Pomorskie Stomatolog

Stomatolog Gdańsk lek. dent. Jowita Żebrowska-Zakrzewska

DentiCo Stomatologia IMPLANTY, MIKROSKOP, ORTODONCJA
Kołobrzeska 5
80-390 Gdańsk

W pełni profesjonalna obsługa na miarę XXI wieku !!! Polecam Panią Jowitę, na prawdę można zmienić zdanie/podejście do stomatologów po wizycie ( zazwyczaj się obawiam stomatologów ), wszystko w przyjaznej atmosferze, bezboleśnie i co ważne dobre leczenie!

Stomatolog Gdynia lek. dent. Monika Chaba

Centrum Stomatologiczne BEAUTIFUL SMILE Monika Chaba
Unruga 39
81-181 Gdynia

Polecam w 100 %! Pani Monika to lekarz z powołania.Do każdego problemu medycznego podchodzi bardzo poważnie i profesjonalnie. Leczenie bezbolesne w przemiłej atmosferze. Uznanie dla całego personelu! Najlepszy stomatolog u którego byłam! Gorąco polecam!!!!!

Opinia dodana przez: Aleksandra

PRODENT Gdańsk Madison
ul. Rajska 10
80-850 Gdańsk

Super! Pani doktor jest znakomita, ma dobre podejście do pacjenta, polecam również osobom, które boją się leczenia zębów :)

Opinia dodana przez: Joanna

81-589 Gdynia

DENmed Klinika Stomatologiczna
Profesora Sylwestra Kaliskiego 26
85-796 Bydgoszcz

Bardzo polecam panią Dorotę. Bardzo profesjonalne podejście. Jestem bardzo zadowolony z leczenia i z podejścia pani Doroty do pacjenta, co sobie bardzo cenię.

Opinia dodana przez: Jaroslaw

PRODENT Gdańsk Madison
ul. Rajska 10
80-850 Gdańsk

Leczyłam zęby u tego stomatologa przez kilka lat. Mój syn również. Leczenie zawsze skuteczne. Cieszę się, że nadal pracuje w Pruszczu. Agnieszka.

PRODENT Garnizon
ul. A. Słonimskiego 1/65
80-280 Gdańsk

Wolny termin: 25 Cze o 10:30. Sprawdź inny.

PRODENT Garnizon
ul. A. Słonimskiego 1/65
80-280 Gdańsk

Wolny termin: 25 Cze o 14:00. Sprawdź inny.

Przychodnia stomatologiczna Alfa Dent
POMORSKA 18H/2/3
80-333 Żabianka, Gdańsk

Pan dr.Adrian super dentysta.Balam sie pojscia i nie potrzebnie.Wszystko tlumaczy,objasnia zero stresu a z poczuciem humoru.Chce sie tam wracac