Wadowice Stomatolog

Gabinet stomatologiczny albaDent. Lek. dent. Grzegorz Ptak
ul. Sienkiewicza 24
34-100 Wadowice

Polecam, fachowa obsługa! dobrze, że w naszym mieście są lekarze wychodzący pacjentowi na przeciw, będący w internecie i dbający o jego komfort i jakość leczenia. Jestem bardzo zadowolona, a nie często dzielę się opiniami. Tu jednak naprawdę warto i polecam Pana Ptaka gdzie jestem już pod jego opieką. Ola

Opinia dodana przez: Aleksandra B

Chirurgia Stomatologiczna Mateusz de Abgaro Zachariasiewicz
ul. Fabryczna 4
34-100 Wadowice

Dla mnie najlepszy stomatolog pod każdym względem. Jeżeli tylko ma taką możliwość przyjmuje bez wcześniejszego umawiania się. Polecam! :-)

Opinia dodana przez: Ania

os. Pod Skarpą
34-100 Wadowice

super pani doktor,miła,uprzejma,profesjonalna,świetny gabinet z dobrą obsługą i świetnym sprzętem.usługi kompleksowe w fajnej atmosferze,polecam wszystkim,

Sadowa 47
34-100 Wadowice

Serdecznie polecam stomatologa. Profesjonalne i fachowe podejście, do tego ogromnym plusem jest otwartość na potrzeby pacjenta, ciepło i serdeczność z jaką wita pacjenta. Jego uśmiech od progu wzbudza zaufanie i powoduje ze wszelkie obawy i lęki znikają. Przed przystąpieniem do leczenia pan doktor dokładnie, w sposób jasny i rzetelny wyjaśnił jak wygląda sytuacja oraz jak będzie przebiegało leczenie. Traktuje pacjenta jak partnera w procesie leczenia. Wszystko przebiegało sprawnie, szybko i bezboleśnie. Jestem bardzo zadowolona!

Opinia dodana przez: Filifionka

ulica Lwowska 78
34-100 Wadowice

Polecam wszystkim. Uzyskałem fachową pomoc. Świetny kontakt z pacjentem. Bardzo delikatna. Kompleksowa porada.

Opinia dodana przez: Jarosław

Mickiewicza 58

Jedna z najlepszych dentystów protetyków nie ma lepszej w Wadowicech

Jedna z najlepszych dentystów protetyków nie ma lepszej w Wadowicech

gabinet stomatologiczny
Sienkiewicza 14/3
34-100 Wadowice

Szybka i dokładna jakość usług, plomby trzymają mi już jakieś 15 lat i w sumie to wszystko szybko i dokładnie. Gorąco polecam:D

Opinia dodana przez: Dominik

Szpital Powiatowy im. Jana Pawła II w Wadowicach
KARMELICKA 12
34-100 Wadowice

Bardzo miła i spokojna. Profesjonalne podejście do pacjenta. Nowoczesny gabinet w Wadowicach. Polecam

Opinia dodana przez: CandyCane

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Stomatologiczno-Lekarska MEDICUS PLUS
Sienkiewicza 27
34-100 Wadowice

Byłam kilka dni temu z polecenia koleżanki. Ogólnie wszystko ok.
Mogę polecić.W razie potrzeby skorzystam ponownie.

Byłam kilka dni temu z polecenia koleżanki. Ogólnie wszystko ok.
Mogę polecić.W razie potrzeby skorzystam ponownie.

Barska 7
34-100 Wadowice

Nie widziałem tak dokładnego lekarza stomatologa.Plątałem się po wszystkich gabinetach w Wadowicach,aż trafiłem z polecenia na Barską 7 do gabinetu BORDENT.Doktor Borowy to perfekcjonista-leczy zęby z pasją.POLECAM WSZYSTKIM.

Opinia dodana przez: Piotr K.