Stomatolog Poznań

ul. Naramowicka 33 B/109
61-622 Poznań

Super lekarz. Pani Doktor to miła i kompetentna osoba.

ulica Pilotów 22
60-409 Poznań

Pierwszy raz spotkałem się z taka kobieta stomatologiem.Dla mnie jest super.Podejście do pacjenta, delikatność i wyczucie .
Opinia dodana przez: Jacek

Prywatny Gabinet Lekarski
Newtona 16 b m. 46
60-161 Poznań

Chodzę do Pani Doktor Głowackiej od kilku lat.Jestem młodą dziewczyną,a mam dość spore problemy z zębami...Pani Doktor ZAWSZE pomoże.
Były przypadki,że wypadła plomba,którą Doktor założyła,jednak uważam,że Pani Doktor jest genialna i wykonuje swoją pracę z SERCEM!Polecam każdemu:)

Wielkopolskie Hospicjum dla Dzieci
ulica Bednarska 4
60-571 Poznań

Świetny periodontolog i implantolog o bardzo wysokich kompetencjach i szerokim spektrum usług. Uratowała mi nie jeden ale kilka zębów przed wypadnięciem. Jest to lekarz o wysokiej kulturze osobistej, który każdemu pacjentowi poświęca wystarczająco dużo czasu. Polecam szczerze.
Opinia dodana przez: Ewa

Olszynka 9/1
60-303 Poznań

Polecam tylko adres jest zły p.dr przyjmuje na ul.Poniatowskiego 24a w Luboniu.Gabinet wyposażony w nowoczesny sprzet w tym komputerowe znieczulenie. profesjonalny, przemiły personel zwłaszvza p.dr Sondowska.

Stomatologia Ogrody
Miodowa 4/2
60-591 Poznań

Nalepszy stomatolog jakiego spotkalem Szybko bezbolesnie i bardzo dobrze lecze sie od lat u Pani Ewy i moge spokojnie polecic
Opinia dodana przez: Andrzej

Dental Prestige Sp z o.o.
ulica Barana 15
61-244 Poznań

Pan doktor to jeden z najlepszych stomatologów, jakich spotkałam. Miły, spokojny, wszystko tłumaczy. Nieważne, czy to wizyty prywatne czy z ramienia funduszu. Polecam gorąco.
Opinia dodana przez: Agnieszka

Gen. Maczka 14
60-651 Poznań

Super lekarz stomatolog,lepszego nie znam , niestety juz tu dawno nie przyjmuje. Moze ktos wie gdzie jej szukac :(
Opinia dodana przez: Anetta

GABINET STOMATOLOGICZNY INTERDENT
os. Armii Krajowej 136
61-381 Poznań

polecam !!! super lekarz ,wszystko wytłumaczy krok po kroku,bardzo miła,pracuje na bardzo dobrych materiałach.

Medicus Gabinet Ginekologiczny
os. Bolesława Śmiałego 35
60-682 Poznań

Szukając dobrego lekarza przeszłam kilka klinik oraz lekarzy w prywatnych gabinetach. Była to bardzo bolesna droga, bo po kilku zabiegach na chirurgii szczękowej panicznie boję się dentystów. Trafiłam do Poznańskiej Agencji Medycznej Help - sympatyczny personel, duża oferta usług stomatologicznych. Leczyłam zęby i leczę u doktora Andrzeja Śmigielskiego. Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta, zęby poleczone, w miarę opanowana trauma po przebytych zabiegach na chirurgii. Zaufałam temu lekarzowi i agencji, polecam ...
Opinia dodana przez: Joanna

Stomatolodzy w Poznaniu