Toruń Stomatolog

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

Przychodnia nr 4 - POZ
Kosynierów Kościuszkowskich 13
87-100 Toruń

Pani Iwonka to niespotykany człowiek,dusza lekarz..Leczyła mnie ,córkę i męża ,który bał się jak ognia.Delikatna ,milutka i świetnie wykonuje swoja prace .pani doktor.Dziękujemy i z pewnością przyjedziemy do pani ze Szwecji::)))wdzięczna pacjentka D.Stepień.

Opinia dodana przez: danka

Prywatny Gabinet Stomatologiczny
Ul. Łódzka 69 A
87-100 Toruń

Rewelacja! Bardzo profesjonalne podejście, przesympatyczny pan doktor objaśnia wszystko, nie krytykuje tylko proponuje najkorzystniejsze rozwiązania. Nie ma żadnych ukrytych kosztów, jestem bardzo zadowolona z jego pracy i rezultatu. Na pewno skorzystam jeszcze raz i szczerze polecam.

Opinia dodana przez: Monika

Diagnostyka Laboratorium oddziału Toruń
pl. 18 Stycznia 4
87-100 Toruń

Przeżyłem wieloletnie wizyty u wielu lekarzy stomatologów, w tym tych kiepskich jak i w mojej ocenie bardzo dobrych... Jednak Pani stomatolog bije na głowę wszystkich tych, co do których do tej pory myślałem, iż lepiej trafić nie mogłem... Niesamowicie sprawnie i niesamowicie konkretnie, a co przy tym najważniejsze, niesamowicie skuteczne leczenie... Niesamowita Kobieta i niesamowity fachowiec... Do jakich granic liczbowych nie rozciągnięto by rankingu ocen, zawsze max... Bezapelacyjnie zasłużony "złoty stetoskop" w stomatologii

Opinia dodana przez: Stanisław

Toruń

Gorąco polecam wszystkim! Bardzo profesjonalna obsługa, wysoki standard, przystępne ceny!

NZOZ "Przychodnia Fredry" w Toruniu
ulica Fredry 2/4
87-100 Toruń

Miła, sympatyczna a przy tym równie kompetentna i dokładna, bardzo delikatna - nikt mnie jeszcze tak nie znieczulał ;)..., każda wizyta to przyjemność, zero stresu. Polecam również dla dzieci, mój syn uwielbia panią doktor, ma bardzo fajne podejście do dzieci.

Opinia dodana przez: przemo

Klinika Medyczna ArtMedica
Ul. Szosa Chełmińska 166
Toruń

Wspaniały człowiek, świetny lekarz, cierpliwy, fachowy, dowcipny. Wszystko dokładnie tłumaczy i cierpliwie odpowiada nawet na najgłupsze pytania. Wprowadza super atmosferę podczas resekcji.Polecam wszystkim którzy mają lęk przed dentysta.

Opinia dodana przez: Kasia

ul. Ludwika Rydygiera 33E
87-100 Toruń

Wspaniały, troskliwy, dbający o pacjenta, zainteresowany jego zdrowiem LEKARZ !!!!!!! Do tego jeszcze bardzo, bardzo profesjonalny. Serdecznie polecam.B.B.

Opinia dodana przez: Bozena

dr n. med. Piotr Raginia

Chirurg stomatolog, Chirurg szczękowo twarzowy

Promental Centrum Psychiatrii
Sz. Chełmińska 84-86
87-100 Toruń

myślałem że tacy dentyści nie istnieją. godny polecenia , zwłaszcza w przypadkach beznadziejnych . sprawia że następnym razem niczego się nie boisz .

Opinia dodana przez: dariusz

Diagnostyka Laboratorium oddziału Toruń
pl. 18 Stycznia 4
87-100 Toruń

Jestem bardzo zadowolony z wizyty u Pani Magdy. Pełen profesjonalizm i bardzo dobre podejście do pacjenta. Polecam :)

Opinia dodana przez: Mateusz

Estedent
Gołębia
87-700 Toruń

Wiele zawdzięczam temu lekarzowi. Dla mnie najlepszy w rejonie kujawsko-pomorskim. Standard usług bardzo wysoki. Leczy zęby pod mikroskopem z ogromnymi sukcesami. Mało jest rzeczy których nie potrafi wykonać. Robi kawał dobrej pracy dla ludzi którzy tak jak ja są przewrażliwieni, bo np. przeszli jakiś uraz zębów przednich itp;Nigdy nie ingeruje niepotrzebnie w tkanki twarde zębów, nie poszerza niepotrzebnie ubytków! Ratuje zęby do ostatniego momentu i nigdy nie poddaje się w walce o wspaniały uśmiech swojego pacjenta. Uwielbiam jego specyficzne poczucie humoru, sposób jego argumentacji. Jakie to ważne, aby człowiek czuł się bezpiecznie na fotelu dentystycznym.Szczególnie po tym co przeszłam sama z zębami kiedy po wypadku niekompetentny stomatolog zrobił mi fuszerkę w odcinku przednim zeszpecając mnie doszczętnie.Nie boi się przyznać, że są problemy którym mogą podołać inni i odsyła do nich gdy zajdzie taka potrzeba - choć zaznaczam, że to się niezmiernie rzadko zdarza(:. Niesamowicie cierpliwy - absolutnie nie nastawiony na ściąganie pieniędzy o czym przekonałam się wielokrotnie. Nie mam słów. Jedyne co przychodzi mi teraz na myśl po tylu latach "opieki stomatologicznej" to DZIĘKUJĘ.