Szczecin Stomatolog

Wolny termin: 22 Sie o 19:00. Sprawdź inny.
Stomatolog Szczecin lek. dent. Ewelina Dobrowolska

Gabinet Stomatologiczny lek. stom. Ewa Mazurek
ul. Malczewskiego 8B/1
Szczecin

Najlepszy lekarz stomatolog jakiego spotkałam. Delikatna i bardzo dokladna. Bardzo polecam

Opinia dodana przez: Patrycja

dr n. med. Marta Gałęska

Stomatolog, Protetyk stomatologiczny

UNI-MED
ul. Wielkopolska 24/3
70-451 Szczecin

Jestem pacjentem pani dr Marty Gałęskiej od 15/09/2008 i podczas wszystkich bez wyjątku,dość częstych, wizyt pani dr M.Gałęska za-wsze emanowała spokojem,opanowaniem,delikatnością,wrażliwością i taktem tworząc tak przyjazną pacjentowi atmosferę,że zapomina on o wszelkich obawach i lękach.W sferze zawodowej dzięki swojej og-romnej wiedzy i doświadczeniu pani Dr nie tylko profesjonalnie solidnie i trwale (nic nie wypada,nie wykrusza)leczy zmiany chorobowe,ale jednocześnie potrafi dostrzec i usunąć defekty ,,niechorobowe,,(nadmierne zużycie szkliwa,wadliwy zg-ryz),których inni stomatolodzy(przynajmniej ci z mojego 41tys.miasta)nie dostrzegają,albo nie chcą dostrzec. Zarówno w samym leczeniu,usuwaniu nieprawidłowości jak i w szczegółowym zapoznawaniu z nimi pacjenta pani dr M.Gałęska zadziwia nies-potykaną,nieziemską,wprost nadanielską cierpliwością tak jak-by w tym dniu był tylko ten jeden,jedyny pacjent. Jestem wdzięczny losowi za to,że skierował mnie do pani Dr, a pani dr M.Gałęskiej jestem przeogromnie wdzięczny za cierpliwość, trud oraz pracę i czas jaki poswięciła dla przywrócenia mi ,,pięk-nego uśmiechu,, a także za cierpliwe uswiadamianie na czym polega troska o uzębienie samego pacjenta i opieka dobrego stomatologa. Niestety,w żadnym gabinecie na tego rodzaju akty-wności nie ma cennika. Dlatego mimo oddalenia (104km) dopóki pani dr M.Gałęska będzie chciała mnie przyjmować,a życie mi na to pozwoli pozostanę pod opieką pani Dr. Wdzięczny A.B.

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Piotr Tomaszewski
ulica Brązowa 8
70-781 Szczecin

Od zawsze stomatolog kojarzył mi się z bólem. Moje przekonanie zmieniło się kiedy zupełnie przypadkowo odnalazłem gabinet na Bukowym. Jestem pod kilku leczeniach u Pana doktora (gorące pozdrowienia) i powiedzieć muszę jedno. Wiem, że będę się powtarzał ale... Profesjonalista w pełnym calu. Zabiegi wykonuje całkowicie bezboleśnie, mało tego samo znieczulenia praktycznie nie były przeze mnie odczuwane, później praktycznie zasypiałem na fotelu.Zaznaczę, były to leczenia kanałowe i rwanie ósemki. Później wysłałem żonę-stwierdziła " anioł, nie dentysta". polecam wszystkim niezdecydowanym. W moim notowaniu nr.1 merytorycznie, technicznie i finansowo. Na pewno się nie zawiedziecie.

Opinia dodana przez: Tomek

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Stomatologiczna
Mazurska 16
70-443 Szczecin

Bardzo kompetentna pani Doktor, cierpliwa, uprzejma, ma niezwykle ludzkie podejście do pacjenta. Godna polecenia.

Opinia dodana przez: Loletta

Dentus
ul. Mickiewicza 116/1
Szczecin

Najlepszy dentysta na jakiego trafiłam. Bardzo kompetentny. Poświęcił mi na początku bardzo dużo czasu żeby wszystko wytłumaczyć i mnie dokładnie zbadać. Wytłumaczył mi przyczynę choroby zęba i przedstawił możliwe rozwiązania. Profesjonalny, uprzejmy i z dużą wiedzą. Uważam, że jest godny polecenia.

Opinia dodana przez: Beata

Ku Słońcu 23/24
Szczecin

Do pana Jurka trafiłam już jako dziecko, po 5 nieudanych wizytach u innych stomatologów znalazłam prawdziwego, godnego polecenia specjalistę. Jak słyszę od innych ludzi o bólu, komplikacjach jakiś problemach brzmi to dla mnie jak jakaś abstrakcja. Namówiłam już całą rodzinę i część znajomych na zmianę stomatologa a teraz dziękują mi za to ;)

Opinia dodana przez: Katarzyna

Ars Dentica
al.Piastów 28a
70-326 Szczecin

Trudno spotkać lekarzy o tak ogromnej wiedzy, kompetencjach i poświęceniu dla pacjenta. Pani dr Joanna Szajnar to osobowość w gabinecie i poza nim. Wielka kultura, wiedza i skromność mogą zaszokować wielu. Udzielona pomoc jest w wydaniu Pani Doktor najwyższej próby.

Opinia dodana przez: Andrzej

Dar-Dent Specjalistyczny Gabinet Dentystyczy
ul. Łubinowa 85
Szczecin

Czy wizyta u stomatologa może być miła? Ano może. Pomijając rozdziawioną buzię i urządzenie odsysające ślinę, pobyt w gabinecie Dar-Dent jest po prostu przyjemny. Nie spotkałam się dotąd z taką cierpliwością i dokładnością, delikatnością i wręcz perfekcją w zajęciu się zębem - efekt leczenia za każdym razem został sprawdzony na zdjęciu RTG, robionym na miejscu w gabinecie.
Dobry człowiek i bardzo dobry fachowiec. Polecam, polecam, polecam.
Katarzyna S.

Dobry człowiek i bardzo dobry fachowiec. Polecam, polecam, polecam.
Katarzyna S.

Opinia dodana przez: Katarzyna S.

m-dental
Koralowa, 98, 5
72-003 Szczecin

Pan dr nauk med. Jan Markowicz to profesjonalista na najwyższym poziomie. Implanty spod jego ręki to dla mnie sama radość. Pasjonat, precyzyjny w działaniu, dba o bezbolesność zabiegów, dbały o detale, w gabinecie panuje bardzo miła atmosfera. Gabinet jest nowy i zawsze idealnie czysty. Ceny ma przystępne. Pan doktor zgodnie ze sztuką i etyką lekarską przygotowuje kilka projektów leczenia. W trakcie wspólnej analizy można wybrać ten projekt, który nas satysfakcjonuje uwzględniając nasze możliwości finansowe. Rzeczowo odpowiada na wszystkie pytania, zawsze ma czas. Od pięciu lat jestem pacjentką pana doktora i gorąco polecam jego opiekę.

Opinia dodana przez: Joanna

lek. dent. Ewa Ignaczak

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

Niepubliczny Zakład Opieki Stomatologicznej Centrum Stomatologii "ESKULAP"
Okrzei 1A/2
71-272 Szczecin

Jakby wszyscy stomatolodzy mieli by takie podejście do pacjentów, to nasz kraj miałby najzdrowsze zęby na świecie