Tczew Stomatolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Rogowscy
30 Stycznia 55
83-110 Tczew

Bardzo kompetentny lekarz i do tego bardzo sympatyczny.Leczenie przebiega bardzo profesjonalnie,jest dociekliwy, podczas pierwszej wizyty potrafi ocenić nawyki pacjenta np do zgrzytania zębami, obgryzania wewnętrznej strony policzków a nawet metody niewłaściwego mycia zębów dzięki czemu pacjent może dowiedzieć się jak się tych nawyków pozbyć. Polecam!!!

Przychodnia Stomatologiczna
Broniewskiego 35
83-110 Tczew

Godny Polecenia dla wszystkich. Jestem bardzo zadowolona z przebiegu leczenia komunikacji z Doktorem atmosfery sprzętu który ma.

Bałdowska 11
83-110 Tczew

Bardzo miła pani doktor .Profesjonalna bez problemu poradziła sobie z zębem który miał być usunięty chirurgicznie Polecam .

Opinia dodana przez: Ania.B

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska

83-110 Tczew

jestem zadowolny !! I z chęcią polecam tego dentystę nie było żanego problemu z przyjęciem mnie tam , pierwszy raz przyjęła mnie w godzinach zamknięcia z masakrycznym bylem zęba.

Przychodnia
Lecha 1
83-100 Tczew

byłem już kilka razy - jestem bardzo zadowolony Darek D.

byłem już kilka razy - jestem bardzo zadowolony Darek D.

ul. Obrońców Tczewa 14/1
83-110 Tczew

Całkowity brak profesjonalizmu:( Brak możliwości płacenia kartą.Umówiona godzina nigdy nie jest godziną przyjęcia do gabinetu-ponieważ jest zawsze spore opóźnienie wynikające ze zbyt dużej liczby pacjentów i braku mocy przerobowych-szczerze nie polecam

ul. Rokicka 21

ul. Obrońców Tczewa 14/1