Stomatolog Racibórz

lek. dent. Jolanta Dulian-Wójcicka

ulica Ocicka 7
47-400 Racibórz

Moim zdaniem bardzo dobra stomatolog. Polecam Polecam Polecam Polecam Polecam Polecam Polecam Polecam Polecam

lek. dent. Michał Marcisz

47-400 Racibórz

Świetny lekarz, prawdziwy fachowiec. Bardzo lubię do niego chodzić bo nie obawiam się już, że coś mnie będzie bolało! Polecam serdecznie tego lekarza oraz resztę zespołu N-D :)
Opinia dodana przez: Stały klient

lek. dent. Anna Barto

DENTICA 24

Racibórz

Jestem bardzo,bardzo zadowolona z Pani uslug.Dziekuje Pani doktor za cierpliwosc i wyrozumialosc!! Polecam wszystkim!
Opinia dodana przez: Halina

lekarz Grzegorz Rudziński

super lekarz
profesjonalista polecam wszystkim moin znajomym

lek. dent. Szymon Frydrych

ulica Ocicka 7
47-400 Racibórz

Cala moja rodzina jest zadowolona z uslug dr.Frydrycha pod kazdych wzgledem.

lek. dent. Małgorzata Gnot

Wojska Polskiego 26b lok. 7
47-400 Racibórz

Nie znoszę chodzić do dentysty, bo strach mnie dosłownie paraliżuje. U tej Pani było naprawdę ok. Nie miała pwności czy wybrać leczenie kanalowe czy coś innego (już nie pamiętam co) i wyslała mnie na konsultację do innego dentysty. Tak więc podchodzi z rozwagą do sprawy i nie zatruwa zębów bez potrzeby. Polecam.

lekarz Walery Tarnawski

NZOZ PRZYCHODNIA STOMATOLOGICZNA WALUX
Żółkiewskiego11/1
47-400 Racibórz

Super lekarz polecam:)Nie byłam przekonana, ale jest profesjonalistą, a ząbki tzn. plomba wygląda jak ząb! w ogóle nie widać że to plomba.polecam polecam j jeszcze raz polecam:)

lek. dent. Katarzyna Szal-Wierczek

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

Stomatologia Wierczek
Łąkowa 1/1
47-400 Racibórz

Jest świetna. Dzięki niej przestałam bać się dentystów. Ma bardzo dobre podejście, jeśli ktoś nie czuję się komfortowo, często pyta czy wszystko ok, czy nie boli. Gorąco polecam!
Opinia dodana przez: Anna
porażka, kilka razy chodziłem z córką - wstawiała fajne kolorowe plomby ale na tym bym zakończył. Rozgrzebała ząbka a jak zaczęły się problemy to stwierdziła że nie ma wolnych terminów i trzeba się zapisać - oczywiście za miesiąc. W trybie pilnym pojechaliśmy do Wodzisławia do polecanego stomatologa - i jeździmy tam do dziś... jeśli ktoś chce przetestować panią "doktor" na swojej skórze (a raczej na ząbkach swojego dziecka) to "polecam".

lek. dent. Joanna Labus

Stalmacha 3/2
47400 Racibórz

Profesjonalizm, dokładność i miła atmosfera, bardzo gorąco polecam. Fachowość okazywana jest poprzez kulturę pracy, precyzyjną diagnozę, skuteczny dobór środków, uspokajające opanowanie warsztatu, sytuacji i pacjenta z jego niedomaganiami.
Opinia dodana przez: Grzegorz

Stomatolodzy w Raciborzu