Starogard Gdański Stomatolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "STAR*MED"
Juranda ze Spychowa 2 B
83-200 Starogard Gdański

Atmosfera podczas wizyty jest bardzo dobra. Pani Doktor jest sympatyczna i rzeczowa, odpowiada na każde zadane pytanie i wszystko starannie tłumaczy. Jest bardzo profesjonalna i dokładna, wręcz pedantyczna, co w tym przypadku niewątpliwie jest jej zaletą. Jestem jej stałym klientem od 15 lat i po każdej wizycie wychodzę bardzo zadowolony. Nigdy nie miałem żadnych zastrzeżeń. Polecam wszystkim pacjentom, zarówno małym i dużym. :)

Opinia dodana przez: Paweł

Prywatny Gabinet Lekarski
Obrońców Poczty Gdańskiej 21
83-200 Starogard Gdański

Przemiła pani ! Bardzo kompetentna, lubi pacjentów, zawsze przyjmuje z uśmiechem, każdego pacjenta z osobna pamięta, leczy mnie od kilku lat, raz pokusiłam się i poszłam do innej, niestety wyszłam z rozczarowaniem, pani Magda przyjęła i naprawiła ten błąd, dla swojego pacjenta znajdzie zawsze szybko termin, jeżeli chodzi o koszt wizyty to naprawdę jest niewielki, bardzo serdecznie polecam :)

al. Armii Krajowej 9D/10
83-200 Starogard Gdański

Szczerze polecam. Pani doktor bardzo uprzejma, delikatna i wyrozumiała. Cierpliwie i szczegółowo tłumaczy zakres planowanego leczenia. A samo leczenie, jak również usuwanie zębów jest zupełnie bezbolesne i bezstresowe. Dzięki miłej atmosferze panującej w gabinecie u Pani Doktor, mój paniczny strach przed dentystą odszedł w niepamięć.
Pani Doktor, bardzo dziękuję...

Opinia dodana przez: Judyta

Przychodnia na Hallera
ulica Hallera 21
83-200 Starogard Gdański

Jak dla mnie bardzo miła i sympatyczna Pani doktor.Bardzo solidnie wykonuje swoją pracę.Jest godną polecenia.Uwielbiam wizyty u niej.

Opinia dodana przez: Edyta

Sienkiewicza 10
83-200 Starogard Gdański

Kompetentna , uprzejma , wszystko dokładnie wytlumaczy, przedstawia możliwe rozwiazania , atmosfera mila , poświęca czas i uwage pacjentowi

Opinia dodana przez: Natalia

al. Armii Krajowej 9D/10
83-200 Starogard Gdański

Pan Doktor bardzo delikatny i miły. W swojej pracy wykazuje się pełnym zaangażowaniem i troską. o pacjenta. U Pana Doktora miałam przeprowadzone leczenie kanałowe kilku zębów i wszystkie były bezbolesne. Szczerze polecam.

Opinia dodana przez: Judyta

Medpharma

83-200 Starogard Gdański

Świetny i kompetentny fachowiec. Wizyta bez stresu, w przyjemnej atmosferze. Wyleczył mi kilka zębów, a przy tym przełamał strach przed stomatologiem. Szczerze polecam!

Opinia dodana przez: Damian

ulica Lipowa 1
83-200 Starogard Gdański

Dentysta profesjonalny , z sercem i bardzo miły drugi pan dentysta też profesjonalista bardzo miły i dokładny . Usługi na wysokim poziomie polecam warto .

Opinia dodana przez: Gabriela

GABINET STMATOLOGICZNY BARBARA SEPETOWSKA
STAROGARD GD. UL. LUBICHOWSKA 79
83-200 Starogard Gdański

Zawsze profesjonalnie, z uśmiechem i zrozumieniem. Jestem stałym pacjentem-jeszcze nigdy się nie zawiodłam. Nie trzeba wyjeżdżać do Trójmiasta, by mieć solidnie zrobione ząbki.!!!

Opinia dodana przez: gosia

Bohaterów Monte Cassino 10
83-200 Starogard Gdański

Moim zdaniem świetny dentysta. Od dłuższego czasu jestem pod stałą opieką. Nigdy się nie zawiodłam. Przychodzę w zasadzie jedynie na kontrolę. Od czasu do czasu zdarza się coś większego. A wtedy, co dla mniej najważniejsze, bez bólu a doktor swoim poczuciem humoru i usposobieniem po prostu rozładowuje atmosferę.
Polecam i polecać będę.

Opinia dodana przez: Marta