Poznań Stomatolog

Stomatolog, Protetyk stomatologiczny

Oddział Diagnostyczny Poznań
Adama Mickiewicza 2
60-834 Poznań

Byłem już jakiś czas temu u Pana doktora. bardzo miły i kontaktowy człowiek, cierpliwy podczas tłumaczenia trudnemu pacjentowi takiemu jak ja. Jako jedyny lekarz podjął się próby ratowania zębów które był mocno zniszczone poprzednim leczeniem. polecam!
Opinia dodana przez: wyczi
Stomatolog Poznań prof. dr hab. n. med. Wiesław Hędzelek

CANDEO Clinic Stomatologia Poznań
Bednarska 6
60-571 Poznań

Bardzo kompetentna osoba, pod jego ręką wstawiono mi trzy implanty (dwa w dół i jeden górny), pomógł mi także z podjęciem decyzji odnośnie pomniejszych problemów. Generalnie ze stanu ruiny przeszedłem obecnie do zadbanych i estetycznie wyglądających zębów i co najważniejsze, zdrowych. Co do samego kontaktu z tym lekarzem, to jest to osoba przemiła, spokojna w naturalny sposób budząca zaufanie i szacunek. Potrafi uspokoić pacjenta, wszystko objaśnić. Cieszę się niezmiernie, że ...
Opinia dodana przez: kcky
Stomatolog Poznań lek. stom. Hanna Sobota

Gabinet Stomatologiczny Hanna Sobota
J.Iwaszkiewicza 3
60-461 Poznań

Pani doktor i Jej zespół to bardzo dobry przykład podejścia do pacjenta .Fachowość, uprzejmość to cechy wyróżniające ten zespół . Pani doktor wytłumaczyła na pierwszym spotkaniu co należy zrobić z moim uzębieniem , jakimi etapami dojdzie do wspaniałego efektu i ile to mnie będzie kosztować. Polecam usługi Pani doktor jako super zadowolony pacjent.
Opinia dodana przez: Ryszard
Stomatolog Poznań lek. dent. Magdalena Melka-Rosińska

ul. Przepiórcza 25A/5
60-162 Poznań

Do gabinetu M-Dent chodzę od dłuższego czasu, zawsze do Pani Doktor Melki-Rosińskiej. Pani Doktor ma wiele cierpliwości i zrozumienia dla pacjenta. Ufam jej w 100% i nigdy nie zawiodłam się jako pacjentka. Pani Doktor zmobilizowała mnie do regularnych wizyt i od tego czasu problem z próchnicą pojawia się zdecydowanie rzadziej. Wizyty są na fundusz, więc nie płacę za wizyty kontrolne.
Opinia dodana przez: Aneta

Prywatny Gabinet Lekarski
Świebodzińska 42 lok. 1
60-162 Poznań

U Pani doktor Kasi leczę zęby od 6 lat. Nigdy w swoim życiu (tzn. przez kilkadziesiąt lat) nie leczyłam się tak długo u jednego stomatologa - zawsze rezygnowałam po kilku wizytach, gdyż nie byłam niezadowolona z usług. Pani doktor Plandowska to doskonały specjalista. Jest bardzo delikatna i co najważniejsze bardzo dokładna. Poświęca pacjentowi dużo czasu i wykonuje swoja pracę perfekcyjnie. Wszystkie osoby, którym poleciłam Panią doktor, po pierwszej wizycie pozostają ...
Opinia dodana przez: Maria

PORADNIA STOMATOLOGICZNA "KÓRNICKA"
Kórnicka 24, Poznań
61-141 Poznań

Chodzę do Pani Zieleśkiewicz od ponad 8 lat i uwielbiam ją. Wizyty u dentysty stały się przyjemnością. Pani Kasia zawsze pamięta na co narzekałam, co mnie bolało. Zabiegi są bezbolesne, bo tylko lekko mnie boli to robi przerwy i stara się być najbardziej delikatna. Nigdy nie ma problemem z umówieniem się na leczenie zęba (osobny temat to Pani w recepcji). Najwspanialszy lekarz z jakim miałam styczność.
Opinia dodana przez: Angelika

dr Marek Szulc

Stomatolog, Chirurg stomatolog

ulica Dojazd 34
60-637 Poznań

Gorąco POLECAM!!!
Najlepszy lekarz u jakiego do tej pory byłem. Wyśmienity fachowiec, profesjonalista, opanowany, wszystko dokładnie tłumaczy przed i podczas zabiegu (usuwana 7 dolna). Nic nie bolało, zero stresu. Pani pielęgniarka też wspaniała kobieta, wesoła, rozmowna, wprowadza rodzinną atmosferę. Na pewno będę polecać Pana doktora Szulca każdemu, kto potrzebuje specjalisty w dziedzinie chirurgii szczękowej. Prawdziwy lekarz z powołania! :)
Opinia dodana przez: Mateusz

ulica Umultowska 37 A
61-614 Poznań

Niezwykle kompetentna, delikatna , kulturalnai budząca zaufanie osoba. Mam 74 lata i bardzo kruche zęby, a Pani Magdalena ratuje je z anielską cierpliwością i zawsze z przemiłym uśmiechem. Leczę się w tym gabinecie od lat i z całą odpowiedzialnością mogę go wszystkim polecić .
Opinia dodana przez: Zofia

NZOZ ProMediCare
os. Bolesława Chrobrego 13 A
60-681 Poznań

Nie spotkałem jeszcze lepszego dentysty. Pełen profesjonalizm. Pani Monika ma dużo cierpliwości a w gabinecie panuje spokój i miła atmosfera. Przychodząc na wizytę wszystko już jest przygotowane i całe leczenie przebiega jak w zegarku. Naprawdę polecam wszystkim którzy boją się dentysty. Ja polubiłem chodzenie do dentysty;)
Opinia dodana przez: Paweł

NZOZ Sanus Przychodnia Stomatologiczna
ul. Roosvelta 10/1
60-829 Poznań

Uważam ze każdy stomatolog powinien mieć takie podejście do pacjenta. Profesjonalne świadczenie usług i rozsądne ceny przystępne dla ludzi niewygórowane i nie zaniżone. Dziękuję za wspaniała pomoc.