Stomatolog Sosnowiec

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

Denti-Med
Ostrogórska 19E
Sosnowiec

Polecam p. Annę Jankiewicz-Kotarską i ogólnie gabinet Denti-Med na Ostrogórskiej. p. doktor uratowała mi zęba, którego inny lekarze nie chcieli się podjąć bo jak to mówili - nie da się. Do tego wszystko wytłumaczy, wyjaśni i w jasny sposób przekaże. Ceny również uważam za atrakcyjne na tle konkurencji.
Opinia dodana przez: Adam

lek. dent. Katarzyna Dawidenko

Wojska Polskiego 140 (Med-Complex)
41-208 Sosnowiec

Doskonała fachowość, delikatność i bardzo pozytywne nastawiene do pacjenta. Korzystam z usług zarówno ja jak i moja córka. Opinię wyrażam za zgodą córki również w jej imieniu. Polecam serdecznie korzystanie z usług w tym gabinecie.
Opinia dodana przez: Bożenna

lek. dent. Iwona Piasta-Ocetek

Indywidualna Praktyka Stomatologiczna Petrat Katarzyna
ul. Jana Dekerta 6/1
41-200 Sosnowiec

Nie nie nie polecam. W Indiach na ulicy robią lepsze plomby . Naciąga, nie leczy. Godzinę robi to, co profesjonalista w 3 min(nie licząc utwardzenia światłem)
Opinia dodana przez: Marzena

Barbara Stankiewicz

Ortodonta, Stomatolog

Gabinet Psychoterapii "RELACJA" Magdalena Zakrocka
Staropogońska 75/10
41-200 Sosnowiec

Pani doktor jest kompetentnym specjalistą jak sądzę. Sympatyczna i uprzejma dla pacjenta

lek. dent. Krystyna Ruszkowska-Olszenko

Przychodnia Rejonowa nr 16
Sobieskiego 29
41-200 Sosnowiec

Omijajcie szerokim łukiem. Miałam leczone siódemki u tej pani. Po roku pod plombom zaczęły się przebarwienia. Poszłam do specjalisty i okazało się że mam chorą miazgę, na to położone nie do końca wyczyszczone lekarstwo i na to plomba. Czeka mnie kanałowe leczenie pod mikroskopem za 1200 zł. Bardzo dziękuje tej Pani- niestety to samo zaczyna dziać mi się z innym zębem który także robiła. Takich lekarzy powinno się zamknąć albo ...

lek. dent. Patrycja Humeńczyk-Woźniak

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej DENTIMA lek. stom. Magdalena Gryma
ulica Stalowa 3
41-200 Sosnowiec

Jestem bardzo zadowolony z wizyty u Pani Doktor, wizyta przebiegła profesjonalnie i przyjemnie. W końcu mam piękny uśmiech.

lek. dent. Małgorzata Kazanecka

NZOZ "ANET - MED" Centrum Medyczne
11 Listopada 171A
41-219 Sosnowiec

Pani doktor przemiła. Gdybym wcześniej spotkała ja na swojej drodze nie byłabym się tak dentysty. Wiem że do niej wrócę...Dziękuję za zrozumienie i 😉
Opinia dodana przez: Agata

lek. dent. Bożena Wilczewska

Chirurg stomatolog

ul. Tabelna 18 A
41-200 Sosnowiec

Niestety Bożena Wilczewska zmarła 20.08.2015. R.I.P. :-((((((((( ************************************************************************************************************************************************
Opinia dodana przez: GREG

lek. dent. Anna Garbarz-Kobiela

Prywatny Gabinet Lekarski
Ujejskiego 10 lok. 116
41-219 Sosnowiec

Bardzo profesjonalna jakość wykonanej usługi,oraz miłe i sympatyczne podejście do pacjenta.Szczerze polecam!

lekarz Rajai Abdel Samad

Sosnowiec

Pan Rajai Abdel Samad jest bardzo przystojnym i miłym lekarzem, mam nadzieje że jak będize robił mi zabieg to nie będzie nic czuć.

Stomatolodzy w Sosnowcu