Stomatolog Poznań

Stomatolog, Ortodonta

centrum stomatologii kopernik
jawornicka 5b/c
Poznań

Jestem bardzo zadowolona z pracy Pani doktor. Nosiłam aparat 3 lata . Zęby mam proste. Aktualnie mam aparat retencyjny i nic się z nimi nie dzieje.Cenięe Pania doktor za fachowe podejście do pacjenta i spokój z jakim odpowiada na pytania. Z całego serca polecam.

dr n. med. Krzysztof Sidorowicz

Stomatolog, Chirurg stomatolog

Poznań

Bardzo dobry lekarz. Denerwowałam się usunięciem skomplikowanej, poziomej ósemki, a okazuje się, że zupełnie nie było po co. Pan doktor bardzo miły, profesjonalny a i po zabiegu czuję się bardzo dobrze, czuć, że wszystko zostało dobrze wykonane. Polecam każdemu, kto boi się tak jak ja.
Opinia dodana przez: Sandra

lek. dent. Przemysław Walkowiak

NZOZ Poradnia Stomatologiczna EL-DENT
Piątkowska 112/2
60-649 Poznań

Z ogromna radoscia ide na wizyte do dr Przemyslawa Walkowiaka 😍 bo wiem , ze Profesjonalizm i Poczucie Bezpieczenstwa sa na pierwszym miejscu , a do tego Sympatyczne , Mile i Uprzejme podejscie sprawia ze chce tam wracac i wracac ... 😀
Polecam !!!!!!!!!!!!!!!!!
Opinia dodana przez: Marika

Tomasz Musiej

Os. Wł. Jagiełly 12 D/36
60-694 Poznań

Pan Doktor jest bardzo profesjonalny i rzeczowy. Miałem leczenie kanałowe pod mikroskopem oraz odbudowę zęba z koroną. Mogę z czystym sumieniem polecić tego lekarza, punktualny i skrupulatny.
Opinia dodana przez: Krzysztof

lek. dent. Karolina Wolnik-Płoszaj

NZOZ Eurodent
ulica Katowicka 77 D
61-131 Poznań

Witam,
Polecam Panią Doktor Karolinę Wolnik-Płoszaj!!!!! :-)))
Niesamowite podejście do pacjenta,!!! profesjonalizm!!! plus serce ipełne zaangażowanie, cierpliwość na maksa, wytłumaczenie od a do z. Rewelacja!!!! Szkoda ze na tak mało profesjonalistów z sercem w tej naszej służbie zdrowia się spotykamy.
Pani Doktor...... urzekła mnie Pani swoim podejściem, cierpliwością i wiadomo profesjonalizmem. Dziękuję, dziękuję, dziękuję!
Katarzyna Gruczyńska
Opinia dodana przez: Katarzyna

lek. dent. Elżbieta Jachowska

Jerzycka Poradnia Medycyny Rodzinnej
ul. Juliusza Słowackiego 28 a
60-823 Poznań

wizyta już od 100
Serdecznie polecam.
Miła, przyjemna atmosfera. Profesjonalne podejście do pacjenta. Wizyty u Pani doktor przebiegają bez stresu, bez pośpiechu, bez bólu. Pani doktor jest pełna empatii, dokładna, sumienna, posiada ogromną wiedzę i doświadczenie. Plan leczenia oraz każdy jego etap omawia dokładnie z pacjentem. To ogromny komfort psychiczny móc leczyć zęby u stomatologa z pasją, któremu się ufa w 100% i na którego można liczyć także w awaryjnych, pilnych sytuacjach.
Opinia dodana przez: Magdalena

lek. dent. Adnan Savan

Gabinety
ul.Palacza
Poznań

Jestem 4 raz u Pana Adnana, naprawia to co spartolił dentysta z Wildy z ul. Czajczej,
ma świetne podejście do Pacjenta. Przede wszystkim tłumaczy co robi i dlaczego i w zasadzie zawsze ma czas dla Pacjenta. Pierwszy raz przyjął mnie z bólem zęba w dzień i w godzinach w których w ogóle nie przyjmuje.
Ceny mnie zaskoczyły pozytywnie! Pan doktor stara się ratować zęby, tak jak w przypadku poprawek po ...

dr hab. n. med. Jolanta Cerkaska-Konieczna

Stomatolog, Chirurg stomatolog

Terapia-Dens

Poznań

No więc zaczęło się od tego, że coś wypadło z 8 na dole, a w zasadzie jej 1/3. Wyrwa jak u nas za dawnych zim w asfalcie. W końcu zaczęło boleć aż do ucha i potrzebny był ratunek. Plan był po obejrzeniu zdjęcia, ze coś będzie trzeba łamać wyciągać na części. No i że dół to będzie ciężko. Czułem w kościach, że będzie masakra. W końcu siadam, czekamy jakieś 5 ...

lek. dent. Agata Wikarska

Przychodnia STOM-MED
Kosińskiego 29
61-522 Poznań

Z usług dentystycznych Pani Doktor korzystam regularnie od 2004 roku i spędziłem na nim przez te lata naprawdę dużo czasu. Rozpoczęło się od łatania dziur, później poprawiania pracy spartolonej przez innych dentystów (nie jest to opinia wyłącznie p. Doktor, również moja - plomby nieszczelne, wtórne próchnice itp).
Do p. Doktor trafiłem z jednym wyrwanym zębem, do dnia dzisiejszego nie wyrwała mi ona żadnego, gdyż zgodnie z polityką p. Doktor ...

lek. stom. Magdalena Goc-Płytnik

Stomatolog, Protetyk

ulica Umultowska 37 A
61-614 Poznań

Niezwykle kompetentna, delikatna , kulturalnai budząca zaufanie osoba. Mam 74 lata i bardzo kruche zęby, a Pani Magdalena ratuje je z anielską cierpliwością i zawsze z przemiłym uśmiechem. Leczę się w tym gabinecie od lat i z całą odpowiedzialnością mogę go wszystkim polecić .
Opinia dodana przez: Zofia

Stomatolodzy w Poznaniu