Śląskie Stomatolog

Wolny termin: 23 Lip o 13:00. Sprawdź inny.
Stomatolog Katowice lek. stom. Piotr Puchała

lek. stom. Piotr Puchała

RTG, Stomatolog dziecięcy

Artyści Uśmiechu Stomatologia
Chorzowska 216
40-101 Katowice

Od lat zawsze balam sie wizyty u dentysty...kladac sie na fotel juz mialam takiego stresa i mokre plecy ze strachu ...kiedy znalazlam ta klinike wszystko sie zmienilo... tam naprawde nic a nic nie boli :) pierwszy raz w zyciu ..a juz zyje troche lat, trafilam na stomatologa ktory powiedzial ze nie bedzie bolalo .. i rzeczywiscie nic nie bolalo. Pozatym atmosfera tam panujaca jest swietna , czlowiek nie czuje sie jakby szedł na " ścięcie " tylko od samego progu widac usmiechniety personel ktory wita i ktory nalezycie zajmuje sie pacjentem. Zarówno panie w recepcji jak panie asystujace przy lekarzu sa przemiłe.
Równiez pani wykonujaca higienizacje to przemila i fachowa osoba ktora jest w pełni profesjonalna w tym co robi.
Bardzo wam wszystkim dziekuje...jestescie super specjalistami...ekipą ...a przede wszystkim wspaniałymi ludzmi...
pozdrawiam... Kasia z Anglii

Opinia dodana przez: Kasia
Stomatolog Tychy lek. dent. Magdalena Leki-Pniok

DentalCare
Barona 30
43-100 Tychy

Jeszcze nigdy nie miałam do czynienia z tak doświadczonym ortodontą. Kilka wizyt w zupełności wystarczyło, by moje uzębienie uległo znacznej poprawie. Wreszcie się przekonałam, że po pierwsze nie ma się czego bać, a po drugie nie ma co zwlekać. Lepiej iść od razu i pozbyć się problemu. Jeszcze raz dziękuję!

Opinia dodana przez: Julia Rawicz
Stomatolog Chorzów lek. dent. Robert Stencel

lek. dent. Robert Stencel

Stomatolog, Protetyk

Stencel
Franciszka Karpińskiego 3
41-500 Chorzów

Skomplikowana ekstrakcja ósemki rosnącej poziomo wykonana szybko, fachowo i bezboleśnie. W chwili obecnej nie znam lepszego specjalisty na rynku. Zwraca uwagę fakt, że w tym gabinecie nie ma możliwości wykonania jakiejkolwiek fuszerki, to raczej tutaj "naprawia się" błędy innych. Firma która dba o swoją opinię.

Wolny termin: 23 Lip o 09:00. Sprawdź inny.
Stomatolog Katowice lek. stom. Karol Babiński

lek. stom. Karol Babiński

RTG, Stomatolog dziecięcy

Artyści Uśmiechu Stomatologia
Chorzowska 216
40-101 Katowice

Najlepszy stomatolog u jakie byłam! uprzejmy, i solidny. Zainteresowany pacjetem i jego problemem w stu procentach

Opinia dodana przez: paulina

lek. dent. Szymon Krysta

Stomatolog, Protetyk

VIP DENTAL CLINIC
Pułkownika Karola Zagórskiego 3
43-316 Bielsko-Biała

Bardzo dobry lekarz. Widać, że to jego pasja i ma dużą wiedzę. Miły człowiek. Placówka ładna nowoczesna, a przy tym ceny nie są takie z kosmosu. Nasz rodzinny stomatolog już na emeryturę odchodzi, szukałem więc lekarza w internecie i teraz wiem że pod opieką ortodontyczną będę u Pana Krysty, dziękuję i polecam innym pacjentom.

