Racibórz Stomatolog

Czy chodziło Ci o lekarzy:

47-400 Racibórz

Wspanialy lekarz z POWOLANIA,na przyznawane 5 * daje 6* . Rzadko mozna spotkac takiego lekarza oby tak dalej. Powodzenia. Polecam z calego serca.

Opinia dodana przez: Halina

Racibórz

Pani doktor bardzo miła uprzejma, w każdej chwili gotowa przyjąć jesli tylko bardzo boli

Racibórz

Przesympatyczna Pani doktor, która kocha swoją pracę, nie odmawia nikomu pomocy nawet w najtrudniejszych przypadkach - mówie tutaj także o sobie. Posiada ogromną wiedzę i kompetencje. Mimo kolejek i spędzania czasami dużo czasu w poczekalni warto ;) Warto zainwestować czas bo efekt jest piorunujący ;) Wcześniej chodziłam do innego ortodonty, który tylko pogłębił problem, kolejna ortodontka nie chciała mi pomóc aż w końcu trafiłam na Panią Beatę ;) Jestem jeszcze w trakcie leczenia ale mam piękne ząbki i zgryz ;) Wizyty są co dwa miesiące, ceny są dużo niższe niż w innych gabinetach. Pani doktor jest cudowna ale niestety są tacy bezczelni ludzie, którzy to wykorzystują i tego jej współczuje bo zupełnie na to nie zasługuje.

Opinia dodana przez: Marta

Neo-Dent

47-400 Racibórz

Bardzo miła, serdeczna i uczynna młoda Pani Doktor potrafiąca pomóc w każdym przypadku. Znająca i stosująca nowoczesne materiały i metody leczenia. Do problemów stomatologicznych podchodzi nietuzinkowo, a wykonana przez nią praca jest staranna, dokładna i bardzo zadowalająca. Sam jestem pacjentem pod względem stomatologicznym jak i ortodontycznym. Jestem bardzo zadowolony z leczenia stomatologicznego oraz ortodontycznego. Żeby nie być gołosłownym to mogę podać przykład, że dwóch lekarzy chciało mi wykonać leczenie kanałowe na piątce (każdy może sobie wyobrazić ile coś takiego kosztuje) a Pani Doktor wyleczyła mi go bez potrzeby w/w leczenia, co pozytywnie odbiło mi się na budżecie. Od tego zabiegu minęły już dwa lata i wszystko jest ok. Następnie efekt po założeniu aparatu można była zaobserwować już po 1,5 tygodniu. Naprawdę polecam i serdecznie pozdrawiam

Opinia dodana przez: Krzysiek

ulica Ocicka 7
47-400 Racibórz

Moim zdaniem bardzo dobra stomatolog. Polecam Polecam Polecam Polecam Polecam Polecam Polecam Polecam Polecam

47-400 Racibórz

Świetny lekarz, prawdziwy fachowiec. Bardzo lubię do niego chodzić bo nie obawiam się już, że coś mnie będzie bolało! Polecam serdecznie tego lekarza oraz resztę zespołu N-D :)

Opinia dodana przez: Stały klient

ulica Ocicka 7
47-400 Racibórz

Cala moja rodzina jest zadowolona z uslug dr.Frydrycha pod kazdych wzgledem.

Cala moja rodzina jest zadowolona z uslug dr.Frydrycha pod kazdych wzgledem.

Wojska Polskiego 26b lok. 7
47-400 Racibórz

Nie znoszę chodzić do dentysty, bo strach mnie dosłownie paraliżuje. U tej Pani było naprawdę ok. Nie miała pwności czy wybrać leczenie kanalowe czy coś innego (już nie pamiętam co) i wyslała mnie na konsultację do innego dentysty. Tak więc podchodzi z rozwagą do sprawy i nie zatruwa zębów bez potrzeby. Polecam.

NZOZ PRZYCHODNIA STOMATOLOGICZNA WALUX
Żółkiewskiego11/1
47-400 Racibórz

Super lekarz polecam:)Nie byłam przekonana, ale jest profesjonalistą, a ząbki tzn. plomba wygląda jak ząb! w ogóle nie widać że to plomba.polecam polecam j jeszcze raz polecam:)

Fryderyka Chopina 11/2
47-400 Racibórz

Byłam pierwszy raz, jestem zadowolona, zapisałam też męża. Najprawdopodobniej znalazłam swojego dentystę. :)

Stalmacha 3/2
47400 Racibórz

Profesjonalizm, dokładność i miła atmosfera, bardzo gorąco polecam. Fachowość okazywana jest poprzez kulturę pracy, precyzyjną diagnozę, skuteczny dobór środków, uspokajające opanowanie warsztatu, sytuacji i pacjenta z jego niedomaganiami.

Opinia dodana przez: Grzegorz