Stomatolog Sosnowiec

lek. wet. Agnieszka Matuszczyk

Prywatne Gabinety Lekarskie
Będzińska 50
41-200 Sosnowiec

Doskonała atmosfera mimo wizyty u Dentysty, sto procen profesionalizmu Wspaniały efekt końcowy. Serdecznie polecam
Opinia dodana przez: Pawel Cierpich

lek. dent. Aleksander Kluczny

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Praktyka Lekarzy Rodzinnych i Specjalistów "Zdrowie" s. c.
ulica Wieczorka 2D
41-200 Sosnowiec

Fajny, konkretny człowiek. Powiedział mi co mam do leczenia, jakie mam alternatywy i ile co będzie kosztowało. Zaplanowaliśmy całe leczenie (bo trochę tego było) i idziemy według planu. Do tego "powoził" córę (3l) na fotelu, sprawdził jej ząbki i w najbliższym czasie czeka nas lakierowanie. Polecam :)

lekarz Teresa Glińska

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

Przychodnia Rejonowa nr 16
Sobieskiego 29
41-200 Sosnowiec

Polecam gorąco. Bardzo miła atmosfera!!!

lek. dent. Marek Długoszowski

Prywatny Gabinet Lekarski
Kilińskiego 50 lok. 4
41-200 Sosnowiec

Super - Wspaniały lekarz.. doskonale leczy zęby, uczciwy, cierpliwy, cieszę się, że mogę być pacjentką i leczyć zęby w tym gabinecie stomatologicznym - Polecam z całego serca tego Pana lekarza !
Opinia dodana przez: Miła

lekarz Ewa Tomicka-Wydrychiewicz

Specjalistyczne Poradnie Lekarskie "UNIT"
Długosza 1
41-219 Sosnowiec

Pod każdym względem lekarz godny polecenia.
Bardzo ważne, że Pani Doktor ma na względzie przede wszystkim dobro pacjenta.
Opinia dodana przez: Wiesław

lek. dent. Tomasz Janic

Zakład Opieki Stomatologicznej "SAWDENT-POGOŃ"
ulica Będzińska 14
41-200 Sosnowiec

niespotykany profesjonalizm zarówno w zakresie kompetencji, jak i podejścia do pacjenta zarówno podczas leczenia zęba, jak i wyrywania.
Opinia dodana przez: Jola

lekarz Krzysztof Zieliński

UNI-MED
Kukułek 45
Sosnowiec

lekarz znający sie na tym co robi a jak nie ma wyjścia to usuwa zęby można powiedzieć bezboleśnie . polecam całym sercem
Opinia dodana przez: Janusz

lek. dent. Mateusz Wajdzik

DENTILUX
Kaliska 27
41-200 Sosnowiec

Świetny specjalista, znakomity protetyk. Trafiłam do gabinetu, w którym przyjmuje w Dąbrowie Górniczej, po niedobrych doświadczeniach w innym gabinecie. Po roku od leczenia zachowawczego i protetycznego plomby mają się znakomicie a proteza jest najlepszą jaką miałam dotychczas. Polecam, warto.
Opinia dodana przez: Krystyna

Monika Duda

Sosnowiec

Polecam każdemu. Kiedyś leczyłem jedynkę u innej pani stomatolog. Na moje pytania (zadawanie ich jest trudne z ustami pełnymi przyrządów i watek) odpowiadała monosylabami. Jedynkę złamałem na krokiecie tydzień po wizycie. Pani Monika Duda objaśniła mi wszystkie warianty i charakter leczenia i założyła plombę, która przetrwała kilka lat dłużej niż gwarantowała. To samo muszę powiedzieć o następnej plombie. Jeśli ktoś chce fachowej i kulturalnej usługi stomatologicznej - polecam!
Artur Królica

lek. dent. Iwona Kata

Staropogońska 53
21-200 Sosnowiec

Bardzo dobra dentystka,dokładna!!! Leczyłam u niej zęby przez jakiś czas i nie narzekam. Do tego pięknie odbudowała mi górną dwójkę,która się świetnie trzyma już chyba 4 rok. Polecam :) Leczy bardzo długo,plombuje,oczyszcza.
Opinia dodana przez: Monika

Stomatolodzy w Sosnowcu