Stomatolog Sosnowiec

lekarz Krystyna Piętka

Szkoła Podstawowa nr 22
Urbanowicz 14
41-200 Sosnowiec

Naprawdę polecamy Panią doktor wszystkim którzy potrzebują pomocy stomatologicznej.Od lat jesteśmy pacjentami całą nasza czteroosobową rodziną.

Krzysztof W.

lekarz Anetta Ligienza-Świderska

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "ANET-MED" Centrum Medyczne Aneta Grzegorczyk
ulica 11 Listopada 171/A
41-200 Sosnowiec

Gdzie teraz przyjmuje Pani dr? Prywatnie czy na nfz? W anet med już dawno nie. Bardzo dobry stomatolog. Polecam z,czystym sumieniem.
Opinia dodana przez: Beata

Maria Wojtów-Rusek

DENTIMA Prywatny Gabinet Dentystyczny
Ul. Kościelna 18 - parter
41-200 Sosnowiec

Nie polecam. Pani Doktor podlecza próchnicę, nie czyszcząc jej dokładnie i plombuje co jest paranoją, bo ząb oczywiście zaczyna boleć i trzeba iść jeszcze raz oczywiście znowu płacąc.

Barbara Mularczyk

Chirurg stomatolog, Stomatolog

Kiepury 9
Sosnowiec

kilka lat temu szukałam stomatologa w sosnowcu. Ponieważ miałam blisko zaczęłam korzystać z usług dr Mularczyk. Zaskoczyły mnie ceny, ale co tam pewnie fachura(pomyślałam. Miałam dziwne wrażenie że bajeruje. Niestety nie posłuchałam wtedy swojej intuicji i stało się. Dojrzała po jakimś czasie "wstrętną ósemkę, którą koniecznie należało usunąć". Ponieważ sama nie jest chirurgiem umówiła mnie z chirurgiem, który u niej pracuje. Dostałam końską dawkę znieczulenia i leżę na fotelu, chirurg ...

Ireneusz Chwastek

al. Zwycięstwa 4 lok. 8
41-200 Sosnowiec

Super dentysta i pomoc dentystyczna tez, profesjonalny i swietny fachowiec , przesympatyczny polecam
Opinia dodana przez: teresa

lek. dent. Małgorzata Chłosta

NZOZ Centrum leczenia zaburzeń OUN i wspierania rozwoju dzieci "Kangur"
ulica Hallera 16
41-200 Sosnowiec

U tej pani zostałem "wyleczony" ze strachu przed dentystą! Do tego stopnia, że przy ostatnim leczonym zębie dałem się namówić na brak znieczulenia.
Zdecydowanie polecam każdemu, kto ma przykre doświadczenia u innych stomatologów(jak ja).

lek. dent. Dorota Sennik

ulica Harcerska 8/121
41-200 Sosnowiec

Bardzo dobry dentysta. Z syna z awersją do dentystów, przez kolejne 3 wizyty strzelała z okna wodą z aparatury, zanim zajrzała mu do ust. Syn stał się po tym przykładnym pacjentem.
Lecze u niej całą rodziną i polecam zwłaszcza rodzinom z dziećmi.
Jeśli sie da leczy z NFZ, dopiero jeśli sie nie da podciągnąć pod procedurę, leczy prywatnie.

lek. dent. Remigia Nędza

NZOZ Instrytut Zdrowia Centrum
Teatralna 10 Sosnowiec
41-200 Sosnowiec

Pani doktor podczas wizyty prywatnej z konkretnym problemem, zrobiła mi przegląd uzębienia, o który nie prosiłam, a za który zapłaciłam 50 zł. Natomiast jeśli chodzi o chory ząb, z którym przyszłam - po obejrzeniu go wyłącznie z zewnątrz ( bez prześwietlenia - nie widząc korzenia) stwierdziła, że nadaje się on wyłącznie do usunięcia chirurgicznego ( przy czym oczywiście kazała się zapisać do koleżanki chirurg z tej samej przychodni) i ona ...

lek. dent. Tomasz Piekarz

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Centrum Stomatologii w Katowicach" - Poradnia stomatologiczna
Warszawska 12
41-200 Sosnowiec

Z całego serca polecam Pana dr. Grzeczny! Miły!Posiada ogromną wiedzę!Odnosi się z szacunkiem do osób starszych i niepełnosprawnych. (Porażenie mózgowe-stopien upośledzenia głęboki.) Godny zaufania.

lek. dent. Wojciech Wziątek

Chirurg stomatolog

Centrum Diagnostyki Laboratoryjnej
pl. Medyków 1
41-200 Sosnowiec

Lekarz super, godny polecenia. Bezbolesne usuwanie ósemki z szyciem dziąsła. Podczas zabiegu umila czas pacjentowi opowiastkami i pyta czy wszystko jest w porządku. Ma jeszcze trzy ósemki do usunięcia i chętnie wrócę do Pana doktora. Przyjmuje nawet w ramach NFZ w poradni w Będzinie.
Dla mnie to lekarz na 6 z plusem.
Opinia dodana przez: Anna

Stomatolodzy w Sosnowcu