Grzegorz Augustyński

Z czystym sercem mogę polecić dr Augustyńskiego, od 10 lat jestem Jego pacjentem, zęby zrobione szybko i bardzo dokładnie, do tego pierwszy dentysta do którego idąc nie czuję strachu, gdyż wiem że zrobi wszystko, aby było delikatnie.

Leczenie przeprowadzone szybko i w miłej atmosferze z zachowaniem staranności. Jestem bardzo zadowolona z pierwszej wizyty i na pewno wrócę do Pana Doktora. Niedrogo.

super fachowiec w swojej dziedzinie,dokładny i staranny godny polecenia w stu procentach byłem u niego nie raz niegdy mnie nie zawiódł a chodze do niego ponad 5lat

Dobre podejscie do pacjenta, kontaktowy, uprzejmy i FACHOWY,polecam.

Dobre podejscie do pacjenta, kontaktowy, uprzejmy i FACHOWY,polecam.

byłem kilka razy, ani razu mnie nie zawiodl,konkretne podejscie do sprawy, milo i fachowo, polecam.

mialam kanalowe leczenie. bardzo sie balam jednak ze znieczuleniem nic nie bolalo. mam nadzieje ze zab tez juz nie bedzie bolal. polecam lekarza bo wzbudza zaufanie, jest mily i uprzejmy

Suuuuper stomatolog:kompetentny,staranny,delikatny.Absolutnie polecam!

Suuuuper stomatolog:kompetentny,staranny,delikatny.Absolutnie polecam!

Bardzo dobry stomatolog, miły i kompetentny. Polecam

Bardzo dobry stomatolog, miły i kompetentny. Polecam

bardzo miły, kompetentny.staranny w swojej pracy, łatwo się do niego umówic i co ważne, relatywnie niedrogi. z tego co się oerientuje na Sobieskiego w Rumii najtaniej, a jednoczenie pełny profesjonalizm.jak dotąd ,żadnego zęba leczonego przez niego nie trzeba było reklamować, a leczy się u niego poł rodziny[reszta ma zdrowe zeby] i wielu znajomych :)

Świetny młody lekarz,jako jedyny wyleczył mi zęba a nie poprostu wyrwał , POLECAM