Stomatolog Racibórz

lek. dent. Ewa Frydrych

ulica Ocicka 7
47-400 Racibórz

Z calym przekonaniem i pod kazdym wzgledem polecam ten gabinet stomatologiczny.

lek. dent. Lech Sterańczak

Fryderyka Chopina 11/2
47-400 Racibórz

Byłam pierwszy raz, jestem zadowolona, zapisałam też męża. Najprawdopodobniej znalazłam swojego dentystę. :)

lek. dent. Maria Krężel

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Medyczne ESKULAP Sp. z o.o.
ulica Kolejowa 19A
47-400 Racibórz

Bardzo sympatyczna , kompetentna , lekarka z powołania .Widać ze Pani doktor lubi swoja prace i pacjentów . Z pewnością można Panią doktor polecać w 1000%
Opinia dodana przez: Anna

lek. dent. Ewa Kuczman-Szydło

Pl. Bohaterów Westerplatt 12
47400 Racibórz

pani doktor jest bardzo uprzejma i wyrozumiała widać że kocha to co robi . wizyty u niej przebiegają szybko i bez bólu
Opinia dodana przez: justyna

lek. dent. Katarzyna Jaremczak

ul. dr. Józefa Rostka 6/1
47-400 Racibórz

Panie naprawdę godne polecenia szczególnie jeżeli chodzi o dzieci niezamienilbym nigdy na innego stomatologa atmosfera przyjazna dziecku podejście wszystkich tam pracujących naprawdę profesjonalne oby więcej takich gabinetów nic tylko brać przykład polecam polecam polecam
Opinia dodana przez: Patryk

lek. dent. Krzysztof Świącik

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "EDENT"
ulica Rudzka 81
47-400 Racibórz

super!!!! bezboleśnie ,uprzejmość ,fachowość ,bardzo polecam,naprawdę warto odwiedzić ten gabinet,dobre ceny,
Opinia dodana przez: Janusz

lek. dent. Dawid Popela

Centrum Medyczne Eskulap Sp. z o.o.
ul. Kolejowa 19A
Racibórz

chciałam podziękowac panu doktorowi ze ma takie super pozytywne podejście do dzieci.mój syn po pierwszej wizycie był zachwycony a przede wszystkim nie bał się to jest lekarz z powołania polecam wszystkim pana doktora dawida popełe

lek. dent. Tomasz Meca

Chirurg stomatolog

Gamowska 1
47400 Racibórz

byłam raz i nigdy więcej. podejćie mało profesjonalne, zerknięcie na zęba, bez zdjęcia rtg i decyzja: rwiemy. pytam: a może jednak leczenie? w odpowiedzi zobaczyłam strzkawkę ze znieczuleniem w jego ręce. zamiast leczyć to od razu rwać -nawet pod ropą. nie polecam.

lek. dent. Leszek Oleś

Kombatantów 5
47-400 Racibórz

Dentysta leczył mi jednego zęba - 1mc reagował na wszystko, teraz na kwaśne, w końcy na 3 wizycie czymś zrobił mam nadzieję że przestanie boleć, drugi ząb zrobił taką przestrzeń między zębami że wszystko tam włazi i boli, jak mu to powiedziałam to stwierdził że tak jest bo obok jest kolejny ząb do leczenia, zamiast naprawić ten wcześniejszy ząb to co zrobił - górą połączył te dwa zęby - skleił ...
Opinia dodana przez: maj

lek. dent. Agata Foryś

NZOZ PRO FEMINAE
Czekoladowa 7
47-400 Racibórz

masakra, tandetna jakosc obsługi pacjenta. jest nie profesjonalna i niepunktualna- 3 razy z rzedu przekładała moja wizyte! Skandal!
Opinia dodana przez: Weronika

Stomatolodzy w Raciborzu