Stomatolog Ruda

70-733 Szczecin

Miło,bezstresowo, niedrogo. Pani doktor jest bardzo zaangażowana w to co robi. Dokładnie tłumaczy jak będzie wyglądało leczenie. Miałem robioną koronkę na zęba. Jestem bardzo zadowolony. Polecam.

Opinia dodana przez: MARCIN

70-733 Szczecin

Jestem bardzo zadowolona z bezbolesnego leczenia kanałowego moich dwóch zębów i estetycznie wykonanych koron , które są nie do odróżnienia od moich własnych zębów. Trafiłam do gabinetu pani doktor z polecenia i był to strzał w dziesiątkę: profesjonalizm, świetne podejście do pacjenta , ogromne zaangażowanie. Dzięki pani doktor już nie boję się leczyć zębów. Teraz regularnie chodzę na kontrole . Pozdrawiam panią doktor.

Opinia dodana przez: Marta

lek. dent. Wanda Ruda

Chirurg stomatolog, Stomatolog

Radzymińska 2
15-883 Białystok

NZOZ "RUDA-MED" Ośrodek Zdrowia w Rudzie Hucie
Niepodległości 36
22-110 Ruda-Huta

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej INKA - DENT S.C. Irmina i Jarosław Balcerzak
Mikołaja Kopernika 16/2
70-241 Szczecin