Stomatolog Poznań

Nad Wierzbakiem 12 lok. 1
61-616 Poznań

lepszego specjalisty nie ma , nigdy nie zdarzyło się aby po wizycie coś bolało , a dokładność i staranność wykonywanej
usługi jest na najwyższym poziomie

ESTETIQ Poznan
Przemysłowa 11, Gabinet mieści się w przychodni Akamed, gabinet numer 4
61-579 Poznań

Polecam!!! Polecam!!! Polecam!!! Polecam!!! Polecam!!! Polecam!!! Polecam!!! Polecam!!! Polecam!!! Polecam!!!
Opinia dodana przez: ZENON

Starowiejska 1a lok. 2
61-664 Poznań

Bardzo kompetentny lekarz ba już docent!

ULDENT
Sarmacka 15
61-169 Poznań

Dzięki Pani Urszuli mogę się teraz swobodnie uśmiechać i nie boję się wizyty u dentysty, które do tej pory były jedynie ciężkim obowiązkiem. Pani Doktor zawsze jest pełna humory i od razu mówi co jest na rzeczy i ile będzie to kosztowało. Szybko i konkretnie. Gorąco polecam

Świebodzińska 42 lok. 1
60-162 Poznań

Najlepszy lekarz stomatolog do jakiego chodziłam, polecam wszystkim. Pełen profesjonalizm.

os. Stefana Batorego 82 b/lok. 1
60-687 Poznań

Bardzo kompetentna i bardzo miła pani doktor. Polecam zarówno dorosłym jak i dzieciom.

Os. Przyjaźni 141 B
61-689 Poznań

Serdecznie polecam! Bardzo uprzejma Pani stomatolog. Podejście do pacjenta bardzo dobre! Po bólu zęba nie ma śladu! Raz jeszcze POLECAM!

ul. Strzeszyńska 263/2
60-479 Poznań

Super babeczka!! Polecam wszystkim. Dzięki niej przestałam bać się dentysty i mam teraz wszystkie zdrowe ząbki:)
Julia A.

Zwierzyniecka 24/2
60-814 Poznań

Pani doktor bardzo cierpliwa, spokojna. Zawsze wszystko tłumaczy, zabiegi wykonuje bezboleśnie. Moje dzieci również chodzą do niej, nawet chętnie, bo pani doktor ma podejście- dużo z nimi rozmawia. Jestem bardzo zadowolona i polecam.
Opinia dodana przez: Agata

Słowiańska 55 C
Poznań

Profesjonalna dentystka, miła obsługa, jestem zadowolona z efektów wykonanego zabiegu. Otrzymałam pełną informację na temat dalszego leczenia oraz odpowiedzi na nurtujące mnie pytania. Polecam.
Opinia dodana przez: Ola

Stomatolodzy w Poznaniu