Stomatolog Poznań

NZOZ ProMediCare
os. Bolesława Chrobrego 13 A
60-681 Poznań

Pani doktor cudowna - na medal! Fachowiec godny polecenia! Jestem bardzo zadowolona z usług. Leczenie kanałowe u takiej milej pani doktor nie będzie się kojarzyć negatywnie. POLECAM:)
Opinia dodana przez: Daria

ul. Gałczyńskiego 18
60-194 Poznań

Zabiegi medycyny estetycznej - wszystko idealnie. Dokładnośc, cierpliwość oraz fachowa obsługa. Polecam serdecznie
Opinia dodana przez: Jola

lek. dent. Katarzyna Biczysko

Stomatolog, Protetyk stomatologiczny

Gwiaździsta 37 A
60-149 Poznań

Jestem bardzo zadowolona, przede wszystkim z tego, że pani doktor uratowała moje zęby i obsługa super.
Opinia dodana przez: Urszula

Jeżycka 48/2
60-865 Poznań

Jestem bardzo zadowolona ze trafiłam do Pana Dr. Profesjonalista, człowiek który robi to z pasją. A do tego niedrogi. Polecam!
Opinia dodana przez: adriana

Praktyka Lekarzy Specjalistów "MEDIC-SPECJAL" s.c.
Grochowska 110
60-335 Poznań

Bardzo dobry lekarz , przemiły człowiek . Same miłe słowa mogę powiedzieć o Panu doktorze. Pozdrawiam Karolina

Katowicka 55c
61-392 Poznań

najlepszy lekarz w mieście pod każdym względem

MEDICA CELSUS
Unii Lubelskiej 1
61-249 Poznań

Wiedza, zaangażowanie, międzynarodowe doświadczenie, najnowsze technologie, życzliwa atmosfera, niewygórowane koszty, terminy do zaakceptowania, niebanalne architektoniczne dodatki. To tylko niektóre zalety stomatologicznego gabinetu-ideału stworzonego przez panią dr.
Dla człowieka pamiętającego szkolne gabinety dentystyczne z początku lat osiemdziesiątych XX w. to raj!
Opinia dodana przez: Marek

ul. Hetmańska 23/1
60-251 Poznań

Podmiotowe podejście do pacjenta, miła atmosfera, profesjonalizm, nowocześnie wyposażony gabinet do tego konkurencyjnie niskie ceny. Szczerze polecam :)
Opinia dodana przez: Natalia

ul. 28 Czerwca 1956 r. 299
61-469 Poznań

Pani Doktor Bilska to naprawdę lekarz z powołania. Znalazłem się u niej na oddziale i przeprowadzała mi zabieg chirurgiczny. Bardzo dobry specjalista a co najważniejsze otwarta i bardzo uprzejma co potwierdzali wszyscy pacjenci na oddziale.
Opinia dodana przez: Bartosz

Prywatna praktyka stomatologiczna
al. Karola Marcinkowskiego 1 A/12 E
61-745 Poznań

Polecam. Wspaniały lekarz i człowiek. Kompetentny, rzeczowy, uprzejmy z empatią do pacjenta. Aż dziw, że są jeszcze tacy lekarze i ludzie!!!

Stomatolodzy w Poznaniu