Stomatolog Poznań

ul. Gałczyńskiego 18
60-194 Poznań

Zabiegi medycyny estetycznej - wszystko idealnie. Dokładnośc, cierpliwość oraz fachowa obsługa. Polecam serdecznie
Opinia dodana przez: Jola

Prywatny Gabinet Lekarski
os. Stefana Batorego 82 b/lok. 1
60-687 Poznań

Bardzo kompetentna i bardzo miła pani doktor. Polecam zarówno dorosłym jak i dzieciom.

Starowiejska 1a lok. 2
61-664 Poznań

Bardzo kompetentny lekarz ba już docent!

NZOZ ProMediCare
os. Bolesława Chrobrego 13 A
60-681 Poznań

Pani doktor cudowna - na medal! Fachowiec godny polecenia! Jestem bardzo zadowolona z usług. Leczenie kanałowe u takiej milej pani doktor nie będzie się kojarzyć negatywnie. POLECAM:)
Opinia dodana przez: Daria

Os. Przyjaźni 141 B
61-689 Poznań

Serdecznie polecam! Bardzo uprzejma Pani stomatolog. Podejście do pacjenta bardzo dobre! Po bólu zęba nie ma śladu! Raz jeszcze POLECAM!

Praktyka Lekarzy Specjalistów "MEDIC-SPECJAL" s.c.
Grochowska 110
60-335 Poznań

Bardzo dobry lekarz , przemiły człowiek . Same miłe słowa mogę powiedzieć o Panu doktorze. Pozdrawiam Karolina

os. Orła Białego 62 lok. 23
61-251 Poznań

Konkretna robota. Nie ma zbędnego gadania nad rozwartą paszczą. Cennik przystępny. Polecam. Radosław
Opinia dodana przez: Radosław

Katowicka 55c
61-392 Poznań

najlepszy lekarz w mieście pod każdym względem

Szewska 5/6
Poznań

Pani doktor Małgorzata Pobudek to doskonała dentystka, za każdym razem wykazuje się dokładnością, starannością, jak również wykonuje swój fach niezwykle delikatnie, nigdy nie doświadczyłam w jej gabinecie nic przykrego. Dodatkowo udziela profesjonalnych porad, jak należy dbać o zęby już po zabiegu, zawsze uśmiechnięta i empatyczna wobec każdego człowieka.
Opinia dodana przez: Agnieszka

ul. Hetmańska 23/1
60-251 Poznań

Podmiotowe podejście do pacjenta, miła atmosfera, profesjonalizm, nowocześnie wyposażony gabinet do tego konkurencyjnie niskie ceny. Szczerze polecam :)
Opinia dodana przez: Natalia

Stomatolodzy w Poznaniu