Stomatolog Poznań

- 711 lekarzy

Gabinet
ul. Naramowicka 33 B/109
61-622 Poznań

Średnia ocen: 5,0/5
Super lekarz. Pani Doktor to miła i kompetentna osoba.
Opinia dodana przez: Anonim
+2 więcej

Exclusive Dental Studio
ul. Katowicka 81E/111
61-131 Poznań

Średnia ocen: 5,0/5
Panią Agnieszkę można polecić osobą które boją się wizyty u dentysty jakiegoś powodu, sam jestem takim przykładem osoby która wcześniej bała się wizyty u dentysty ale dzięki nastawieniu Pani Agnieszki i Pani Pauliny się nie bałem (za co bardzo dziękuje :)) A co do całej reszty to można powiedzieć że to czysta profeska jest gabinet na miarę 21 wieku, gabinet czyściutki na błysk że mucha nie siada, poczekalnia tez bardzo ...
Opinia dodana przez: Pointer

Wielkopolskie Hospicjum dla Dzieci
ulica Bednarska 4
60-571 Poznań

Średnia ocen: 5,0/5
Świetny periodontolog i implantolog o bardzo wysokich kompetencjach i szerokim spektrum usług. Uratowała mi nie jeden ale kilka zębów przed wypadnięciem. Jest to lekarz o wysokiej kulturze osobistej, który każdemu pacjentowi poświęca wystarczająco dużo czasu. Polecam szczerze.
Opinia dodana przez: Ewa

Prywatny Gabinet Lekarski
Newtona 16 b m. 46
60-161 Poznań

Średnia ocen: 5,0/5
Chodzę do Pani Doktor Głowackiej od kilku lat.Jestem młodą dziewczyną,a mam dość spore problemy z zębami...Pani Doktor ZAWSZE pomoże.
Były przypadki,że wypadła plomba,którą Doktor założyła,jednak uważam,że Pani Doktor jest genialna i wykonuje swoją pracę z SERCEM!Polecam każdemu:)
Opinia dodana przez: Anonim

Gabinet
ulica Pilotów 22
60-409 Poznań

Średnia ocen: 5,0/5
Pierwszy raz spotkałem się z taka kobieta stomatologiem.Dla mnie jest super.Podejście do pacjenta, delikatność i wyczucie .
Opinia dodana przez: Jacek
+2 więcej

Dental Prestige Sp z o.o.
ulica Barana 15
61-244 Poznań

Średnia ocen: 5,0/5
Pan doktor to jeden z najlepszych stomatologów, jakich spotkałam. Miły, spokojny, wszystko tłumaczy. Nieważne, czy to wizyty prywatne czy z ramienia funduszu. Polecam gorąco.
Opinia dodana przez: Agnieszka
+2 więcej

Gabinet
Olszynka 9/1
60-303 Poznań

Średnia ocen: 5,0/5
Polecam tylko adres jest zły p.dr przyjmuje na ul.Poniatowskiego 24a w Luboniu.Gabinet wyposażony w nowoczesny sprzet w tym komputerowe znieczulenie. profesjonalny, przemiły personel zwłaszvza p.dr Sondowska.
Opinia dodana przez: Anonim

Gabinet
Gen. Maczka 14
60-651 Poznań

Średnia ocen: 5,0/5
Super lekarz stomatolog,lepszego nie znam , niestety juz tu dawno nie przyjmuje. Moze ktos wie gdzie jej szukac :(
Opinia dodana przez: Anetta
+1 więcej

Medicus Gabinet Ginekologiczny
os. Bolesława Śmiałego 35
60-682 Poznań

Średnia ocen: 5,0/5
Szukając dobrego lekarza przeszłam kilka klinik oraz lekarzy w prywatnych gabinetach. Była to bardzo bolesna droga, bo po kilku zabiegach na chirurgii szczękowej panicznie boję się dentystów. Trafiłam do Poznańskiej Agencji Medycznej Help - sympatyczny personel, duża oferta usług stomatologicznych. Leczyłam zęby i leczę u doktora Andrzeja Śmigielskiego. Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta, zęby poleczone, w miarę opanowana trauma po przebytych zabiegach na chirurgii. Zaufałam temu lekarzowi i agencji, polecam ...
Opinia dodana przez: Joanna

Gabinet
Goplańska 7a
61-051 Poznań

Średnia ocen: 5,0/5
BARDZO DOBRY STOMATOLOG, WSPOLNIE Z MEZEM PROWADZI GABINET, DOBRE PODEJSCIE DO PACJENTA, PROPONUJE WIELE ALTERNATYW, BEZ PROBLEMU!
Opinia dodana przez: Anonim

Stomatolodzy w PoznaniuCopyright ©2019 RankingLekarzy.pl

Strefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay stat