Stomatolog Poznań

Plebańska 1
60-653 Poznań

Zdecydowanie polecam Panią doktor! Bardzo mi pomogła z zębem, który "zepsuł" inny lekarz. Jest cierpliwa, a na wizytę nie czekałam długo (tydzień). Jestem jej wdzięczna, że uratowała mi ząb, który inni chcieli już tylko wyrwać. Świetnie zna się na swojej pracy i potrafi "po ludzku" podejść do pacjenta.

pl. Wiosny Ludów 2 lok. 122
61-831 Poznań

Do Allecoudent chodzę od kilku lat i czuję, że należałby parę słów napisać...Każdy zabieg (a miałam ich sporo..zakładanie plomby, leczenie kanałowe, scaling itd.) wykonywany jest przez doktora bardzo rzetelnie i szczegółowo omawiany. Zawsze w trakcie zabiegu pyta czy wszystko dobrze, co wynika z jego troski o pacjenta. Ceny są bardzo konkurencyjne, a szczególnie, gdy skorzysta się z aktualnie obowiązujących promocji. Szczerze polecam.
Opinia dodana przez: Patrycja

Maria Lempe

Stomatolog, Chirurg stomatolog

Prywatna Praktyka Stomatologiczna
Złotniki, ul.Jelonkowa 28
62-002 Poznań

Szczerze polecam ! Bardzo dobry lekarz i nawet nie drogo jak na prywatna wizyte.

Prywatny Gabinet Lekarski
Morawskiego 1 lok. 1
60-239 Poznań

Rewelacyjny stomatolog leczymy u Niego zęby Super podejscie do dzieci i do największych panikarzy tzn do mnie .😁 szczerze polecam
Opinia dodana przez: irena wieczorek

lekarz Rafał Jakubczyk

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

centrum stomatologii kopernik
jawornicka 5b/c
Poznań

Zabiegi leczenia kanałowego i chirurgicznego usuwania zarośniętego korzenia przebiegły bezproblemowo i bezboleśnie, a Pan doktor zawsze jest niezwykle sympatyczny i zawsze wszystko wyltumaczy. Polecam!
Opinia dodana przez: Jakub

ORTO-AIDI Poradnia Stomatologiczna
Strzeszyńska 198
60-479 Poznań

Polecam Panią doktor zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych. Tak delikatnej, a wręcz bezbolesnej wizyty nigdzie nie znajdziecie. Z przyjemnością i bez strachu jeżdżę na wizyty, a co najważniejsze mój 3 letni synek jeździ tam ze mną i nie boi się wizyt u stomatologa, a to tylko dzięki odpowiedniemu podejściu Pani doktor. Polecam ją wszystkim rodzicom, których dzieci boją się dentysty. To chyba jedyny lekarz do którego mam 100% ...
Opinia dodana przez: oficerka

Zespół Lekarzy Rodzinnych Ewa Osińska i Wspólnicy Spółka Jawna
Promienista 89
60-141 Poznań

Super lekarka.. Rewelacyjnie pracuje, leczy bez bólu i stresu. U żadnego innego stomatologa nie pozwoliłam sobie na plombowanie bez znieczulenia.. a u p. Małgosi faktycznie nic nie boli i to bez znieczulenia.. Polecam!!! Fachowiec w 100 %
Opinia dodana przez: Wiesław

Stomatologia - BAMBERSKI DWÓR
Św. Wawrzyńca 1A/17
60-539 Poznań

Bardzo jestem zaskoczona,że spotkałam tak profesjonalnego stomatologa. Pani dr Marta jest przy tym uprzejma,miła, ma znakomite podejście do pacjenta , poświęca czas przed leczeniem, aby przedstawić w jakim kierunku będzie ono prowadzone , posiada nowoczesny specjalistyczny sprzęt stomatologiczny .
Brak mi słów do pełnego uznania dla pani dr Marty - to WSPANIAŁY SPECJALISTA i ODDANY DLA PACJENTÓW CZŁOWIEK.
Udacie się do tego gabinetu,a potwierdzicie moje słowa.
POLECAM WSZYSTKIM !!!!
Opinia dodana przez: Mirosława

Stomatologia Bamberski Dwór NZOZ
ul. św. Wawrzyńca 1 A/17
60-539 Poznań

Dzięki takim lekarzom odzyskuje się wiarę w ludzi. Właściwy człowiek na właściwym miejscu. Teraz wiem, że kanałowe leczenie zęba nie powinno trwać jedną wizytę (jak u innych stomatologów), że wymaga zrobienia zdjęcia, aby sprawdzić ile ząb ma kanałów, że wymaga użycia endometru, że przy odpowienim znieczuleniu może być ono całkowicie BEZBOLESNE. Pełen profesjonalizm i miła atmosfera. Polecam.
Opinia dodana przez: Natalia

Centrum Stomatologii - Szpital św. Wojciecha Wielkopolskie Centrum Medyczne
ul. Bolesława Krzywoustego 114
Poznań

W Szpitalu św Wojciecha trafiłam na dr Kardach, akurat miałam straszny ból zęba, więc zostałam szybko przyjęta. Później jeszcze byłam na dwóch wizytach i myślę, że póki co szybko nie wrócę na fotel stomatologiczny. Dr Kardachowi dziękuję za dobrą opiekę i polecam każdemu!
Opinia dodana przez: Werka

Stomatolodzy w Poznaniu