lek. dent. Szymon Krysta

Stomatolog, Protetyk

VIP DENTAL CLINIC
Pułkownika Karola Zagórskiego 3
43-316 Bielsko-Biała

Bardzo dobry lekarz. Widać, że to jego pasja i ma dużą wiedzę. Miły człowiek. Placówka ładna nowoczesna, a przy tym ceny nie są takie z kosmosu. Nasz rodzinny stomatolog już na emeryturę odchodzi, szukałem więc lekarza w internecie i teraz wiem że pod opieką ortodontyczną będę u Pana Krysty, dziękuję i polecam innym pacjentom.
Opinia dodana przez: Łukasz

Prywatny gabinet stomatologiczny
Piłsudskiego 1D
Stoczek Łukowski

Ja jestem zachwycona profesjonalizmem pani Marcheluk! Zwróciłam się do niej z wyrwaniem ósemki - pomimo sporego stanu zapalnego w zebie nie czułam bolu, po tygodniu wróciłam na zdjęcie szwów i usunięcie kolejnego zęba. Sytuacja u mnie byla o tyle trudna, ze w momencie zabiegu mialam zalozony staly aparat ortodontyczny, ktory znacznie ograniczal ruchy pani doktor, jednak nawet to nie stanowilo wiekszego prboemu. Porównując mój stan po zabiegu i stan moich ...

Klinika Estetica
Al. Jerozolimskie 113/115

Byłam przerażona przed wizytą u doktora. Teraz żałuje ze zwlekałam tak długo. Dr Chramiec to na prawde dobry specjalista. polecam wszystkim !!!
Opinia dodana przez: Aleksandra B

Awodent. Przychodnia lekarsko - dentystyczna
Łukasza Gołębiowskiego 2

Byłam u Pana Doktora po raz drugi. I drugi raz utwierdziłam się w przekonaniu, że ma złote ręce. Delikatnie, fachowo, bez bólu, a na dodatek bardzo ładny efekt ! Polecam doktora Woroncowa z całego serca.
Agnieszka z Warszawy
Opinia dodana przez: Agnieszka
Stomatolog Warszawa lek. dent. Wojciech Radwański

lek. dent. Wojciech Radwański

Stomatolog, Protetyk stomatologiczny

Awodent. Przychodnia lekarsko - dentystyczna
Łukasza Gołębiowskiego 2

Za dotychczasową wykonaną prace bardzo Doktorowi dziękuje. Życzę sukcesów w dalszej pracy oraz zdrowia. pacjent
Opinia dodana przez: ed

Staszica 13
99-320 Kutno

Pełna rekomendacja dla Pana doktora, wyprowadził moje zęby z niezłej "próchnicowej zapasci". Wiem, że obecnie jestem w dobrych stomatologicznych rękach.
Fachowe, profesjonalne podejście do pacjenta. Przy każdym zębie omówienie problemu i pełna informacja na temat przebiegu leczenia. Dodatkowo, wiem, że w razie nagłego przypadku, mogę zadzwonić i w miarę możliwości Pan doktor, przyjmie mnie bez zwłoki. To niezwykły komfort i poczucie bezpieczeństwa.
& last but not least - Pan doktor ...

Lecznica Stomatologiczna
ul. Grzybowska 37A

Ceny dobre uczciwe podejście. Dla mnie spoko. Mogę polecić. Jeszcze wrócę do Pani doktor jak coś będzie nie tak to też napiszę ;)

lek. dent. Adrian Rybiński

Przychodnia stomatologiczna Alfa Dent
POMORSKA 18H/2/3
80-333 Żabianka, Gdańsk

Pan dr Adrian Rybiński profesjonalista,w każdym calu,bałam się wyrwania zęba,wszystko przebiegło dobrze.
Opinia dodana przez: Maria
Stomatolog Częstochowa lek. dent. Radosław Teleszko

lek. dent. Radosław Teleszko

Stomatolog, Chirurg stomatolog

KLINIKA UŚMIECHU stomatologia estetyczna Radosław Teleszko
Dekabrystów 41B lok.110 tel. : 694453310
Częstochowa

Dr usuwał moją zatrzymaną w kości 8 w klinice Artyści Uśmiechu. To był moment... :) Sprawnie i bezboleśnie.
Opinia dodana przez: Tomasz
Stomatolog Katowice lek. stom. Karol Babiński

lek. stom. Karol Babiński

RTG, Stomatolog dziecięcy

Artyści Uśmiechu Stomatologia
Chorzowska 216
40-101 Katowice

Najlepszy stomatolog u jakie byłam! uprzejmy, i solidny. Zainteresowany pacjetem i jego problemem w stu procentach
Opinia dodana przez: paulina