 w łuku górnym, która miała być zamknięta metodą clear-aligner (przezroczyste nakładki) w ciągu 5 miesięcy poprzez odrotowanie 3. W tym czasie szpara nie została zamknięta, lecz przesunięta między 3 a 4!!!! Ząb nie został odrotowany!!! Kolejne nakładki nie przyniosły efektu, ale dodatkowo oszpeciły mój uśmiech! Pani Monika Rosa poprzestawiała mi dwójki i jedynki w łuku górnym, spiłowała mi jedynkę w dolnej krawędzi przed zakończeniem leczenia, wsunęła zęby do środka szczęki, co utrudnia mi mówienie...pochyliła zęby w prawa stronę. Pani Monika Rosa nie słucha pacjenta! Opiera się tylko na danych komputerowych. Nie jest zainteresowana analizowaniem ustawienia zębów bezpośrednio u pacjenta na fotelu, lecz analizuje jedynie skan zdjęcia. Nie próbuje uwzględniać uwag pacjenta dotyczących dyskomfortu. Po 8 miesiącach nieudolnego leczenia niewielkiej wady-szpary, zmuszona jestem do leczenia u innego ortodonty, który wreszcie zamknie szparę i poprawi ustawienie jedynek i dwójek!!! Dodam , że pani Monika Rosa nie zrobiła mi zdjęcia pantomograficznego i cefalometrycznego oraz wycisku szczęki -TAKIE ZALECENIA SĄ NA KAŻDEJ ULOTCE CLEAR-ALIGNER, mimo iż zapłaciłam za tę wizytę 400zł!!! NIE POLECAM I PRZESTRZEGAM PRZED WIZYTĄ U PANI MONIKI ROSY!

Opinia dodana przez: Elwira

Młynarska 6/30
05-500 Piaseczno

umiejetnosci i wiedze fachowa oceniam bardzo wysoko,,,wspanialy zmysl estetyczny,to lekarz godny polecenia

Opinia dodana przez: AGNIESZKA

Szpital św. Anny

Piaseczno

Bardzo uprzejmy, sympatyczny i kompetentny lekarz. Trafiłem do niego z polecenia kolegi, miałem krzywą przegrodę. Wszystko dokładnie wytłumaczył co i jak i po niecałych dwóch miesiącach jestem już po zabiegu ( w Warszawie średni czas oczekiwania 2 lata). Przy następnej wizycie po wyjęciu płytek tak się cieszył z efektu, że byłem w szoku. To świadczy o profesjonalnym podejściu i zaangażowaniu w to , co się robi.

Opinia dodana przez: adam

Tomasz Luzarski

Stomatolog, Chirurg stomatolog

Geodetów 68
Piaseczno

moja opinia na temat leczenia dr Luzarskiego jast skrajnie inna;
lecze sie u Doktora od ok.18lat
trafilam do gabinetu dr Luzarskiego jako dziecko z kiepskimi doswiadczeniami u poprzednich stomatologow
i jako dziecko i juz jako osoba dorosla zawsze bylam zadowolona z fachowej i zyczliwej pomocy jakiej mi udzielal
jako dziecko, histeryczny pacjent, w miare szybko poczulam sie bezpiecznie na znienawidzonym przeze mnie fotelu
mimo ze potwornie balam sie zastrzykow, Dr ...

moja opinia na temat leczenia dr Luzarskiego jast skrajnie inna;
lecze sie u Doktora od ok.18lat
mimo ze potwornie balam sie zastrzykow, Dr Luzarski poprzez swoje spokojne i zyczliwe podejscie byl mnie w stanie przekonac ze sa dla mnie korzystne i po nich leczenie nie jest tak nieprzyjemne
mam fatalne zeby a mimo to Pan Doktor zawsze jak dlugo sie dalo ratowal mi je a nie wyrywal
leczylam sie, po za standardowym plombowaniem, juz nie raz niestety kanolowo, jak rowniez mialam nacinane zeby przy bolaco wychodzacych osemkach
mam rowniez korone; przed jej zrobieniem konsultowalam zaproponowane przez dr Luzarskiego leczenie u innej Pani stomatolog,
zapytalam wprost czy mam dobrze leczone zeby,
bez wachania potwierdzial ze kanaly i plomby sa leczone bez zarzutu, (na podstawie zdjec rentgenowskich)

zatem nie zrozumiala jest dla mnie opinia Anonima :(

od niedawna u dr Luzarskiego leczy sie rozniez moja mlodsza siostrzyczka, i po wizycie tez byla zadowolona
jest jeszcze malutka ale tez ma juz doswiadczenie u dwoch innych stomatologow, wiec porownanie miala

jestem pacjetka ktora niestety czesto trafia na fotel jak juz musi,
nigdy nie zostalam zlekcewarzona, nie raz bylam przyjmowa np. wczeniej niz godziny otwarcia gabinetu, z uwagi na komplet pacjentow

uwazam ze stomatolog to ten rodzaj lekarza do ktorego nalezy miec pelne zaufanie,
ja je mam, i do niedawna niewyobrazalam sobie ze moge sie leczyc u kogosc innego
ostatnio niestety musialam to sprawdzic, bylo ok ale siadalam na fotel z bolem i strachem, ktorego juz dawno nie odczuwalam
poszlam gdzie indziej tylko dlatego, ze Dr Luzarski akurat wyjezdzal
jeszcze na 2 godziny przed wyjazdem na urlop sklonny bym mnie przyjac, niestety nie mialam jak dojechac na Geodetow z centrum Wa-wy w 30min :(

mam nadzieje ze jeszcze ktos opisze swoje doswiadczenia z leczenia u Dr Luzarskiego

to jest laurka, ale na podstawie dlugoletniego, bardzo dobre doswiadczenia (mimo tak slabych zebow) z ktorego wynika pelne zaufanie ktore nigdy nie bylo nadszarpniete

moja opinia: bez wątpliwości POLECAM !
doroslym jak rowniez dzieciom

i oby szybko ktos jeszcze dopisal swoja opinie

Pelikanów 2D/30
05-500 Piaseczno

Nie mogę zgodzić się z opinią iż Pani Doktor dba tylko o pieniądze. Panicznie boje sie dentysty a dzięki Pani Agnieszce udało mi sie ten lęk opanować, leczy też ząbki mojej 4 latki, a do tego ma całkiem przystępne ceny:)Szczerze Polecam!!!!

Opinia dodana przez: Marta

lek. dent. Ewa Siedlecka-Wierzba

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

Medvit Sp. z o o.
ul. Puławska 42B
05-500 Piaseczno

Pani Doktor wzbudza zaufanie, z dużym doświadczeniem.Bardzo miła.Wizyta bezbolesna, a to najważniejsze.Polecam gorąco.

ul. Strusia 6C/30
05-500 Piaseczno

Polecam Bardzo miła i Fachowa .Potrafi wytłumaczyć . Trochę mało cierpliwa dla niesfornych pacjentów .

Opinia dodana przez: Grzegorz

NZOZ Dental Clinic
Grochowskiego 1/50
05-500 Piaseczno

Nie polecam i to bardzo. Pani owszem bardzo uprzejma i miła jednak zupełnie leczenie ortodontyczne do powtórki.

Opinia dodana przez: Ewa

A.P DENT
ul. Strusia 5d
05-500 Piaseczno

Nie polecam! osoba nastawiona na zarabianie kasy a nie pomaganie pacjentom! tej pani już podziękujemy!

Opinia dodana przez: Daniel

Prywatny Gabinet Lekarski