Sopot Stomatolog

Klinika EMKA
Abraham 34
81-833 Wyścigi, Sopot

Polecam każdemu, kto ma problem z dziecięcym strachem. Absolutnie profesjonalne podejście i skuteczność!

SaNdent
ul. Małopolska7/A2
81-813 Sopot

Byłam z dzieckiem u kilku lekarzy ,ale takiego spokoju i cierpliwości nie spotkałam . Córka zadowolona ,bez stresu leczymy zęby. Oczywiście ja też jestem pod opieką pani doktor. Widać, że robi to co lubi i robi to dobrze Polecam

Opinia dodana przez: cykor

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "BRODWINO"
Kolberga 7
81-881 Sopot

Korzystam z usług Pana Michała od 10 lat. Jestem bardzo zadowolona, nie widzę możliwości wizyty u kogo innego :)

Opinia dodana przez: Karina

Bolesława Chrobrego 6/8
81-759 Wyścigi, Sopot

Wspaniała Pani Doktor,bardzo miła,sympatyczny i wzbudzajacy zaufanie uśmiech,wyrozumiała,wprowadza swoim zachowaniem jakis taki spokój.Mam 42 lata-wczesniej tego nie znałam.Kiedys wizyty u dentysty to ból i nerwy,,,teraz jasne ,że do przyjemności "wiertło"nie należy,ale juz tak sie nie boję.Mam do dr Stawowy pełne zaufanie.Mój syn również jest pacjentem tej pani doktor i bardzo sobie chwali.Poza tym pani asystentka jest również bardzo sympatyczna i wzbudza pełne zaufanie.Obie Panie maja dużą cierpliwość do mnie,dziękuję za to i pozdrawiam i naprawde polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Anna K z Sopotu

NZOZ Sopockie Centrum Badań Kardiologicznych PRO CORDIS
ulica Haffnera 12A
81-717 Sopot

Najlepszy stomatolog do jakiego do tej pory odwiedziłam, a przez kilkanaście lat szukałam po różnych gabinetach. Pani doktor jest lekarzem z powołania, przede wszystkim słucha pacjenta, co wraz z zestawieniem swojej szerokiej wiedzy daje zawsze trafną diagnoze i dobór odpowiedniego leczenia. Na fotelu można zasnąć, gdyż Pani doktor jest niezwykle delikatna. Nie spieszy się i wnikliwie bada. Kwestia pieniędzy to rzecz drugorzędna dla Pani doktor, która widać ze lubi swoją pracę, a do tego ma talent. Dla Pani doktor nie ma rzeczy niemożliwych i nie zostawia pacjenta mowiąc, że "tego się nie da" - co słyszałam wielokrotnie w różnych sytuacjach w innych gabinetach. Polecam z czystym sumieniem i gwarantuję 100 % satysfakcji !

Opinia dodana przez: CE

SaNdent
ul. Małopolska7/A2
81-813 Sopot

Prawdziwy fachowiec, który wie co robi oraz widać, że ma wiedzę w swoim zakresie. Na dodatek z poczuciem humoru. Mojego zęba mądrości, którego dwie panie stomatolog nie chciały się podjąć, usunął w ciągu pół godziny. Polecam.

Opinia dodana przez: Krzyś

Kolberga 2D/18
81-881 Sopot

Dr Marcin Ostrzycki to profesjonalista w kazdym calu, dokładnie tłumaczy każda wykonywana czynność. Co najważniejsze, nie owija w bawełnę, mówi wprost o zastanej sytuacji i możliwych rozwiązaniach. Nie naciąga na kosztowne zabiegi, wręcz przeciwnie - stara się zminimalizować koszt kompleksowej usługi. Doświadczony stomatolog godny zaufania.

Opinia dodana przez: Kamila

Klinika EMKA
Abraham 34
81-833 Wyścigi, Sopot

Witam,
do Pani doktor chodzimy od dawna. Wcześniej miała gabinet w dawnej "Billi", a potem w Biodentice. Kompetenta, profesjonalna i bardzo uprzejma. Ma super podejście do dzieci.Polecam z czystym sumieniem. Jeden minus- moim zdaniem b.drogo!

Witam,

Małgorzata Markowska

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

Wyścigi, Sopot

Najlepsze stomatolog jakiego spotkałem. Moje dzieci, dzisiaj pełnoletnie już nadal co jakiś czas zaglądają do Pani Małgosi i siadają na fotel (tego im zazdroszczę). poszliśmy pierwszy raz jak tylko pojawiły sie pierwszę ząbki zęby u dzieci.
POLECAM, POLECAM, POLECAM

POLECAM, POLECAM, POLECAM

Opinia dodana przez: Andrzej

wrocław ul Energetyczna
Haffnera 42
81-708 Wyścigi, Sopot

odpoczywaj kolego kiedys sie spotkamy wszystko co umiem i jak pracuje zawdzieczam wizytom u ciebie zyjesz w moich rekach pozdrawiam do zobaczenia