Stomatolog Poznań

ul. 28 Czerwca 1956 r. 299
61-469 Poznań

Pani Doktor Bilska to naprawdę lekarz z powołania. Znalazłem się u niej na oddziale i przeprowadzała mi zabieg chirurgiczny. Bardzo dobry specjalista a co najważniejsze otwarta i bardzo uprzejma co potwierdzali wszyscy pacjenci na oddziale.
Opinia dodana przez: Bartosz

Prywatna praktyka stomatologiczna
al. Karola Marcinkowskiego 1 A/12 E
61-745 Poznań

Polecam. Wspaniały lekarz i człowiek. Kompetentny, rzeczowy, uprzejmy z empatią do pacjenta. Aż dziw, że są jeszcze tacy lekarze i ludzie!!!

MEDICA CELSUS
Unii Lubelskiej 1
61-249 Poznań

Wiedza, zaangażowanie, międzynarodowe doświadczenie, najnowsze technologie, życzliwa atmosfera, niewygórowane koszty, terminy do zaakceptowania, niebanalne architektoniczne dodatki. To tylko niektóre zalety stomatologicznego gabinetu-ideału stworzonego przez panią dr.
Dla człowieka pamiętającego szkolne gabinety dentystyczne z początku lat osiemdziesiątych XX w. to raj!
Opinia dodana przez: Marek

Gabinet Stomatologiczny
Srebrna 17
60-178 Poznań

Fachowiec w każdym calu, korzystałem wielokrotnie z wizyt i zawsze byłem zadowolony.

Drewsa 1
61-606 Poznań

Po prostu super. Polecam wszystkim, którzy boją się dentysty. Strasznie miła osoba, delikatna.

Poradnia ginekologiczna
Św. Marii Magdaleny 8 a/b
61-861 Poznań

Wyjątkowo miła, uczynna i cierpliwa osoba. Z wielkim poświęceniem i sumiennością stara się pomóc pacjentowi. Jeśli chodzi o mnie poradziła sobie z wyjątkowo trudnym i skomplikowanym przypadkiem, gdzie inni dentyści po prostu nie dali rady. Naprawdę szczerze polecam i dziękuję....
Opinia dodana przez: Grazyna

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Ortodontyczna
Grunwaldzka 38a/7
60-789 Poznań

super dentystka

Prywatny Gabinet Lekarski
Trzemeszeńska 12a
61-038 Poznań

wspaniały lekarz, naprawdę godny polecenia. bardzo Panu dziękuję. leczę się już kila lat z mężem i na pewno tylko tu będę wracać
Opinia dodana przez: aśka

ulica Pamiątkowa 2/15
61-512 Poznań

Jestem bardzo zadowolony z wizyty u Pani doktor. Ból zęba bardzo szybko minął. Pełen profesjonalizm i bardo duża dokładność. Polecam.
Opinia dodana przez: Tomasz

ul. Złotowska 21
60-189 Poznań

Od siedmiu lat korzystam z leczenia P. dr Elżbiety Świtek i nigdy nie wyszłam z gabinetu nieusatysfakcjonowana. Przeciwnie, kiedy diagnoza innych stomatologów była jednoznaczna- że ząb nie nadaje sie do leczenia P.dr Elżbieta zgodziła sie podjąć leczenia i ostatecznie ku mojej radości ząb został uratowany. Choć minęły już trzy lata od tego wydarzenia ząb funkcjonuje ku mojej radości. W gabinecie zawsze panuje miła atmosfera i mam poczucie, że każdy pacjent ...

Stomatolodzy w Poznaniu