Stomatolog Poznań

Piotr Gadziński

Centrum Stomatologiczne Stomed s.c.
Palacza 141/143
60-278 Poznań

Pan dr Piotr Gadziński "opiekuje" się moimi zębami (jak również całej mojej rodziny) od dziecka. Nigdy nie zmienilam stomatologa, nawet po przeprowadzce do Warszawy. Jestem zachwycona profesjonalizmem jak również dbaniem o sterylność zabiegu. Nie ma mowy o bólu !!! Pan Piotr jest przesympatycznym człowiekem i naprawdę nie ma się czego bać, gdy jest się już w jego rękach!

Chodzę do doktora Dombka już chyba ponad 20 lat i od tego czasu przestałem odczuwać jakikolwiek stres związany z wizytą u stomatologa. Miło, profesjonalnie, zawsze z uśmiechem. Nie spotkałem lepszego lekarza od zębów. Polecam z czystym sumieniem.
Opinia dodana przez: Paweł

lek. dent. Marcin Krzyżanowski

Stomatolog dziecięcy

Poradnia Chirurgii Stomatologicznej
Bukowska 70
60-812 Poznań

Nie mogę nic złego napisać o tym dentyście.Sympatyczny,szczegółowy,profesjonalny.Jestem zadowolony z leczenia i polecam!
Opinia dodana przez: anonim

dr n. med. Bożena Kowalewska-Głyda

Gabinety
Naramowicka
61-614 Poznań

Gorąco polecam. Podejście do pacjenta z chęcią pomocy, by klient wyszedł zadowolony ze zdrowymi zębami.
Bardzo rzetelny dentysta. Badanie kompleksowe i nie "po łebkach" ani w pośpiechu. Wszystko wytłumaczone. Bardzo miła i fachowa Pani doktor

lek. dent. Doni Allecou

pl. Wiosny Ludów 2 lok. 122
61-831 Poznań

Do Allecoudent chodzę od kilku lat i czuję, że należałby parę słów napisać...Każdy zabieg (a miałam ich sporo..zakładanie plomby, leczenie kanałowe, scaling itd.) wykonywany jest przez doktora bardzo rzetelnie i szczegółowo omawiany. Zawsze w trakcie zabiegu pyta czy wszystko dobrze, co wynika z jego troski o pacjenta. Ceny są bardzo konkurencyjne, a szczególnie, gdy skorzysta się z aktualnie obowiązujących promocji. Szczerze polecam.
Opinia dodana przez: Patrycja

lek. dent. Andrzej Chmielecki

Stomatologia Bamberski Dwór NZOZ
ul. św. Wawrzyńca 1 A/17
60-539 Poznań

Serdecznie polecam Pana Doktora nawet największym tchórzom! Leczenie jest bezbolesne i co najważniejsze skuteczne. Mój ząb był leczony i innym gabinecie przez kilka miesięcy i ciągle coś bolało, został wyleczony w ciągu dwóch dłuższych wizyt i nic już się nie dzieje. Na pewno wrócę!
Opinia dodana przez: Tomasz

lekarz Magdalena Osypiuk

Suchy Las, Poznań

Polecam z reka na sercu nie ma drugiej takiej stomatolog ktora sie przejmuje czy cie boli czy nie plomby robione u Pani doktor nigdy nie wypadly a u innych po miesiacu
Opinia dodana przez: AAA

Jolanta Głos

Stomatolog, Protetyk

Poznań

Szczerze polecam bardzo dobra pani stomatolog

lek. dent. Sławomir Żebryk

Med i Dent
Strugarka 8
60-682 Poznań

Nie polecam tego lekarza. Jest niegrzeczny, wręcz bezczelny i niekompetentny. Strzeżcie się go. Po latach praktyki O szacunku do pacjenta.
Opinia dodana przez: Kornelia

Stomatolodzy w Poznaniu