Stomatolog Poznań

Sorriso Centrum Protetyczno Stomatologiczne
Osiedle Piastowskie 98
61-163 Rataje, Poznań

Do małżeństwa Sieradzkich trafiłam całkiem przypadkiem z problemami po usunięciu ósemki. Ich podejście do problemu okazało się bardzo profesjonalne. Poświęcili mi mnóstwo uwagi, wytłumaczyli dokładnie co się dzieje i jak będzie postępowało leczenie krok po kroku.
Na razie wszystko przebiega prawidłowo i zgodnie z planem. Na szczęście obyło się bez szycia. Wszystkim POLECAM !
Opinia dodana przez: Ania

Wójtowska 23
61-654 Poznań

pani doktor posiada duże doświadczenie i wiedze .Bardzo dobra zarówno w chirurgii jak i protetyce , bardzo polecam
Bardzo dziękuję Pani Beacie za wczorajszą wizytę (Luxmed) oraz uśmierzenie bólu. Pani Doktor bardzo dokładnie zajęła się znalezieniem źródła bólu oraz jego lokalizacji i fachowo wykonała swoją pracę. Wcale nie odczuwałam pośpiechu jak to jest napisane w innych opiniach. Dodatkowo podczas wizyty panowała miła i przyjemna atmosfera. Na pewno wrócę do Pani Beaty :)
Opinia dodana przez: Daria

Babimojska 11 B/9
60-161 Poznań

Nasze wizyty u p. Krzysztofa były spowodowane koniecznością leczenia zębów u jednego z synów, który (niestety) nie należy do łatwych "przypadków" (nasz 4-latek jest strasznym uparciuchem). Pan doktor jest baaaaardzo cierpliwy, wszystko wyjaśnia, stara się doradzić jak najlepiej. Na dniach sama byłam jego pacjentką i jestem bardzo zadowolona z wizyty. W związku z leczeniem mnie po raz pierwszy, dokonał ogólnego przeglądu uzębienia i uświadomił w kilku kwestiach, na które dotąd ...
Opinia dodana przez: Honorata

Stomatologia Belwederska 13
Belwederska 13
60-275 Poznań

Pan doktor to fachowiec na najwyższym poziomie.Jest wrażliwy,pyta pacjenta,czy ząb podczas leczenia boli..Uczciwy-stwierdził,że nie muszę mieć kanałowo leczony ząb,założył mi plombę i zrekonstruował ząbek.Szczerze polecam.Dziękuję,Doktorze.
Opinia dodana przez: Anna

Poznań

Wspaniały lekarz i człowiek! Wspaniały lekarz i człowiek! Wspaniały lekarz i człowiek! Wspaniały lekarz i człowiek!

Nad Seganką 8
Poznań

Jestem bardzo zadowolony. Wcześniej leczyłem się u innego stomatologa ale po leczeniu kanałowym miałem jakiś ropień. Wtedy trafiłem do Pani doktor. Wszystko poszło super i ząb udało się uratować. Pozdrawiam.

lek. dent. Marcin Szymański

wizyta już od 100

Stomatologia Ogrody
Miodowa 4
60-591 Poznań

Pan doktor jest bardzo przyjazny, otwarty i kompetentny jednak lubi się spóźniać ale jest ok, serdecznie polecam .
Opinia dodana przez: Karina

Umińskiego 12d lok. 1
61-517 Poznań

Pani dentystka jest bardzo rzeczowa i bardzo cierpliwa. W trakcie wizyty omawia sposób leczenia i opisuje kolejne fazy zabiegu. Szczerze polecam Sara

os. Zwycięstwa 7/40
61-645 Poznań

Leczę zęby u doktora Wintera od kilku lat. Dokładny, uprzejmy, na problemy "zębowe" patrzy też z innej perspektywy (ogólny stan zdrowia, inne problemy zdrowotne). Przy okazji uzyskałam kilka porad z innych działów medycyny;). Większe problemy konsultuje np. z innymi stomatologami. Stałych pacjentów traktuje jak dobrych znajomych, jak jest nieosiągalny, to przekazuje w inne ręce, nie pozostawi bez rozwiązania.Polecam.

Stomatolodzy w Poznaniu