Stomatolog Poznań

Śniadeckich 16
60-774 Poznań

Pani doktor jest niezwykle uprzejma i cierpliwa. Podjęła się z pasją pokonania nietypowego problemu za co bardzo dziękuję. Polecam
Opinia dodana przez: Anna

Poznań

Leczę się w tym gabinecie od ponad 10 lat i nie zamierzam go zmieniać. Pełen profesjonalizm, a przy tym sympatyczna atmosfera. W pełni polecam.

Małachowskiego 41
61-129 Poznań

Polecam! Najlepszy stomatolog, u którego byłam (a byłam już u wielu). Bardzo kompetentna i zaangażowana osoba.

Jasna Rola 57
61-609 Poznań

Wspaniały człowiek, bezinteresowny, miły. Serdecznie polecam!

ul. Promienista 14 B/2
60-288 Poznań

Pani doktor leczy mnie od ponad 10 lat i niejednokrotnie ratowała przed wyrwaniem zęby zepsute przez innych lekarzy. Świetny fachowiec, uprzejma i pełna empatii osoba, zwłaszcza wobec dzieci. Nie potrafię wymyślić choćby jednego negatywu na nią. Bardzo polecam wszystkim

Miastkowska 84
60-184 Poznań

Pani Doktor leczyła mnie przez 3 lata - każda wizyta była przyjemnością,bo bardzo rzadko bolało, a sama Pani Doktor jest bardzo ciepłą,kontaktową osobą. Po wyprowadzeniu się z Poznania nie mogę znaleźć tak dobrego stomatologa,niestety. GORĄCO POLECAM!!!
Opinia dodana przez: Małgosia

Prywatny Gabinet Lekarski
os. Na Murawie 5 A/1
61-655 Poznań

Pani doktor jest wspaniala, cierpliwa, umie rozladowac atmosfere, jest swietnym fachowcem, bardzo mila - terminy na poltora miesiaca do przodu swiadcza o tym jaki to lekarz - polecam goraco
Opinia dodana przez: Grzesiek

ulica Osinowa 14/16
61-451 Poznań

Pani doktor wyleczyła mi wszystkie zęby, w tym jeden uratowała z praktycznie beznadziejnej sytuacji. Niestety jakiś czas temu poszła na urlop macierzyński i nie mogę jej od tego czasu znaleźć. Czy ktoś wie może czy gdzieś przyjmuje?
Opinia dodana przez: Ja

Dental Prestige

Poznań

Zgadzam się z poprzednią wypowiedzią.Zaprowadziłam do Pani Oleksiak dziecko na pierwszą wizytę .Miała tak dobre podejscie do dziecka,że synek pozwolił sobie zaplombować dwa zęby już na pierwszej wizycie.Chodzimy teraz bez strachu.Polecam :)

dr n. med. Jędrzej Bryl

wizyta już od 100

Prywatny Gabinet
Sadowa 25
61-657 Poznań

dentysta od przypadków beznadziejnych - to co inni chcieli wyrywać, on mi wyleczył

Stomatolodzy w Poznaniu