Filtruj terminy

Chirurg stomatolog Starogard Gdański lek. stom. Katarzyna Rutkowska

Stardentica
Rynek 6
83-200 Starogard Gdański

Już 3 ósemki wyrwałam u dr Rutkowskiej. Z tego jedne był pęknięty i miałam nerwy na wierzchu. Pani doktor sobie dobrze radzi. Przy górnej ósemce nawet nie zauważyłam kiedy wyrwała zęba, dolna była trochę gorsza i miałam opuchliznę tydzień, ale to dlatego, że ząb mocno siedział.
Opinia dodana przez: Helena

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "STAR*MED"
Juranda ze Spychowa 2 B
83-200 Starogard Gdański

Atmosfera podczas wizyty jest bardzo dobra. Pani Doktor jest sympatyczna i rzeczowa, odpowiada na każde zadane pytanie i wszystko starannie tłumaczy. Jest bardzo profesjonalna i dokładna, wręcz pedantyczna, co w tym przypadku niewątpliwie jest jej zaletą. Jestem jej stałym klientem od 15 lat i po każdej wizycie wychodzę bardzo zadowolony. Nigdy nie miałem żadnych zastrzeżeń. Polecam wszystkim pacjentom, zarówno małym i dużym. :)
Opinia dodana przez: Paweł

Prywatny Gabinet Lekarski
Obrońców Poczty Gdańskiej 21
83-200 Starogard Gdański

Przemiła pani ! Bardzo kompetentna, lubi pacjentów, zawsze przyjmuje z uśmiechem, każdego pacjenta z osobna pamięta, leczy mnie od kilku lat, raz pokusiłam się i poszłam do innej, niestety wyszłam z rozczarowaniem, pani Magda przyjęła i naprawiła ten błąd, dla swojego pacjenta znajdzie zawsze szybko termin, jeżeli chodzi o koszt wizyty to naprawdę jest niewielki, bardzo serdecznie polecam :)

al. Armii Krajowej 9D/10
83-200 Starogard Gdański

Szczerze polecam. Pani doktor bardzo uprzejma, delikatna i wyrozumiała. Cierpliwie i szczegółowo tłumaczy zakres planowanego leczenia. A samo leczenie, jak również usuwanie zębów jest zupełnie bezbolesne i bezstresowe. Dzięki miłej atmosferze panującej w gabinecie u Pani Doktor, mój paniczny strach przed dentystą odszedł w niepamięć.
Pani Doktor, bardzo dziękuję...
Opinia dodana przez: Judyta

Przychodnia na Hallera
ulica Hallera 21
83-200 Starogard Gdański

Jak dla mnie bardzo miła i sympatyczna Pani doktor.Bardzo solidnie wykonuje swoją pracę.Jest godną polecenia.Uwielbiam wizyty u niej.
Opinia dodana przez: Edyta

Sienkiewicza 10
83-200 Starogard Gdański

Kompetentna , uprzejma , wszystko dokładnie wytlumaczy, przedstawia możliwe rozwiazania , atmosfera mila , poświęca czas i uwage pacjentowi
Opinia dodana przez: Natalia

al. Armii Krajowej 9D/10
83-200 Starogard Gdański

Pan Doktor bardzo delikatny i miły. W swojej pracy wykazuje się pełnym zaangażowaniem i troską. o pacjenta. U Pana Doktora miałam przeprowadzone leczenie kanałowe kilku zębów i wszystkie były bezbolesne. Szczerze polecam.
Opinia dodana przez: Judyta

Medpharma

83-200 Starogard Gdański

Świetny i kompetentny fachowiec. Wizyta bez stresu, w przyjemnej atmosferze. Wyleczył mi kilka zębów, a przy tym przełamał strach przed stomatologiem. Szczerze polecam!
Opinia dodana przez: Damian

ulica Lipowa 1
83-200 Starogard Gdański

Lecze sie u Pana doktora juz chyba 10 lat. I moj maz rowniez. Nie znam lepszego lekarza. Mam do Pana doktora 100% zaufania. Jezdze do Pana doktora 25 km i nawet nie pomyslalam o stomatologu w swoim miescie. Milo. Bezbolesnie i fachowo. Zadnych problemow ze zrobionymi zebami. Polecam.
Opinia dodana przez: Joanna

GABINET STMATOLOGICZNY BARBARA SEPETOWSKA
STAROGARD GD. UL. LUBICHOWSKA 79
83-200 Starogard Gdański

Zawsze profesjonalnie, z uśmiechem i zrozumieniem. Jestem stałym pacjentem-jeszcze nigdy się nie zawiodłam. Nie trzeba wyjeżdżać do Trójmiasta, by mieć solidnie zrobione ząbki.!!!
Opinia dodana przez: gosia