Poznań Stomatolog

Stomatolog, Protetyk stomatologiczny

Oddział Diagnostyczny Poznań
Adama Mickiewicza 2
60-834 Poznań

Byłem już jakiś czas temu u Pana doktora. bardzo miły i kontaktowy człowiek, cierpliwy podczas tłumaczenia trudnemu pacjentowi takiemu jak ja. Jako jedyny lekarz podjął się próby ratowania zębów które był mocno zniszczone poprzednim leczeniem. polecam!

Opinia dodana przez: wyczi

Prywatny Gabinet Lekarski
Świebodzińska 42 lok. 1
60-162 Poznań

U Pani doktor Kasi leczę zęby od 6 lat. Nigdy w swoim życiu (tzn. przez kilkadziesiąt lat) nie leczyłam się tak długo u jednego stomatologa - zawsze rezygnowałam po kilku wizytach, gdyż nie byłam niezadowolona z usług. Pani doktor Plandowska to doskonały specjalista. Jest bardzo delikatna i co najważniejsze bardzo dokładna. Poświęca pacjentowi dużo czasu i wykonuje swoja pracę perfekcyjnie. Wszystkie osoby, którym poleciłam Panią doktor, po pierwszej wizycie pozostają już jej "wierni".

Opinia dodana przez: Maria

PORADNIA STOMATOLOGICZNA "KÓRNICKA"
Kórnicka 24, Poznań
61-141 Poznań

Chodzę do Pani Zieleśkiewicz od ponad 8 lat i uwielbiam ją. Wizyty u dentysty stały się przyjemnością. Pani Kasia zawsze pamięta na co narzekałam, co mnie bolało. Zabiegi są bezbolesne, bo tylko lekko mnie boli to robi przerwy i stara się być najbardziej delikatna. Nigdy nie ma problemem z umówieniem się na leczenie zęba (osobny temat to Pani w recepcji). Najwspanialszy lekarz z jakim miałam styczność.

Opinia dodana przez: Angelika

dr Marek Szulc

Stomatolog, Chirurg stomatolog

ulica Dojazd 34
60-637 Poznań

Gorąco POLECAM!!!
Najlepszy lekarz u jakiego do tej pory byłem. Wyśmienity fachowiec, profesjonalista, opanowany, wszystko dokładnie tłumaczy przed i podczas zabiegu (usuwana 7 dolna). Nic nie bolało, zero stresu. Pani pielęgniarka też wspaniała kobieta, wesoła, rozmowna, wprowadza rodzinną atmosferę. Na pewno będę polecać Pana doktora Szulca każdemu, kto potrzebuje specjalisty w dziedzinie chirurgii szczękowej. Prawdziwy lekarz z powołania! :)

Gorąco POLECAM!!!

Opinia dodana przez: Mateusz

ulica Umultowska 37 A
61-614 Poznań

Niezwykle kompetentna, delikatna , kulturalnai budząca zaufanie osoba. Mam 74 lata i bardzo kruche zęby, a Pani Magdalena ratuje je z anielską cierpliwością i zawsze z przemiłym uśmiechem. Leczę się w tym gabinecie od lat i z całą odpowiedzialnością mogę go wszystkim polecić .

Opinia dodana przez: Zofia

NZOZ ProMediCare
os. Bolesława Chrobrego 13 A
60-681 Poznań

Nie spotkałem jeszcze lepszego dentysty. Pełen profesjonalizm. Pani Monika ma dużo cierpliwości a w gabinecie panuje spokój i miła atmosfera. Przychodząc na wizytę wszystko już jest przygotowane i całe leczenie przebiega jak w zegarku. Naprawdę polecam wszystkim którzy boją się dentysty. Ja polubiłem chodzenie do dentysty;)

Opinia dodana przez: Paweł

NZOZ Sanus Przychodnia Stomatologiczna
ul. Roosvelta 10/1
60-829 Poznań

Uważam ze każdy stomatolog powinien mieć takie podejście do pacjenta. Profesjonalne świadczenie usług i rozsądne ceny przystępne dla ludzi niewygórowane i nie zaniżone. Dziękuję za wspaniała pomoc.

Plebańska 1
60-653 Poznań

Zdecydowanie polecam Panią doktor! Bardzo mi pomogła z zębem, który "zepsuł" inny lekarz. Jest cierpliwa, a na wizytę nie czekałam długo (tydzień). Jestem jej wdzięczna, że uratowała mi ząb, który inni chcieli już tylko wyrwać. Świetnie zna się na swojej pracy i potrafi "po ludzku" podejść do pacjenta.

Maria Lempe

Stomatolog, Chirurg stomatolog

Prywatna Praktyka Stomatologiczna
Złotniki, ul.Jelonkowa 28
62-002 Poznań

Szczerze polecam ! Bardzo dobry lekarz i nawet nie drogo jak na prywatna wizyte.

pl. Wiosny Ludów 2 lok. 122
61-831 Poznań

Do Allecoudent chodzę od kilku lat i czuję, że należałby parę słów napisać...Każdy zabieg (a miałam ich sporo..zakładanie plomby, leczenie kanałowe, scaling itd.) wykonywany jest przez doktora bardzo rzetelnie i szczegółowo omawiany. Zawsze w trakcie zabiegu pyta czy wszystko dobrze, co wynika z jego troski o pacjenta. Ceny są bardzo konkurencyjne, a szczególnie, gdy skorzysta się z aktualnie obowiązujących promocji. Szczerze polecam.

Opinia dodana przez: Patrycja