Stomatolog Piaseczno

Przychodnia Medvit Medi Partner
Puławska 42B
05-500 Piaseczno

Bardzo słaby lekarz! Zgłosiłam się do pani Moniki Rosy z niewielką szparą między 2 a 3 w łuku górnym, która miała być zamknięta metodą clear-aligner (przezroczyste nakładki) w ciągu 5 miesięcy poprzez odrotowanie 3. W tym czasie szpara nie została zamknięta, lecz przesunięta między 3 a 4!!!! Ząb nie został odrotowany!!! Kolejne nakładki nie przyniosły efektu, ale dodatkowo oszpeciły mój uśmiech! Pani Monika Rosa poprzestawiała mi dwójki i jedynki w ...
Opinia dodana przez: Elwira

Młynarska 6/30
05-500 Piaseczno

umiejetnosci i wiedze fachowa oceniam bardzo wysoko,,,wspanialy zmysl estetyczny,to lekarz godny polecenia
Opinia dodana przez: AGNIESZKA

Szpital św. Anny

Piaseczno

Bardzo uprzejmy, sympatyczny i kompetentny lekarz. Trafiłem do niego z polecenia kolegi, miałem krzywą przegrodę. Wszystko dokładnie wytłumaczył co i jak i po niecałych dwóch miesiącach jestem już po zabiegu ( w Warszawie średni czas oczekiwania 2 lata). Przy następnej wizycie po wyjęciu płytek tak się cieszył z efektu, że byłem w szoku. To świadczy o profesjonalnym podejściu i zaangażowaniu w to , co się robi.
Opinia dodana przez: adam

Tomasz Luzarski

Stomatolog, Chirurg stomatolog

Geodetów 68
Piaseczno

moja opinia na temat leczenia dr Luzarskiego jast skrajnie inna;
lecze sie u Doktora od ok.18lat
trafilam do gabinetu dr Luzarskiego jako dziecko z kiepskimi doswiadczeniami u poprzednich stomatologow
i jako dziecko i juz jako osoba dorosla zawsze bylam zadowolona z fachowej i zyczliwej pomocy jakiej mi udzielal
jako dziecko, histeryczny pacjent, w miare szybko poczulam sie bezpiecznie na znienawidzonym przeze mnie fotelu
mimo ze potwornie balam sie zastrzykow, Dr ...

Pelikanów 2D/30
05-500 Piaseczno

Nie mogę zgodzić się z opinią iż Pani Doktor dba tylko o pieniądze. Panicznie boje sie dentysty a dzięki Pani Agnieszce udało mi sie ten lęk opanować, leczy też ząbki mojej 4 latki, a do tego ma całkiem przystępne ceny:)Szczerze Polecam!!!!
Opinia dodana przez: Marta

lek. dent. Ewa Siedlecka-Wierzba

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

Medvit Sp. z o o.
ul. Puławska 42B
05-500 Piaseczno

Pani Doktor wzbudza zaufanie, z dużym doświadczeniem.Bardzo miła.Wizyta bezbolesna, a to najważniejsze.Polecam gorąco.

ul. Strusia 6C/30
05-500 Piaseczno

Polecam Bardzo miła i Fachowa .Potrafi wytłumaczyć . Trochę mało cierpliwa dla niesfornych pacjentów .
Opinia dodana przez: Grzegorz

NZOZ Dental Clinic
Grochowskiego 1/50
05-500 Piaseczno

Nie polecam i to bardzo. Pani owszem bardzo uprzejma i miła jednak zupełnie leczenie ortodontyczne do powtórki.
Opinia dodana przez: Ewa

A.P DENT
ul. Strusia 5d
05-500 Piaseczno

Nie polecam! osoba nastawiona na zarabianie kasy a nie pomaganie pacjentom! tej pani już podziękujemy!
Opinia dodana przez: Daniel

Prywatny Gabinet Lekarski