Stomatolog Sosnowiec

Danuta Ilczuk

Chirurg stomatolog, Protetyk

Lenartowicza 108
Sosnowiec

Dla mnie i mojej rodziny, w tym 2,5 latki Pani Dr jest fenomenalna. Genialne podejście do dzieci. Odwraca uwagę od leczenia i bach już wyleczony ząbek u mojej córki. A córa jeszcze po wyjściu z gabinetu chichrała się jak to Pani Dr zrobiła kogucika z rękawiczki.
Mój Mąż zawsze się bał leczenia, tak że cały fotel był mokry. Natomiast Pani Dr przekonała go że nie za każdym razem trzeba ...
Opinia dodana przez: Anna

lek. dent. Przemysław Banyś

Badent
gacka 1
41-200 Sosnowiec

Witam osoby, które mają uraz do stomatologa i boją się wyrywania zębów. To, w jaki sposób do mnie podszedł Pan Doktor Przemysław Banyś przeszło moje oczekiwania!! Byłem umówiony w innym gabinecie i na szczęście zrezygnowałem po przeczytaniu opinii o "Badencie". Pomimo małych ilości komentarzy zdecydowałem się umówić na wizytę w "Badencie". Pan Przemysław zajął się moimi "resztkami" uzębienia a było ich 5 szt. Najpierw prześwietlił każdy ząb i pokazał na ...

lek. dent. Bartosz Mosler

ul. Franciszka Zabłockiego 1
41-219 Sosnowiec

Z całego serca polecam Pana Moslera! Jest profesjonalistą w swoim zawodzie. Zawsze bałam się chodzić do stomatologa, jednak u tego Pana już nie korzystam w ogóle ze znieczulenia. Leczenie zębów to prawie przyjemność :) nie wspomnę również o świetnej atmosferze w trakcie całej wizyty. Tak jak w poprzednim komentarzu również Pani Anetka jest przesympatyczną osobą i umila czas spędzony w gabinecie. Polecam na 1000000%. A to że Pan doktor nie ...
Opinia dodana przez: Kinga

lek. dent. Łucja Jackiewicz

ul. Naftowa
41-200 Sosnowiec

Pani doktor Jackiewicz jest naprawdę godnym polecenia stomatologiem, leczy mnie od wielu lat, każdy zabieg jest bezbolesny i efektywny

lek. dent. Jerzy Doskocz

CENTRUM MEDYCZNE DOS MEDICA MED SPA
Czarna 7
41-200 Sosnowiec

Najlepszy Lekarz Stomatolog jakiego można sobie wymarzyć. Niektóre plomby mają pow.30 l. Uprzejmy ,dokładny , WSPANIAŁY.
Opinia dodana przez: MAŁGORZATA

lekarz Danuta Baydak

1 Maja 14a
41-200 Sosnowiec

Cała moja rodzina leczy się od lat u Pani Doktor. Dokładność, fachowość, kultura osobista, gorąco polecam.

lek. dent. Ewa Kicka

Chirurg stomatolog

Kaliska 39a
41-200 Sosnowiec

Witam! Chodzę do Pani doktor od przeszło 30 lat i nigdy się nie zawiodłem:) Poza doskonałym podejściem do swojego zawodu, zawsze służy profesjonalną poradą, jest miła i sympatyczna:) Mam do niej pełne zaufanie i zawsze ze spokojem oddaję jej moje, czasem szwankujące "pianino" do naprawy:))) Polecam gorąco!!!
Opinia dodana przez: Mariusz Cz.

lek. dent. Janusz Drugacz

Stomatologiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Monika Rajca-Drugacz, Janusz Drugacz
Jana Kilińskiego 46/XII
41-200 Sosnowiec

Genialny Lekarz! Niesamowita cierpliwosc oraz wiedza Pana Doktora, skuteczne leczenie i godny podziwu szacunek do pacjenta. Polecam!
Opinia dodana przez: Nel

Agata Wyczałkowska-Łatacha

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

Czeladzka 58

Jestem wiekowo + 50,wiele wizyt mam na koncie- bolesnych i nie
bolesnych.Według moich kilkuletnich kontaktów z tą Panią uważam że jest to przykład dentystki która leczy fachowo i z wielką
kulturą zarówno tych prywatnych jak i tych na fundusz .

obecnie to rzadki przypadek.
Polecam wszystkim. Jeśki szukacie dobrego stomatologa komopetentnego i uprzejmego to właśnie taką osobą jest Pani dr. Magdalena Januszewska.

Stomatolodzy w Sosnowcu