Opinia dodana przez: Łukasz
Stomatolog Gorzyce lek. dent. Szymon Dudek

DUDENT. Implanty, leczenie kanałowe, mikroskop
ul. Raciborska 48
44-350 Gorzyce

Trafiłam do Pana Doktora z polecenia do wykonania kanałówki pod mikroskopem i nie żałuję. Jechałam na wizytę pełna obaw. Bałam się bólu o którym wspominali znajomi, tymczasem jedynym średnio przyjemnym odczuciem było uklucie przy znieczuleniu :) to pierwszy dentysta u którego czuje się w pełni komfortowo I idę zupełnie bez strachu. Świetny specjalista, 100% profesjonalizmu w wykonywanej pracy jak i podejścia do pacjenta. W gabinecie bardzo miła atmosfera, Pan Doktor zawsze uśmiechnięty, bardzo miły, wspaniały człowiek, w skrócie - niesamowicie sympatyczny :) wspomnę również, że Pani asystentka to przemiła kobieta, zawsze uśmiechnięta. Dzięki takiej atmosferze pacjent aż chce wracać częściej na fotel :) z pewnością nie zakończę wizyty tylko na leczeniu kanalowym i zostane juz na dluzej. Z pełną świadomością POLECAM. Z wyrazami szacunku I podziękowania za profesjonalnie wykonaną pracę, Edyta Ł.

Opinia dodana przez: Edyta

Centrum Stomatologii i Medycyny Naturalnej "Alexa"
Strzelców Bytomskich 30
44-240 Rybnik

Zdecydowanie nie polecam wizyty u tej kobiety. Leczyłam u niej zgryz 8 lat temu, jako nastolatka. Nosiłam przez 2 lata stały aparat, kosztowało to bardzo dużo, a teraz jako dorosła osoba znowu mam problemy z zębami, gdy wróciłam do pani Smołki na reklamacje, dowiedziałam się ze to moja wina bo nie przyszłam do niej jak rosły mi ósemki. Ta kobieta to kpina a nie lekarz. Dwóch innych ortodonotów złapało się za głowę jak zobaczyli moje zeby i usłyszeli ze nosiłam już aparat stały. Co więcej pani Smołka jest bardzo bardzo nieuprzejmą osobą, zawsze robi wszystko w pośpiechu, czesto zrani mi usta albo policzek jak używa narzędzi, marudzi coś pod nosem, naprawdę nie polecam!!!!! Szkoda ze nie da się dać wszędzie po 1 gwiazdce w tej opinii!

Opinia dodana przez: Karolina
Wolny termin: 23 Lip o 14:30. Sprawdź inny.
Stomatolog Katowice lek. dent. Kamil Stefański

Dentim Clinic
ul. Baildona 12/3
40-115 Katowice

Wolny termin: 23 Lip o 15:00. Sprawdź inny.
Stomatolog Częstochowa lek. dent. Radosław Teleszko

lek. dent. Radosław Teleszko

Stomatolog, Chirurg stomatolog

KLINIKA UŚMIECHU stomatologia estetyczna Radosław Teleszko
Dekabrystów 41B lok.110 tel. : 694453310
Częstochowa

Dr usuwał moją zatrzymaną w kości 8 w klinice Artyści Uśmiechu. To był moment... :) Sprawnie i bezboleśnie.

Opinia dodana przez: Tomasz
Wolny termin: 25 Lip o 10:30. Sprawdź inny.
Stomatolog Katowice lek. dent. Bartłomiej Makowski

Dental Care Makowski & Żurek
ul.Rolna 17b/1
40-555 Brynów, Katowice

Super lekarz mega fajne podejście moja 3 letnia córka była bardzo zestresowana i inni lekarze poddawali się i polecili nam nawet (usypianie i leczenie) ale trafiłam na Pana Bartka rewelacja najważniejsze że Pan Bartek poświęcił nam czas i super podszedł do mojej córki ona się go nie bała i to najważniejsze, ząbki zrobione i pyta już o kolejną wizytę :) gorąco polecam.

Opinia dodana przez: Joanna