Stomatolog Warszawa 2

Stomatolog Warszawa lek. stom. Dorota Przybysz

Przychodnia i Szpital FORMMED Centrum Leczenia Wad i Zaburzeń Rozwojowych
Babice Nowe, Warszawska 197 D

Jestem pod wrażeniem po wizycie u pani doktor Przybysz w Formmedzie. Zawsze bałam się dentysty, a u niej okazało się, że wszystko może być miło, z uśmiechem i bez bólu. Nawet zastrzyk znieczulający zrobiła tak, że nie czułam żadnego bólu. Wszystko mi wyjaśniła, pokazała na zdjęciu gdzie mam problem. Przy okazji okazało się, że mam jeszcze ubytek w innym miejscu. Bez stresu zapisałam sie na następną wizytę.

Opinia dodana przez: Hania W hawe0

Patriotów 222 lok. 2

Całościowa ocena: bardzo dobra.Przede wszystkim przejawia się to w bardzo dużej fachowości i bardzo życzliwym stosunkiem do pacjentów.

Opinia dodana przez: Jan

ul. Stanisława Herbsta 2/36

Wspaniała i bardzo sumienna Pani Stomatolog. Korzystam z Jej opieki od kilkunastu lat i z całą odpowiedzialnością mogę polecić wszystkim, którzy szukają lekarza, który wykonuję swój zawód, a raczej misję z powołaniem i szczerym oddaniem dla pacjenta. Polecam doktor Weronikę!

Opinia dodana przez: Piotr

Centrum Medyczne MML - Szpital
Bagno 2 wejście E/3

Absolutnie najwyższej klasy fachowiec! Jeżeli chcecie szybko i bezboleśnie usunąć ząb, a potem nie mieć powikłań tylko szybko gojącą się ranę po zabiegu, wybór jest jeden! Pan doktor Jacek Wojciechowski!

Opinia dodana przez: Jerzy

Kartezjusza 2 lok.307

Wspanialy lekarz. Posiada nie tylko wiedze ale rowniez bardzo dobre podejscie do pacjeta. Zdecydowanie polecam

Opinia dodana przez: Mariola Arak

lek. dent. Karolina Mołas

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

Wiele dobrego moglibyśmy napisac o naszej Pani dr. Karolinie, jest wspaniałym lekarzem z powołania, ma duzo cierpliwości do dzieci , ząbki leczy solidnie , bez najmniejszych zastrzeżeń. Potrafi tak podejść dziecko , że nie czuje ono bólu. Uratowała ząbki naszego synka, po lekarzu który naciagnął nas finansowo a ząbków nie wyleczył.
Dodam, również, że Pani dr. leczy również dorosłych i robi to fantastycznie wstawiała mi dwie (1) z koron pełnoceramicznych leczyła tez kilka innych ząbków, naprawdę szczerze ją polecam wszystkim pacjentom i małym i dużym. Najwazniejsze , że jest uczciwa potrafi oszacowac koszt leczenia juz na samym początku i o wszystkim informuje pacjenta i tłumaczy to co jest nnie zrozumiałe.
Mój synek juz dwa lata jest pacjentem Pani dr. wszystkich inf. udzielę jesli ktoś miałby jakies pytania.504 243 499.

Prywatny Gabinet Lekarski
Nowolipki 10 lok. 2

Pan Doktor ma takie piękne oczy, że jak spojrzy, to i znieczulenia nie trzeba :-) i jest taki delikatny ;-) Gorąco polecam !!!

Alex Dent
Surowieckiego 2

Świetny lekarz, a podejście równie miłe, co profesjonalne. Jestem jego pacjentką od wielu lat, i się nie zawiodłam :) Słucha, i potrafi pomóc, opowiada o tym co robi, tak żeby łatwo zrozumieć co jest leczone.

Opinia dodana przez: Ewa

Puławska 107E/2

Myślałem, że takich dentystów już nie ma. pooświęca tyle czasu na pacjenta, ile naprawdę potrzeba i jest staranny. bardzo polecam.

SZPZLO Warszawa
ulica Strusia 4 / 8

Miałem zabieg z szyciem, to trwało mniej niż sekundę, znieczulenie bardzo skuteczne.
Wyjątkowy talent połączony z dobra praktyką potrafi zdziałać cuda. Przestałem się bać dentystów. Polecam Pana Artura tym, którzy się jeszcze boją. Najwyższa ocena za wysoki9e kwalifikacje.

Opinia dodana przez: Marek